Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że opinia opłacona przez trolli konkurencji. Od lat używam ich kosmetyków. Trochę drogo, bo musiałem przy okazji postawić halę (specjalnie pod szampon - amatorzy z internetów używają na zewnątrz i narzekają, że zasycha... słabiaki) i uzyskać akredytację, (to warunek prawidłowej aplikacji wosku i PC - mają wbudowane specjalne DNA, które rozpoznaje kogoś, kto używa chemii hobbystycznie i wtedy przestają działać - ważne), ale było warto. Raz tylko miałem problem, jak Plastic Conditioner zaczął się złuszczać, preparat do usuwania nie pomógł. Na szczęście przysłali preparat do usuwania źle użytego preparatu do usuwania źle użytego Conditionera i wszystko było super, dodam że od kiedy używam chemii RRC lepiej śpię i mam o 30% lepsze wyniki badań lekarskich. Słyszałem, że po podbiciu rynku polskiego i europejskiego mają w planach wejście z ofertą na Marsa. Dokształćcie się, a potem wypisujcie! Nie znasz się - nie używaj! Naprawdę dobra firma, tylko nie dla byle kogo!
Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka







  • Lubię to 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci już widzę akredytację na poszczególne produkty. 2 dni szkolenia z podstawowej techniki użycia APC (RRC APC assosiate), 3 dnia z docierania wosku

btw. przewińcie sobie żeby się nie męczyć. Łysy opowidada jak fajnie się dociera ich wosk. Można sobie puszczać ten kabaret na poprawę humoru 😄

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja, dobrze wydane 83 zeta 30 sekund i po bólu. Jak pomyślę, ile bym się przy jakości tkanin na podłodze z tym oszarpał... Dziwne, że praktycznie nikt do tego modelu nie produkuje.557ddff6bc5aab3cc15b42efb7981f7a.jpg4d988cdda2e6611067088e5398ab8996.jpg

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka



  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, V1RU$ napisał:

Prezent urodzinowy od ziomala. TNX @D@ViD

O stary. 

Kurde moje urodziny już dawno były ale jakby co to moje żona ma za tydzień  😁 a najlepszy prezent dla niej to zadowolony mąż 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomas-sg napisał:

O stary. 

Kurde moje urodziny już dawno były ale jakby co to moje żona ma za tydzień  😁 a najlepszy prezent dla niej to zadowolony mąż 😂

Reasumując -> musisz ogarnąć sobie jakiś wosk :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mumins @mefONE nie wiem jakim cudem dopiero zauważyłem wpisy. Z tym dzieleniem się publicznie problem może dotknąć praw autorskich. Takim wyjadaczom na forum nie boje się tego udostępnić, ale za dużo osób mogloby wejść na dysk i próbować zrobić mi problemy. Jak jesteście dalej chętni, to zapraszam na priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że przy dobrym (bezwietrznym) czasie, to i nawet kilka lat taka powłoka się utrzymuje na lakierze 😄 A dodatkowa zaleta jest taka, że nie potrzebna jest pielęgnacja (odtykania, reload itp.) takiej powłoki 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.