Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, KiziorDZN napisał:

@Crasher Z Audi to w ogóle parodia cenowa jakaś jest, widzę co się dzieje na grupach danych modeli. Ludzie potrafią pisać posty w stylu kupię "B7 do ... 40 tysięcy" 😄 A takie S4 B6 potrafią często kosztować mniej niż legendarne 1.8T Bex. To samo z cenami części.

teraz na oku mam golfa 7.5 gtd 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowlanka to temat rzeka, niestety ale kiedyś ta bańka musi pęc, w 2017 roku mieszkanie warte 200 tysięcyw tej chwili jest warte 350 oczywiści to tylko  przykład w różnych regionach może to wygląda inaczej, bliźniak w 2017 kosztował ok 450 a teraz taki sam 800 masakra. 

2 minuty temu, Crasher napisał:

teraz na oku mam golfa 7.5 gtd 😎

Sam szukam tylko że 7 GTD ciężki temat 😜 ewentualnie Octavia III VRS ale też bezpośredni szału 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zwirek03 napisał:

Budowlanka to temat rzeka, niestety ale kiedyś ta bańka musi pęc, w 2017 roku mieszkanie warte 200 tysięcyw tej chwili jest warte 350 oczywiści to tylko  przykład w różnych regionach może to wygląda inaczej, bliźniak w 2017 kosztował ok 450 a teraz taki sam 800 masakra. 

Sam szukam tylko że 7 GTD ciężki temat 😜

Dobijam targu, niestey negocjacje ciężko idą

IMG-20210911-WA0011.jpg

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Crasher napisał:

Dobijam targu, niestey negocjacje ciężko idą

Ja niestety tyło i wyłącznie w kombi poszukuje, oczywiście z szyber dachem bez niej wchodzi w grę, w Polsce obejrzałem przez wakacje 4 sztukę gtd i 6 vrs nić niego nadawało siec do zakupu, w Szwecji mam obejrzane przez znajomego dwie sztuki ale muszę sam siebie wybrać pod koniec tygodnia możesz coś z tego co będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, analyzator napisał:

GTD ciężka sprawa sąsiad miał salonówke dużo jeździł zastępczym nie był zadowolony.

Ja w zasadzie szukam 7 GTD, Octavia III VRS, LEONE FR, bądź Peugeot 308 GT line wszystko w kombii i szyber dachem, oczywiście jakkolwiek dla mnie kolor każdy aby nie czarny, na widok czarnego mam odruchowo wymiotny 😂😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, zwirek03 napisał:

Ja w zasadzie szukam 7 GTD, Octavia III VRS, LEONE FR, bądź Peugeot 308 GT line wszystko w kombii i szyber dachem, oczywiście jakkolwiek dla mnie kolor każdy aby nie czarny, na widok czarnego mam odruchowo wymiotny 😂😜

Haha to nieźle sprecyzowany spas. 

Ja chciałem coś 4door w miarę eko i wyglądaowo ok. Na jakieś wrażenia nie liczę bo większość nie dorasta s5 do pięt osiągami więc nie ma co oczekiwać cudów, a nie chciałem też czegoś na czym strace dużo przy odsprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zwirek03 napisał:

Budowlanka to temat rzeka, niestety ale kiedyś ta bańka musi pęc, w 2017 roku mieszkanie warte 200 tysięcyw tej chwili jest warte 350 oczywiści to tylko  przykład w różnych regionach może to wygląda inaczej, bliźniak w 2017 kosztował ok 450 a teraz taki sam 800 masakra

My z Żonką w 2016/2017 płaciliśmy 3400pln/m2 a teraz stawiają na przeciwko i już cena od 5300pln/m2.... Częstochowa😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny walki ze zmywarką - Bosch

W niedzielę nie wypompowała wody po zmywaniu. Pierwsze podejrzenie padło na pompę spustową - gdyż kiedyś już się zatrzymała, bo dostała się pestka. Dostałem się do wirnika - lekko się obracał, ale pomyślałem, że może wtedy się przypaliła czy coś i w końcu wyzionęła ducha. Po tym pierwszym razie kupiłem drugą pompkę, która sobie czekała do dziś. Wymieniłem. Włączam testowo płukanie.... nosz kur.. znowu woda została 🤔

No więc google i jedziemy... trafiłem na ten filmik, gdzie koleś miał podobny problem - oglądam.. w mordę ile rozbierania, no ale nie mam wyboru

Okazało się, że zapchany był kanalik w bocznym zbiorniczku zmywarki - była tam pestka i jakieś skórki z owoców i nie chcę wiedzieć co jeszcze...

zmywarka.PNG.c869acab6b17eeda46172b6d96cc01fd.PNG

Odkamieniacz, odtłuszczacz, wrzątek i jakoś się udało.

Płukanie poszło, teraz dałem siuwaksu do czyszczenia zmywarki i program na max temp - zobaczymy co wyjdzie 😃

Pomocny filmik: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czester pylon diamond 18, prawie wygrzane. nisko schodzą i ładnie scenę robią. dynamika średnia. zestaw do sypialni - jest subtelnie, wszystko wyważone do spania. ale potrafi pazur pokazać 😉 do "umcyk umcyk" zdecydowanie się nie nadaje. kwestia akustyki pomieszczenia i... ucha 😉 zachwalane B&W 606s2 jakoś mi nie siadły. ale to subiektywne 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.