Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie rynek youngtimerow jest tak zepsuty ze byle badziewie ma rocznik 80 lub 90 i już kosztuje 40tys plus. Obecnie każdy chce inwestować w klasyka stad ich chore ceny, minie kilka lat i ceny spadną do racjonalnych kwot za przeciętne auta, a tylko rzadkie wersje lub super utrzymane egzemplarze będą odpowiednio wysoko warte. Teraz wszystko co stare i nawet poskładane z 4 aut to „klasyk” i jedno zero na końcu za dużo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada śnieg pada śnieg mam dla Was życzenia!
Mam bardzo mocną nadzieje - wszystkie do spełnienia!
Pada śnieg pada śnieg są tu dobre tipy
Na tym forum mój kochany nie znajdziesz lipy.

Kochani życzę Wam na ten rok masę wytrwałości w tym chorym systemie jakim żyjemy. Żeby każdy Wasz projekt detalingowy się spełnił i nigdy nie pojawiło się zwątpienie. Chciałbym, abyśmy w nowym roku coraz mniej się spinali i awantur wszczynali 😉 Dużo zdrówka bo to najważniejsze.... Pieniążków więcej, zadowolenia zawodowego, szczęścia z drugą połówką czy też z ręką 😄 Trzymajcie kciuki, żeby @Qlimaxss w końcu zdjął hak w Stilo 😄 Żeby @rygryss dziadzia nasz forumowy pobijał youtuby 😛 Żeby @D@ViD już mi nie dowalał, że jestem z Kalisza a on z Ostrowa 😄 Żeby @MMCzysci doczyścił jak już tyle czasu czyści 😄 Żeby @Administrator usuwał mniej postów 😛 Żeby @Strus miał więcej dystansu do siebie 😛 I kolega @mefONE mógł spokojnie opisywać swoje poczynania 😛 Ogółem życzę Wam wszystkiego najlepszego 😄 Jesteście wszyscy zajebiści, choć każdy na swój sposób haha 😛 

A przede wszystkim życzę Wam żeby każdy  był szczęśliwy i mógł w gronie najbliższych zatrzymać się, odetchnąć i docenić jak wiele ma 🙂

Trzymajcie się cieplutko w te święta i nie dajcie się zmieść z planszy! Życiowy parkiet bywa śliski 😄 

Siemaaa ! 

 

  • Lubię to 8
  • Super 3
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie cieszy mnie pogoda i to, że przez święta też będzie paskudna. Mam tak uwalone auta, że nie da się na nie patrzeć i przynajmniej mam trochę spokoju, bo nie mam wewnętrznego przymusu, żeby je umyć 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karbo napisał:

Żeby @D@ViD już mi nie dowalał, że jestem z Kalisza a on z Ostrowa 😄

hehe 😘 ***** podziały 😛 Interpersonalnie nic do Pana nie mam 😄 bez sensu te kłótnie 😛 człowiek głupi

Dziękuje za życzenie. Wesołych Świąt i dużo zdrówka dla Ciebie i najbliższych 🎄☃️

 

Godzinę temu, Michał126 napisał:

Paradoksalnie cieszy mnie pogoda i to, że przez święta też będzie paskudna. Mam tak uwalone auta, że nie da się na nie patrzeć i przynajmniej mam trochę spokoju, bo nie mam wewnętrznego przymusu, żeby je umyć 🙂

haa.. mam to samo 😄 Wczoraj jedynie aby płukanie na bezdotyku, ale po dzisiejszej trasie do pracy, jest to samo, więc nie ma sensu 🙂 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karbo , świetne życzenia. Czyszczę, czyszczę i doczyścić nie mogę Nie mogłem się zdecydować na żaden nick
Powiedziałeś już chyba wszystko, wiec tylko się podpiszę - Wam i Waszym rodzinom życzę zdrowych, mimo wszystko Wesołych, rodzinnych świąt i fajnych znalezisk pod drzewkiem Niech to będzie czas oderwania od problemów i głębszej refleksji. W 2021 dużo kasy, zdrówka, spełnienia marzeń (tych detailingowych i tych innych), optymizmu i samych życzliwych ludzi na drodze. Świata nie zmienimy, ale możemy mieć nadzieję, że będzie dobrze. Niech Wam się samochody nie psują, Fusso nie maże, a opony nie brązowieją Dzięki wielkie za ten rok, bo dużo się nauczyłem, choć nie od razu. Lecę myć podłogi, trzymajcie się

