Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Moje zdanie jest takie, że jak Cie nie stać na nowy cały produkt w dostępnym na rynku gabarycie to dalej używaj tego co masz, albo szukaj tańszego.

Jak wejdziesz na stacje paliw i poprosisz odpłatnie o 10ml kawy bo chcesz spróbować nim kupisz dużą to sprzedadzą Ci?
Wiem, że troche mnie poniosło z tym porównaniem ale ludziom sie już naprawde w tyłkach przewraca..
A ten test/filmik , widze że sie starzeje i mało na necie siedze bo aż ciężko mi uwierzyć że ludzie takie g***o oglądają...

Albo zakup paliwa - przy kasie tez bedzie pytał „jakis rabat moze albo gratis” , „moze jakas dobra cena”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funky Witch, dostałem od Ciebie testery rok temu, niestety tak mi się sprawy pokomplikowały, że przez dość długi czas nie miałem do tego głowy (tak samo jak i do mycia auta). Zdarzyło mi się coś takiego jeszcze raz i wtedy całkowicie odstąpiłem od brania udziału w jakichkolwiek naborach do testów. Tylko w konkursach brałem udział, ale bez większego napalenia, bo uważam swój arsenał za skończony.

Dodam, że testerów nie ruszyłem nawet, bo mi było głupio zużywać produkty bez recenzji. Tylko atomizery dokupiłem, a właściwie całe butelki z takim samym gwintem. No i widzę, że jestem naiwnym tumanem, bo widocznie opłaca się być takim detailingowym żebrakiem, ewentualnie za drobną opłatą 😉.

Choć w sumie skoro to powiedziałem, to dobry moment, żeby się z zobowiązania wywiązać. 😛

PS Ja dołączam do @Tomas22 - też wszystkim mówię, że produkty Funky Witch są super, dopracowane, a ich producent ma pierwszorzędne know how. :mrgreen:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Badii23 napisał:

Siedzę sobie w pracy, wcinam M&M's, patrzę na skład a tam substancja glazurująca dobrze nam znana 😄

 

carnauba najlepsza 😉 mozna auto posmarowac, i jak sie zglodnieje , na sniadanie zjesc 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że czasem nie rozumiem wywodów niektórych użytkowników. Zawsze wydawało mi się, że właśnie to forum, będzie zdecydowanie optować za merytoryką, bez wdawania się w osobiste wycieczki do innych userów.
Np. takim, jakże merytorycznym wpisem „ ten gość to kawał buc..” autor wpisuje się dokładnie w ten sam poziom co i ten, którego to miało dotyczyć, a właściwie to jest nawet zdecydowanie od niego gorszy, bo przecież AJTL chyba ani o nim nie pisał, ani go nie obrażał.
Przykładów można mnożyć, ale tego rodzaju język i postepowanie nie przystoi moim zdaniem na tym forum. Aby wszystko grało jak należy, to takie zadanie utrzymania poziomu  musimy wykonać sami i oczywiście przy wydatnej pomocy moderatorów. No chyba, że chcemy mieć taką dyskusję:


"Ku…  środek ma.zmiekczać …. (…), Ale spoko, 
Testuję i co , i ch… dziadostwo  (…)
Ku… na nowych (…)
(…) po 5 dniowym szkoleniu i ch… wciśnie im gó… (…)
A ch… idę pić sobota w końcu , jeb… to"

Ten cytat, to tylko maluteńki wycinek dyskusji na fb w grupach i za te posty dostał 'lajki'. Nadmienię, że te akurat wypowiedzi to wypowiedzi człeka, który ma uchodzić za super speca, co jakiś czas przekazujący innym jakieś przesłanie i o zgrozo, mający prowadzić szkolenia.
Zostawię już wątek używanego języka i zachowań, a zapytam Was, w czym Wam przeszkadzają tacy ludzie jak detailingowy, ajt itp. Czy komuś z Was coś zabrali, obrazili Was lub coś ukradli? Nie ma u nas za grosz jakikolwiek tolerancji do działania innych. Niech sobie robią swoją robotę. Jeśli mi nie odpowiada , to nie oglądam, nie słucham i przechodzę dalej. Chcemy o ich dokonaniach podyskutować? To dyskutujmy, ale merytorycznie i z kulturą. Problem dla producentów? No bez żartów, jaki problem? My nie potrzebujemy o nich dbać w ten sposób. Dbajmy o swoją pracę, hobby i wykorzystujmy produkty tych właśnie producentów.  
 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tu chodzi bardziej o sposób, w jaki przedstawiane są produkty. W większości przypadków widać brak jakiegokolwiek włożonego wysiłku, w to, co się prezentuje. Poza tym, branża detailerów (amatorsko lub pro[w sumie nie tylko ta branża]), jako bardziej zaawansowana wiedzą, nie lubi takiego lekceważenia. Nie po to chłopaki trzaskają testy z prawdziwego zdarzenia, katują maski, opony, całe auta, podjazdy, balkony a nawet łazienki, żeby pojawił się ktoś, kto na totalny odpierdziel psiknął QD na auto nakręcił 2min filmu z całej akcji (bez przyspieszenia) i stwierdził, że jest detajler. Nie po to chemicy,miksują, testują, zmieniają, znów testują i jeśli produkt się sprawdza to wypuszczają na rynek, żeby któś kto "nie znam się ale się wypowiem" robił takie cyrki. I dlatego, w większości z branży się to nie podoba.

  • Lubię to 3
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, devilsky napisał:

Wydaje mi się

Masz 100% racji. Napisałeś swoje zdanie i jak się okazuje, da się napisać z głową i sensownie (to nie przytyk do Ciebie, a raczej wzór dla innych). Nikogo nie trzeba było przezywać, obrażać itp. itd. tak jak to pokazywałem w przykładach. I to jest to o co mi głównie chodziło i chodzi. Fajna, sensowna i merytoryczna dyskusja. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 mieliśmy E39 Alpina z bodajże 1999r z przebiegiem... 8kkm - tam kupujesz LHD dla lansu, nie dla jazdy. 

Czasami slyszy się o usługach transportu drogich aut pod klub - wsiadasz 100m wcześniej i jedziesz na jedynce (u nich jest podobnie jak w Stanach, manual to abstrakcja) - stąd niskie przebiegi 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kuba95 napisał:

@cptolgierd nb czy nbfl? Gratuluję zakupu i życzę samej przyjemności z jazdy 🙂

Dzięki 🙂
NB, na NBFL to chyba nie ta półka jeszcze cenowa, no i nie za duży wybór w tych zadbanych 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2019 o 10:53, dudek_t napisał:

Podłużnice są czy już nie ma? Jak są to będzie Pan zadowolony a jak nie ma to trzeba zrobić i też zadowolenie będzie 🙂

Są, progi robione, nadkola zaczyna powoli brać 🙂
Blacharka mi nie straszna - przygotówkę ogarniam, a brat ma swój warsztat blacharsko-lakierniczy więc nie boli mnie to finansowo 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poprawił mi humor zakup nowego fona Po kilkudziesięciu latach Sony mówię "Do widzenia "   Wybór padł na Samsunga s9 , jak ten telefon robi foty , mega szybki zobaczymy co dalej , same +  

Kilkadziesiąt lat :D?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.