Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@paperson, widzę, że nie jestem sam w zamiłowaniu w górskich wędrówkach 👍, z tym, że ja preferuję Tatry.

Z racji, że z Krk mam niedaleko, jeśli tylko mam możliwość robię sobie jednodniowe wypady, aby wytyrać się jak dziki osioł i szczęśliwy wrócić do domu.

Start z Krk zazwyczaj ok. 4-tej rano, przed 6-tą wejście to TPN, trasa, podziwianie widoków, zejście ok. 16-17-tej i przed 20-tą powrót do domu.

Może nazwiecie mnie masochistą, ale uwielbiam zakwasy po ponad 20-to kilometrowych trasach obejmujących wyższe partie naszych pięknych Tatr 😍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pit_Krk teraz mam pieruńskie zakwasy, lecz zrozum, musiałem się wyżyć na jakiś czas. Z Mazur w jakiekolwiek góry trochę się jedzie 😉.

Jutro robimy wypad do Zamku Orawskiego i Demianowskiej Jaskini. Uwielbiam takie klimaty 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi gratulacje:)

@Pit_Krk @paperson ja tam wole najbardziej bieszczady. Moze nie tak wysoko, moze nie takie widoki ale spokoj, cisza, malo ludzi co dla mnie wazne i mozna wtedy pobyc w piekny sposob samemu ze soba

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2019 o 23:35, Pit_Krk napisał:

@paperson, widzę, że nie jestem sam w zamiłowaniu w górskich wędrówkach 👍, z tym, że ja preferuję Tatry.

Z racji, że z Krk mam niedaleko, jeśli tylko mam możliwość robię sobie jednodniowe wypady, aby wytyrać się jak dziki osioł i szczęśliwy wrócić do domu.

Start z Krk zazwyczaj ok. 4-tej rano, przed 6-tą wejście to TPN, trasa, podziwianie widoków, zejście ok. 16-17-tej i przed 20-tą powrót do domu.

Może nazwiecie mnie masochistą, ale uwielbiam zakwasy po ponad 20-to kilometrowych trasach obejmujących wyższe partie naszych pięknych Tatr 😍

Mam dokładnie tak samo jak ty ;-) Start z Krk 4 rano i powrót około 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.