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karbo napisał:

Żeby @Strus miał więcej dystansu do siebie

Dystansu do siebie to ja mam nieskończony ogrom. Także to Twoje życzenie spełniło się już dawno 🙂

Dzięki i w Twoim tonie - więcej dystansu do produktów w nowym roku Ci życzę. Poza zdrowiem i radością z każdego dnia w nadchodzącym 2021.

 

 

Pozostałym czytającym tego samego właściwie życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zyczenia i dobra energie z rana! Chyba pozostaje tylko dorzucic sie do tego co juz napisales i zyczyc Wam zdrowych i spokojnych Swiat w rodzinnym gronie. Realizacji marzen, samych postępów, duzych rabatow i mniej cisnień co rowniez kieruje do siebie 😉 
Oby nadchodzacy rok dal Wam wiecej pozytywow niz obecny. Samych dobrych projektow, ciekawych relacji i Gwiazdora z nieprzyzwoicie wielkim worem 😉  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki śliczne. Poprawiliscie mi humor z rana w ostatnim dniu izolacji spowodowanej covidem.
Na szczęście uds się spędzić święta z najbliższą rodzina( w sumie raptem teściowie) i żoną która jest w ciąży .
Auta przed świętami nie zdążę umyć ale nie martwię się tym. Są ważniejsze rzeczy.
I właśnie tego chciałem Wam między innymi życzyć, żebyście dbali o zdrowie i rodzinę nawet kosztem brudnego auta. Czasu się nie kupi!!!
Także dużo zdrówka, chęci do działań i szczęścia a kasa wtedy sama przyjdzie. Odpowiedniej ilości czasu spędzonego z rodziną i dziećmi i samych sukcesów w przyszłym roku.
Miejmy nadzieję, że bardziej szczęśliwym niż obecny!


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rygryss napisał:

Dzięki, świetny wpis, ciekawe czy można zmienić nick na dziadzia 🤣

Można zmienić nazwę wyświetlaną ale login pozostanie dalej taki sam. Chociaż biorąc pod uwagę w jakimś stanie jest forum pod względem technicznym to pewnie administrator i tego nie będzie potrafił zrobić.

  • Haha 2
  • Nie lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vlodek2532 napisał:

Można zmienić nazwę wyświetlaną ale login pozostanie dalej taki sam. Chociaż biorąc pod uwagę w jakimś stanie jest forum pod względem technicznym to pewnie administrator i tego nie będzie potrafił zrobić.

Mój nick został zmieniony bez problemu 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
28 minut temu, vlodek2532 napisał:

Można zmienić nazwę wyświetlaną ale login pozostanie dalej taki sam. Chociaż biorąc pod uwagę w jakimś stanie jest forum pod względem technicznym to pewnie administrator i tego nie będzie potrafił zrobić.

Chciałem coś napisać, ale wpis @Tomas-sg wystarczająco to podsumowuje

28 minut temu, Tomas-sg napisał:

Mój nick został zmieniony bez problemu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
45 minut temu, vlodek2532 napisał:

Można zmienić nazwę wyświetlaną ale login pozostanie dalej taki sam. Chociaż biorąc pod uwagę w jakimś stanie jest forum pod względem technicznym to pewnie administrator i tego nie będzie potrafił zrobić.

Widze  Pan Alfa sie znalazla i akurat wie jaki mamy panel administracji. Nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie badz taki madry bo coś ci nie wyszlo dla twojej wiadomosci mozna zmienic zarowno nick jak i login itd 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo ale wołania czy skracania linków allegro do tej pory nie ogarneliscie. Trochę lipa, że 2020 roku trzeba robić kopiuj-wklej w wyszukiwarkę allegro albo trzeba czyjś nick wpisywać z palca i dodatkowo potwierdzić z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.