Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Normalni ludzie ida w sobote wieczor wypoczac po calym tygodniu pracy albo robią zbiorowy reset.

dziś po calym dniu pracy zrobilem sobie piknik z polerowaniem. 
Dobra muzyka, pasta i to cos co przypomina mi, ze kiedys i taka marka jak Gwiazdor tez była manufakturą. 
Jedno z najbardziej ponadczasowych aut na swiecie, mógłbym mieć tylko takie meble w salonie 😉 w jego bagazniku bym trzymał skarpety do gry w golfa i kolanówki 😉 

 

ECEC741E-8DF9-4F8C-A793-97C6A50CB61E.jpeg

7AA6BBDF-BC63-4EC2-B609-1F567674B440.jpeg

1D046050-5D4F-43D0-95C7-4E0B658B217C.jpeg

A76C8E32-4BA3-4E80-8901-6DB7BA386C3C.jpeg

  • Lubię to 16
  • Super 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, sprzedam wszystkie 3 auta i dalej nie wystarczy... ktoś dołoży? http://www.gieldaklasykow.pl/skoda-octavia-2001-60000-pln-wroclaw/

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MMCzysci napisał:

Kurde, sprzedam wszystkie 3 auta i dalej nie wystarczy... ktoś dołoży? http://www.gieldaklasykow.pl/skoda-octavia-2001-60000-pln-wroclaw/

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

Giełda klasyków słynie z takiego chorego nakręcania cen 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę od dłuższego czasu, ale to już normalnie wygląda na typowy zabieg podbijający wyświetlenia. Lepsze to, niż Punto za 42500, ale come on, na miły Bóg... kto to weźmie na poważnie?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem rano 3 furki.

Po południu 15 km po lasach rowerkiem.

rower.jpg

Pod wieczór 5km marszobiegu z psem.

06dcc438c2676.jpg

Po 20.00 filmik od @DZIADZIAo nadkolach, i jest ful reset i od jutra nowy tydzień.

Żeby nie było w międzyczasie ogarnąłem co trzeba z rodzinką, córką  i tata zrobił niedzielny obiadek.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@V1RU$ fajny reset 😉

Ja w oststnia niedzielę prawie 40 z przyczepka z młodym w środku. I to pierwsza trasa po zimowej przerwie. Nie będę raczej wrzucał zdjęć "wykończonego" syna taka podróżą 😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tomas-sg napisał:

@V1RU$ fajny reset 😉

Ja w oststnia niedzielę prawie 40 z przyczepka z młodym w środku. I to pierwsza trasa po zimowej przerwie. Nie będę raczej wrzucał zdjęć "wykończonego" syna taka podróżą 😂

U mnie dużo lasów w okolicy. Lubię po lesie, dziury, błoto, piach, cisza, spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to humor mam ostatnio dosyć kiepski, ale takie klimaty zawsze banan na twarzy robią - mycie o sesyjka. IS XE30 jest świetny. Kto uważa inaczej, ten czyści skórę APC i drill brushem, myje felgi tym samym pędzlem, co wnętrze, i w ogóle RZAL, pff!8b9fdb5126f98fe95fb075fb54813472.jpg

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i moja rodzinka oraz @Funkydetailerz rodzicami i dziadkami plus 2 ochotników posprzątaliśmy nasz las. Bez fleszy, rozgłosu, TV, FB, insta i innych czarów. Padło hasło, czas i miejsce, kto przyjdzie to będzie. Leśniczy wywiezie urobek. Do lasu mamy 50 metrów i raził nas ten bajzel na duktach itp. Tydzień temu ktoś wywalił z 50 opon na wjazd do lasu. Tym którzy byli tnx i piąteczka.

405fcbd22c4cc.jpg

  • Lubię to 22
  • Dziękuję 1
  • Super 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.