Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Godzinę temu, MMCzysci napisał:

komu przeszkadzały tradycyjne hatchbacki, minivany?

Konsumentom 🙂 Rynek weryfikuje zapotrzebowania na rynku 

Godzinę temu, MMCzysci napisał:

Teraz SUV, Coupe, crossover, shooting break

te auta po prostu sie sprzedaja dlatego je produkuja i na siłe nawet małe miejskie auto chcą podwyższać. 

Ja osobiscie nie lubie suv'ów i wszystko co podwyższane bo mam problem z błędnikiem i zaraz mnie mdli od przechyłów.

 

Szczytem absurdu jest SUV lambo... Lamborghini Urus. Egzotyczne auto sportowe suv... No ktos kto to wymyślił naprawde miał fantazje 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MMCzysci napisał:

Niestety, coś w tym jest... źle się dzieje w BMW jak chodzi o design. Moim zdaniem doszli do szczytu do formy i zaczęli kombinować na siłę. Fajnie wyglądało G30, F01, a teraz widać trend, który postępuje u innych marek - auto wygląda, jakby chciało Cię zjeść. Czasem to pasuje, a czasem - no cóż...

obraz.png.1379aa1e5e472acff690743b246cc88c.png

:mrgreen:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, gadacie 😄

 

Owszem jak to powieidzał Sebastian Kickster:
Mniej więcej bo dokładnych słow nie pamiętam ale:

Kiedy mówisz samochód myślisz E60

Gdyby kosmici przylecieli na Ziemie i potrzebowali by samochodu - wybrali by E60.

 

I ja się zgadzam.

 

Nie byłem i nie jestem osobą, która co nową generacje mówi że ostatnie dobre BMW to ... 

Mimo wszystko dla mnie E60 i E90 po liftingu z ameryki to mistrz. Wzór.

 

Chcialbym chyba na drugie auto E90 LCI 335i. Mysle o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdanek a miałeś okazję chociaż posiedzieć w x7?  Ja miałem krótką możliwość przejażdżki. Niestety jako pasażer ale za to z przodu i z tyłu 😁 Auto sprawia kosmiczne wrażenie. Inny świat dla przeciętnego człowieka jakim jestem. W sam raz dla Prezesa pokonującego trasy. Jest ogromne. Nie wyobrażam sobie parkować tym na codzień pod Biedronką. I na żywo robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż na fotach czy stojąc w salonie. 

2 godziny temu, lukasz_byd napisał:

jak to powieidzał Sebastian Kickster

A kto to tak naprawdę jest?  Dlaczego niektórzy stawiają jego zdanie lub tego MotoDoradcy jako wyrocznię? To auto jest ok a to nie bo Kikster tak mówił. No kur..de. 😉 

@lukasz_byd  nie odnoszę Cie do Ciebie konkretnie, tylko ogólnie do ludzi uważających go za motoryzacyjnego guru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Michał82 napisał:

@zdanek a miałeś okazję chociaż posiedzieć w x7?  Ja miałem krótką możliwość przejażdżki. Niestety jako pasażer ale za to z przodu i z tyłu 😁 Auto sprawia kosmiczne wrażenie. Inny świat dla przeciętnego człowieka jakim jestem. W sam raz dla Prezesa pokonującego trasy. Jest ogromne. Nie wyobrażam sobie parkować tym na codzień pod Biedronką. I na żywo robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż na fotach czy stojąc w salonie. 

A kto to tak naprawdę jest?  Dlaczego niektórzy stawiają jego zdanie lub tego MotoDoradcy jako wyrocznię? To auto jest ok a to nie bo Kikster tak mówił. No kur..de. 😉 

@lukasz_byd  nie odnoszę Cie do Ciebie konkretnie, tylko ogólnie do ludzi uważających go za motoryzacyjnego guru. 

Pochlebne opinie o E60 wyrażał również Jezza Clarkson. To nie o to chodzi teraz żeby wskazać kto mówił tak, a kto inaczej, ale po prostu te dwa cytaty w mojej opini pasują do E60 i nie jestem w stanie lepiej opisać.
Dosłownie. Myślisz samochód - widzisz E60.

