Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Wiedźma też miała Black Friday :D Z samego rana cło do zapłaty na towar, który przyleciał ze świata.  I powiem Wam, że to bardzo dobra wiadomość. Dla Was :D

Nawet z radością zapłaciłem te pieniądze. Żeby nam wszystkim mordy się cieszyły. Ale o tym już niedługo w innym dziale :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z koncertu mojego ukochanego zespołu Illusion przy okazji trasy 25-lecia zespołu. Zaliczyłem już bardzo dużo koncertów, ale na ten czekałem najdłużej i najbardziej. Od Illusion wszystko się zaczęło, wykrzyczeć stare numery - bezcenne. Power na cały tydzień:!: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zmorka słuchawki dostałem w prezencie, nie mam za bardzo porównania do innych bo używałem tylko Sony, Philips, itd. ;) jakość wykonania jest rewelacyjna, na razie brakuje mi lepszego sprzętu do porządnego odsłuchu i dlatego słuchałem tylko z telefonu, ale i tak było "wow". Producent przewiduje ich wykorzystanie głównie z urządzeniami Apple, dlatego chętnie wypróbowałbym je z jakimś iPodem i zastanawiam się nad zakupem. Ale pomimo lepszego sprzętu można wyczuć szczegółowość, dobre wyciszenie z zewnątrz (naprawdę dobre) oraz dynamikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj sobie dla poprawy humoru zamówiłem 2x500ml butelki z atomizerem od @Good Stuff, korzystając z ich darmowej wysyłki :D . Już miałem nic nie kupować w tym sezonie, ale tak mnie kusiły tym czerwonym kolorem i super mgiełką z atomizera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie mam wolne już dwunasty dzień, do tego kolega dzwonił wczoraj że chętnie weźmie za mnie jutrzejszą zmianę a już jedną mu oddałem zaraz przed urlopem mam ponad 6 tygodni wolnego na cały rok i zawsze pod koniec mi zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.