Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Michał82 napisał:

Mi dziś poprawiła humor awaria socjali. Cisza spokój jak ktoś coś potrzebował  to normalnie zadzwonił. Jak za starych dobrych czasów. 😀

I módl się, żeby to się więcej nie stało. Nawet nie wiesz ile "rzeczy" przez tę awarię dodatkowo nie działało lub miało problemy z poprawnym działaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, xadamx napisał:

I módl się, żeby to się więcej nie stało. Nawet nie wiesz ile "rzeczy" przez tę awarię dodatkowo nie działało lub miało problemy z poprawnym działaniem.

Raczej pokazało jak jesteśmy od tego zależni (uzależnieni) i jak bezradni jak to siądzie.

Koniec OT.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin1992 cos będzie grane 🙂 obecnie ogrywam stalkera call od chernobyl. 

@BiałyGTi przerzucam stara gtx560 także bez szału. Na retro granie się nada. Po upadku Bitcoina a coś kupię  😄

Ciekawa sprawa że dzisiaj za coś o wydajności 560tki trzeba dać z 600 PLN a ja tą kartę kupiłem od kolegi za 150zl, z 5lat temu.

Przerzucam też dyski 2x SSD + 3tb ze starego ale system na nowy nvm.

Jak już wstanie i się wygrzeje będzie czas na podkrecanko, w kolejnym kroku na pewno wyciszenie i pewnie powtórzę udany setup basotec + pianki akustyczne. Bez obciążenia ma być niesłyszalne i prawie pasywne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dodaj wentylatory i w biosie zblokuj je na 6v i bedziesz mial cisze. U mnie podczas przegladania neta komp mimo ze wlaczony to jak by go nie bylo. Tu jeszcze fotka jak wszystkie wentylatory nie bylo podlaczone ale teraz dwa przednie lataja na 6,5v a tylny i gorne na 6v 

 

A0172385-6585-43DC-B8D2-ACF89270B4AE.jpeg.fa17b2fd22caf8e04dda7b93640cd324.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi płytę brałem m.in. ze względu na sterownie wentylami w funkcji temperatur w tym możliwością wyłączania 🙂 podobnie mam na starej ale speedfanem. W idealnym świecie będę miał jak teraz tj 2x120 na 350rpm. Zobaczymy jak to wyjdzie i czy nie skończy się modyfikacją zasilacza. Beq niby fabrycznie najcichsze ale .. modyfikowalne 

Mam i ciekawa tajna broń 🙂 Sztuke beq 12cm high speed. Max 2300rpm i ponad 2m3 powietrza na minutę. Może siedzieć na 300rpm z zerowym poziomem szumu a jak coś trzeba przewietrzyć to się przewietrzy 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście drugi raz nie kupił bym płyty gigabyte ze względu na ubogie możliwości OC. Sam posiadam B450 Elite + 3600 + BQ Dark Rock 4. 

 

Mi humor poprawił nowy telefon, po wielu latach z androidem przesiadłem się do konkurencji. Już nie te lata aby bawić się w ustawianie każdego aspektu telefonu. Ma działać po wyjęciu z pudełka, robić dobre zdjęcia i tyle. 

IMG-0072.jpg.8f559fca18c8690771ebe9f3670e92f3.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator

stalkera call od chernobyl.


Moja ulubiona seria. A podobno 2 w drodze (◍•ᴗ•◍)



Mi humor poprawił nowy telefon, po wielu latach z androidem przesiadłem się do konkurencji. Już nie te lata aby bawić się w ustawianie każdego aspektu telefonu.
 


Boziu. To co ty za Androida używałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, KudlatyEOS napisał:

Osobiście drugi raz nie kupił bym płyty gigabyte ze względu na ubogie możliwości OC

zdaję sobie sprawę przy czym głównym ograniczeniem oc będzie obudowa typu media center i mój brak czasu na poważną zabawę 😉 Co dokładnie brakuje z podstaw? Przesiadam się ze starego dfi gdzie czy na c2d czy c2q można było wszystko 😉

kluczowe dla mnie były opcje sterowania wentylacją + wyjście optyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory używałem LG G6, OP7 Pro i S20 firmowy. 

 

33 minuty temu, analyzator napisał:

zdaję sobie sprawę przy czym głównym ograniczeniem oc będzie obudowa typu media center i mój brak czasu na poważną zabawę 😉 Co dokładnie brakuje z podstaw? Przesiadam się ze starego dfi gdzie czy na c2d czy c2q można było wszystko 😉

kluczowe dla mnie były opcje sterowania wentylacją + wyjście optyczne

Chodzi w głównej mierze o sterowanie napięciami procesora i pamięci RAM, do tego dochodzi mało intuicyjne UEFI i sporadyczne problemy z aktualizacjami BIOS. Ostatnia aktualizacja całkowicie pozbawiła mnie wifi ( tp link tx-3000e ). Na chwilę obecną skłaniał bym się bardziej w stronę MSI tomahawk.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mam teraz tomahawk i z reka na sercu polecam fajna płytka, duze możliwości, fajna sekcja zasilania nic sie nie grzeje 🙂 @KudlatyEOS co do tel do dobry wybor nie bedziesz zalowal. Poczatki sa trudne ale po czasie stwierdzisz ze do androida nie wrócisz.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem w Pugu kolorowy wyświetlacz między zegarami prędkościomierza, a tydzień wcześniej konsola środkowa z białym oświetleniem :) jest powód do szczęścia koniec z pomarańczowym piekłem :)

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BiałyGTi napisał:

Mam teraz tomahawk i z reka na sercu polecam fajna płytka, duze możliwości, fajna sekcja zasilania nic sie nie grzeje 🙂 @KudlatyEOS co do tel do dobry wybor nie bedziesz zalowal. Poczatki sa trudne ale po czasie stwierdzisz ze do androida nie wrócisz.  

Ostatnio tak mnie drażni gigabyte, jego wpsarcie i aktualizacje, że zastanawiam się nad puszczeniem mojej płyty i dołożeniem do przynajmniej B550 tomahawk. do tego mógł bym pozbyć się zewnętrznego wifi na rzecz wbudowanego, a to dodatkowy plus. 

A do systmu już się przyzwyczajam, od czasu do czasu używałem IOS jeśli żona pozwoliła mi dotknąć swój telefon 😄 Więc nie ma tragedii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, croix napisał:

Zamontowałem w Pugu kolorowy wyświetlacz między zegarami prędkościomierza, a tydzień wcześniej konsola środkowa z białym oświetleniem 🙂 jest powód do szczęścia koniec z pomarańczowym piekłem 🙂
 

Bez zdjęć się nie liczy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.