Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, KUBA46 napisał:

Oczywiście nie mogę teraz tego dotrzeć, bo już kurzu nałapał.

  

Godzinę temu, KUBA46 napisał:

Paradise Gloss

 

To dopiero początek 😉
Ten wosk zdecydowanie nie ma nic wspólnego z antystatycznością i łapie kurz nagminnie, choć przy obecnych warunkach pogodowych może aż tak tego nie doświadczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikowałeś ręcznie czy maszynowo ?

ja woski tylko ręcznie aplikuje. 
 

mam każdy wosk funky Witch odkąd ta marka powstała. Najwiecej używam właśnie paradise gloss i ten wosk nawet po dwóch dniach docieram bezproblemowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xadamx napisał:

O kurcze. Mi sie jeszcze nie zdarzyło coś takiego przy nim. Nie nawaliłeś go za grubo?

8g zeszło więc w normie.

Chyba znam przyczynę. Na przód auta dałem 2 warstwy. Z tyłu gdzie jest jedna nic się nie spociło.

 

21 minut temu, nervus napisał:

Aplikowałeś ręcznie czy maszynowo ?

ja woski tylko ręcznie aplikuje. 
 

mam każdy wosk funky Witch odkąd ta marka powstała. Najwiecej używam właśnie paradise gloss i ten wosk nawet po dwóch dniach docieram bezproblemowo. 

Wosk maszynowo?🤣🤣🤣

W to po 2 dniach i bezproblemowo to akurat nie uwierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko aplikuje ręcznie, powtórzę 😉  

Nie takich asów się już spotykało. 
 

paradise warstwuje się w odstępie kilku godzin jak coś 😉    
 

moj rekord z tym woskiem póki co (mam ich kilka ogólnie) to 3-4 warstwy jakoś. I wyszła petarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zwirek03 napisał:

A ja jestem zadowolony z wyniku bo z gry to żenada 😜

Oj tam żenada. Nawet drewniany Krychowiak i melepeta Linetty strzelili bramki 😜

Chociaż mało brakło a Linetty nie trafiłby do bramki 😂

No i bólem ale muszę przyznać, że to były 2 najładniejsze akcje w całym meczu.

 

PS. Meczu z Anglią nawet nie próbuję oglądać. Zbyt mocno cenię swoje zdrowie psychiczne 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xadamx napisał:

PS. Meczu z Anglią nawet nie próbuję oglądać. Zbyt mocno cenię swoje zdrowie psychiczne

Wczoraj ledwo znalazłem czas na drugą połowę meczu. Z Anglikami planuję obejrzeć cały. Corona się chłodzi, to motywację mam by ten mecz zobaczyć 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebralem paczke z pedzlami. Sporo sie naszukałem moich ulubionych Booski z niebieskim włosiem akrylowym i domieszka naturalnego. Od ponad pol roku braki a z alternatywami deficyt. WS pękało mi dosc czesto i z nowej serii dopiero cos tam bralem jak musialem. 
Te booskiego  moim zdaniem to najlepsze pedzle jakie mialem, a mialem zdecydowana wiekszosc na rynku. 
Ostatnio wspominalem ze wiadra od RRC to jeden pies co reszta na rynku bo to akcesoria a nie chemia. Chemie maja słabą, ogolnie jestem antagonistą tej marki, ale tu wykonawca jest ta sama firma co dla WS i podobnie bedzie z każdymi akcesoriami na rynku. Kwesta koloru i nadruki itp reszta to samo. Zakówka i trzonek takie same jak w żółtkach WS, jeden ma nawet pęknięta… w dodatku opakowanie kartonowe, na nim wlepka. Koszt zakupu widac na fakturze. Cena lepsza niz naturalny  WS tylko ze oni nie robia moich ulubionych kombinacji z niebieskim akrylem. Wliczając w cene jeszcze koszty marketingu wlasnie to opakowanie i naklejkę zastanawiam sie jaka marżę bije WorkStuff na tym biznesie/owczym pędzie. Co by nie bylo, moje ulubione produkowane przez najgorsze zło tej branzy. Troche sie ciesze, ze udalo mi sie nabyc tak deficytowy towar jak dobre pedzle. Troche jednak musialem schowac wlasne ego w kieszeń i dac im na sobie zarobic. Nie boje sie do tego przyznac i jesli macie do czegos mocne uprzedzenia, to powiem tak: 

Twoje ego jest Twoim najwiekszym wrogiem i to z nim kiedys bedziesz musial sie zmierzyć lub przez wlasne ego zmierzysz sie z niejedna przeciwnością losu 😉 

Ten post jest wlasnie troche taki. Serdecznie polecam, sa moim zdaniem najlepsze do wnętrz ale i nie tylko.  Sam nie wierze ze to pisze 😉 brac smialo poki sa dostepne. Pękniętego nie reklamuje, mam to gdzies, zaloze sie ze predzej go dam do zadan specjalnych nim peknie dalej, ale biore go na pierszy ogien i zobaczymy ile potyra. Uprzedzenia na bok, te pedzle sa poprostu zajebiste 😉 

pozdro!

ED91E2CD-8DFB-4572-B0F0-1BF00AAECAD0.jpeg

C0015214-D941-46C7-B469-DE1D43EAA36F.jpeg

69D07970-48B3-4EEB-8B0B-2A8A6762E1D1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.