Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Mi humor poprawiła idealna współpraca z forumowym partnerem. Zawsze marzyłem by robić detailing hobbystycznie ale juz pod jakimś logiem i tutaj znalazłem właśnie @Zkumeku i Firmę Winfinity. Czapki z głów kawał świetnej roboty. Od serca każdemu polecam 😉

Jestem mega mega wdzięczny.

( To nie jest reklama 😁)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antek1987 fajny sprzęt. Też myślałem nad kluczem akumulatorwym,  ale ceny troszkę mnie przerażały(żeby kupić coś mocnego trzeba liczyć minimum 1200-1500) a za 1500zl kupiłem kompresor 150l, zrobiłem sobie kompletną  instalację i jeszcze zostało na klucz z nasadkami i inne akcesoria. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buka też mam kompresor i pistolet na powietrze ale czasem brakuje przewodu i postanowiłem zakupić dobry klucz na akumulator. Pierwsze wrażenia są mega, super wykonanie i ma moc  🙂 mam nadzieję że jest warty ceny i sprawdzi się na wiosnę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Milwaaukee to klasa sama w sobie i sprzęt do uzytku profesionalnego 😄 Brat w warsztacie uzywa DeWalta ktory jest tanszy od MW i klucze akumulatorwe katuje non stop od kilku lat i zaden jeszcze sie nie zepsuł 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antek1987 fajny sprzęt. Też myślałem nad kluczem akumulatorwym,  ale ceny troszkę mnie przerażały(żeby kupić coś mocnego trzeba liczyć minimum 1200-1500) a za 1500zl kupiłem kompresor 150l, zrobiłem sobie kompletną  instalację i jeszcze zostało na klucz z nasadkami i inne akcesoria. 
Jaki to kompresor w takiej cenie? Jesteś zadowolony? Jak z tornadorem? zdradź więcej sekretów, bo szukam komoresora. Tzn wiosna/lato chce kupić

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomas-sg napisał:

Od jutra misja Dodge Ram i najśmieszniejsze auto zaraz po multipli, nissan cube 😂

Ja zacząłem misję A8 i o dziwo żółty ADBL bez problemu ogarnia lakier. Mam ciekawą pastę. Jak skończę robić auto to zrobię jakiś test tej pasty.

Tęczowe słońce mi przyświecało 🙂

 

IMG_20200128_191732.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.