Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Karbo napisał:

Łysy Łysym, ale Judytka mu się trafiła fajna 😄 

Niech uważa z tą torbą, bo jak ją upuści i rozbije opakowania, to ich profesjonalna zawartość wyżre jej ten piękny manicure :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde gdzieś był tu taki wątek z podobnymi widokami, ale coś umarł, bo nie wylata mi w nieprzeczytanych(chyba, że zona mi coś zablokowała 🤔)... kiedyś, to aż się chciało wchodzić na to forum, a teraz... ehhhh... zeszło na psy  - same kosmetyki, testy itd... nic dla duszy 😜

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, krzygaj said:

Qrde gdzieś był tu taki wątek z podobnymi widokami, ale coś umarł, bo nie wylata mi w nieprzeczytanych(chyba, że zona mi coś zablokowała 🤔)... kiedyś, to aż się chciało wchodzić na to forum, a teraz... ehhhh... zeszło na psy  - same kosmetyki, testy itd... nic dla duszy 😜

Spoko. Niebawem bedzie live stream z ppv, gdzie detailerki beda w bikini albo co etap/donate skromniejszym wdzianiu szykowac auto. Bedzie sie to nazywalo striptailing i bedziesz mogl sobie wybrac ktora ma Ci umyc 😉  
swoja droga myslicie ze na takie dewiacje brakowaloby klientow?  
Ktos do pomocy przy rekrutacji? 😉 

  • Super 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buka ja pomijam już w ogóle komentowanie czyjegokolwiek wyglądu ale taka promocja bardziej pasuje do reklamy wibratorów czy serwisów erotycznych a nie kosmetyków samochodowych. Trzeba gdzieś zachować te resztki dobrego smaku.

 

A druga rzecz: wychowuj sobie klientów na stulejarzy > ktoś wyrazi niepochlebna opinie o twoich produktach > wyzwij go od stulejarzy.

Stonks not detected.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vlodek2532 napisał:

@buka ja pomijam już w ogóle komentowanie czyjegokolwiek wyglądu ale taka promocja bardziej pasuje do reklamy wibratorów czy serwisów erotycznych a nie kosmetyków samochodowych. Trzeba gdzieś zachować te resztki dobrego smaku

Czasy są takie, że marketing już dawno wyparł kwestie dobre smaku 🙂 tak jak z teledyskami. Oczywiście nie bronię, jakoś inne firmy z branży dają radę bez takiego marketingu... Ta firma raczej i tak zaorała sama siebie kilkukrotnie, więc nic dziwnego z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi poprawił humor taki widok pod koniec dnia. DSC_0088.JPG.28c34516587a995b7c4d3ec403a6ea18.JPG

A jeszcze bardziej poprawia mi humor świadomość, że już koniec tych black weeków, frajdejów i tym podobnych często pseudowyprzedaży. A ja nie kupiłem nic. Dosłownie NIC! 😎

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg i słusznie, też się trochę ogarnąłem i kupuje tylko potrzebne mi rzeczy a nie 10 szampon, 15 pianę i 7 glass cleaner bo ktoś na forum polecił sprawdzić. Z tego BF kupiłem tylko vampire liquid 1l za 21 zł mimo, że miałem jeszcze prawie litr dtoxa, cały roton i pół rotona pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vlodek2532 napisał:

@Tomas-sg i słusznie, też się trochę ogarnąłem i kupuje tylko potrzebne mi rzeczy a nie 10 szampon, 15 pianę i 7 glass cleaner bo ktoś na forum polecił sprawdzić. Z tego BF kupiłem tylko vampire liquid 1l za 21 zł mimo, że miałem jeszcze prawie litr dtoxa, cały roton i pół rotona pro.

Moje stwierdzenie co do Michała było nieco ironiczne 😉 chłopak w korespondencji prywatnej pisze do mnie ze juz nic nie kupuje. A potem BANG wysyła mi fotki cukiereczków na które sam miałem chęci 😉 Michał wie OCB. 

Ja osobiście kupuje ile mogę. Dla tych zakupów rzuciłem fajki więc jakoś mi nie szkoda by kupić kolejny QD czy szampon. 😉

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nauczyłem się kupować chemię w BF tak żeby w 90% wykorzystać ją do kolejnego "szału zakupów". pozostałe 10% to jakieś "smaczki" podpatrzone u "starych wyjadaczy" z Forum 😉 w zasadzie przez cały rok pojawia się coś "nowego" i kusi zakupem a i część arsenału trzeba uzupełniać więc zawsze jest okazja na nowe zakupy 😉 😄  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zacząłem bawić się w detailingu w maju/czerwcu i od tamtej pory na sprzęt (odkurzacz clatronic, nowa myjka i DA Yato) i chemię wydałem ponad 4000. Z czasem się trochę ogarnąłem bo policzyłem że mam około 7 litrów piany aktywnej a myje swoje 3 samochody tylko i będę potrzebował z 5 lat, żeby to zużyć. Prędzej to wszystko się zepsuje niż to zużyje.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.