Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Crasher ja używam do aut tylko akrylowe taśmy. Dużo mocniejsze od piankowych i są wersje bezbarwne.

14 godzin temu, Slovak napisał:

@Crasher, polecam taśmę 3M VHB. Nakładki w Leonie są oryginalne przyklejane na taką taśmę. 

Te są akrylowe 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana zimowych 16 na letnie 19 :) dodatkowo nowe nexeny wpadły zobaczymy jak się sprawdza. Ten sam wzór felgi a jak inaczej wyglada :) dodatkowo odszczurzone wnętrze bo znowu gruz wywiozłem :D jutro trzeba jeszcze umyć z zew i będzie git :)

faf72bf4f7e05616afd5ce241c5bf417.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało związane z kosmetyką ale pochwałę się, może kogoś to zainspiruje że nie do wszystkiego trzeba brać fachowca 😉

Pierwszy raz miałem styczność z układaniem płytek, porównując moją robotę którą robiłem po raz pierwszy opierając się na poradnikach z YT a tym co zrobił z płytkami " fachowiec" w łazience mogę siebie nazwać glazurnikiem 😄

 

 

3q49ZMk.png

 

sCC73i9.jpg

  • Lubię to 8
  • Super 1
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, david2888 napisał:

A gdzie? Przy tym kursie euro obecnie to dla mnie malo opłacalny interes. 

https://www.autodude.fi/?code=AHRDcSqAexaBRG1

O tutaj.  Dla mnie opłacalny bo na miejscu... 😁

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clean tech kwasior zrobi robotę 😁

Tylko bez maski ani rusz.  Kiedyś się na działem na "ładny zapach" ( taka opinia krążyła w internecie) i powąchałem z butli. Przez tydzień nie czułem żadnych zapachów 😁 wiem głupi byłem. 

  • Lubię to 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@#kris pierwsze podejście było rozcieńczone a później samym kwasem i poszło dużo szybciej.

@Michał82 nie mam bo za nim kwas do mnie dotarł, to pojechałem po bandzie i troszkę usunąłem szczotką na wiertarce😢. Felga była w podobnym stanie jak Twoje od wewnątrz bo mi się tłoczek zapiekł i kawałek tak jechałem do domu. Kwas robi robotę tylko na szczury to polecam nie rozcieńczony😉. Myślę, że spokojnie sobie poradzi z tymi zabrudzeniami. Później spróbujesz deirone i powinno być ok. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki x@keza

 

Mi poprawiło humor wczoraj w nocy spotkanie z Panami z drogówki. Mandat najniższy z możliwych, sympatyczna rozmowa. Zero czepiania się, nawet za ciemne szyby. W tych czasach gdzie jest taka nagonka na działania Policji w związku z obostrzeniami to naprawdę cieszę się, że mnie zatrzymali. Jak widać dużo zależy od człowieka, sytuacji i naszej postawy. 

Pozdrawiam i życzę Wszystkim przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkanocnych. 

 

_20200412_080910.JPG

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres specyficzny, przez co trochę więcej czasu na zrobienie tego, co ciągle było odkładane. Wreszcie ruszyłem temat detailingu mojego roweru. Naklejki były już dawno temu zamówione (tą największą sam wrysowałem w Corelu, pod rozmiar rury, która dość mocno się zwęża ku suportowi).

Fabrycznie rower był brzydki jak noc (ma już parę lat więc grafiki wtedy były jakie były). Powłoka była już mocno poobijana.

SCHiB05.jpg?1

2 lata temu pomalowałem ramę sam jednak zdaje się, że podkład do aluminium był jakiś kiepski bo lakier zaczął odłazić i wyglądało to średnio.

NrUPkwx.jpg?1

Teraz nadszedł cza na załatwienie tematu konkretnie. Ramę rozebrałem i dałem do pomalowania proszkowego w kolo antracyt (niby czarny ale nie do końca).

Po odebraniu z proszku:

sROpKrT.jpg?1

cg3ry7e.jpg?1

VufG01u.jpg?1

Do tego wlecą zielone dodatki. Czekam obecnie na koszulki termokurczliwe zielone bo nie znalazłem zielonych przewodów do hamulców hydraulicznych więc zamówiłem odpowiednie termokurcze aby je nałozyć na przewody.

6aGJhda.jpg?1

Rama złożona:
moBoxN4.jpg?1

P0o70Ek.jpg?1

To co lubię - naklejki. Zdecydowałem się na malowania jakie Kona wykonywała od mniej więcej 2016 roku (bardziej świeża i ciekawsza stylistyka).

Bv9NoPl.jpg?1

9Lqhi1U.jpg?1

ow1V6xU.jpg?1

Jakaś bardzo wstępna przymiarka z zielonymi pancerzami linek od przerzutek.

iR1lAOf.jpg?1

Na razie przerwa bo czekam na termokurcze w rolce.

Pzdr.

 

 

  • Lubię to 4
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.