 

Jeśli chodzi o 7 po lifcie (tą nową) to jest to moje małe marzenie, może za rok, dwa - jak będzie 2-3 letnia to w sam raz od 1. właściciela. Myślę też o Tesla S ale to może kolejne.

 X7... są kraje gdzie takie auta są na porządku dziennym. ZEA, Rosja, Chiny. Nie patrzcie tak że wszystkie auta które są tworzone, muszą mieć 'zastosowanie' w Polsce. 

Są ludzie dla których auto jest wizytówką. I nie chodzi o jego czystość czy stan, tylko model. W Kenii trzeba mieć 100 kóz aby mieć żone, jestem pewien że Rosjanin w X7 będzie budził więcej strachu niż w Kia Sorrento.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam nic do e60. Miałem kundla nawet. Podoba mi się a zwłaszcza w Mpakiecie. 

Chodzi mi o tych jutuberów co ludzie traktują jako znawców. Dla mnie ważniejsze jest moje wrażenie z odbioru auta. Od dawna nie mam klapek na oczach typu BMW i nic innego a Opel? Panie to rdzewieje w fabryce... 

17 minut temu, lukasz_byd napisał:

Kia Sorrento.

Fajne auto. Mialem 1 generację. Taki czołg w porównaniu do x5 😎

A takie 7er też mógłbym przygarnąć 

 

Screenshot_20200228-010929.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał82 napisał:

Chodzi mi o tych jutuberów co ludzie traktują jako znawców. Dla mnie ważniejsze jest moje wrażenie z odbioru auta. Od dawna nie mam klapek na oczach typu BMW i nic innego a Opel? Panie to rdzewieje w fabryce... 

I tu mogę zgodzić się w pełni 🙂 Ludzie robią sobie z Youtuberów Bożków i nie ważne, czy to Kickster(nie oglądam), Moto Doradca(sporadycznie obejrzę), M4K(nie oglądam), czy np. Auto Bachus(przestałem oglądać), gdzie się nie zajrzy, czy to fora, czy grupy na FB, zaraz widać teksty w stylu "A bo X z kanału Y powiedział, że tego się nie kupuje" itp. itd.

A co do klapek na oczach z samochodami, jeżdżę starym 26 letnim Oplem, lubię ten samochód, ale to, że teraz jeżdzę Oplem, nie oznacza, że kiedyś nie pojawi się u mnie np. Alfa Romeo czy inna marka, mimo stereotypów, które są wykreowane już chyba dla każde marki. Więc nie ma co patrzeć tylko na jedną markę, bo w innych też można znaleźć coś co się podoba i w podświadomości człowiek sobie powie chce takie mieć 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał82 napisał:

 

Chodzi mi o tych jutuberów co ludzie traktują jako znawców.

 

 

Ale ja właśnie o tym.

Nie sugeruje się ich opinią czy wiedzą tudzież niewiedzą.

 

Po prostu ten jeden cytat który został wypowiedziany wg. mnie jest odpowiedni i z nim się zgadzam. Nie oceniam tutaj wiedzy czy znajomośći w.w. auta. Nie wiem czy sam wymyślił ten 'tekst' czy jest skądś zaczepnięty, ale tam usłyszałem pierwszy raz.

Poprostu słowo zaje..sty to za mało. Idealny czy perfekcyjny to prawie.

A te cytaty trafiają w punkt.

 

Natomiat 7er po lifcie - to tak jak pisalem. Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Crasher kiedys jak robilem na zakładzie blacharsko lakierniczym to używaliśmy dwustronnej od 3m badz app i z tego co auta wracały po roku czy nawet po 2 to wszystko sie trzymało 🙂 taśmy mielismy na piance a były tez cieniutkie na 1mm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Crasher wiem wiem jakie to napisy 😛 No to tak jak pisałem app miało chyba taka 1mm taśmę ale nie pamietam jak ona sie nazywała 

jedyne co moge polecić to 3m i app bo tym robiliśmy i sprawdzały sie zawsze. Zawsze dobrze kleily i trzymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Crasher napisał:

@peciu

Dzięki ✌️

Obojętnie jaka - piankowa. Na allegro są wąskie nawet, dzięki którym zrobisz to tak jak fabryczne.

Ewentualnie dać szeroką taśmę i gdzieś na laser/ploter żeby wycieli idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.