Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ciapek w codziennej eksploatacji. Robi za odsniezarke. Moze i Wam poprawie humor.

Przyklad tego jak może wyglądać sprzęt który już dawno powinien być na emeryturze  emeryturze ale jest w rekach pasjonaty. 
 

@Administrator zrobcie cos z tymi zdjeciami. 20 zdjec a zadnego nie wstawilo poprawnie...Usunalem, edytowalem i jeden pies... poddaje sie, nie mam czasu na zabawy, a szkoda bo sprzet warty uwagi

3CCF2214-9CC0-4821-8F49-CB89CCFBF5BE.jpeg

9802C7E1-7F98-4709-B29E-A77CDB917323.jpeg

  • Lubię to 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre-wash do czystych aut, to jest to, mamy lukę na rynku! Kto następny, może RRC?
A tera bedzie hit: w środę sobie żartowałem, że przeswapuje do Kolubryny 2JZ, bo na zakręcie 90° na chwilę nawet zaczęła iść bokiem (nieodgarnięty śnieg). Teraz wiem, że to dobry kierunek. Patrzcie, ktoś tu sprzedaje Ulysse, bliźniaka konstrukcyjnego - czy on czegoś Wam nie przypomina? No driftowóz jak nic!195212952a000cf6678cc85ab81cbde9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po 5 latach poszukiwań dostałem to. Niczym święty graal w Heroes 3. Zawsze niedostępny albo w cenie 500 zł albo polamane uchwyty xD ktoś chyba nie wiedział co sprzedaje i przytuliłem za 40 zł + wysyłka. Czuję człowiek dobrze

IMG_20210202_164251.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vlodek2532 no i brawo, takie zakupy zawsze cieszą 👍 Ja poluję na przód do F4 w normalnych pieniądzach - tragedia, albo kolor nie taki, albo cena, albo wygląda jak psu z gardła wyjęte... Nie wiem, czy to bardziej dlatego, że to tak naprawdę 3 elementy, a nie jeden, czy przez nikłą popularność auta, czyli i dostęp do części, ale zderzak do np. BMW E90 kupiłbym 4 razy taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.