Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Domel napisał:

150pln to u nas "normalna" cena - niestety.

150k działka, do tego minimum tyle samo budowa w systemie gospodarczym, a gdzie reszta.

Trzeba czekać i mieć nadzieję, że kiedyś te ceny padną, chociaż z drugiej strony w pracy co roku powinienem mieć podwyżkę 15-20%, więc może za te 4-5 lat będę mógł wziąć kredyt na działkę i budowę, w międzyczasie zbierając na wkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, barto125 napisał:

150k działka, do tego minimum tyle samo budowa w systemie gospodarczym, a gdzie reszta. 

 

ano 150k działka około 1000m, 250k domek - 100m więcej nie potrzeba, 100k-200k wykończenie jak komuś się podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barto125 jest parter + piętro no i strych nieużytkowy.

Co do działki to jest dramat na ten moment. Ja za robotą przeprowadziłem się  do Krakowa i tutaj na start jeden ze sprzedających powiedział mi 600 tys. Za 15 arów na obrzeżach miasta więc odpuściłem :-) Oczywiście jeszcze jedna czy dwie działki miałem upatrzone ale najtańsza 300 tys. za 10 arów :-) Koniec końców trafiłem na wieś z czego się cieszę :-)

 

@dan at zazdroszczę doświadczeń jak w Twojej ocenie źle to wygląda. Mnie zależało właśnie na tym aby nie było to polepione byle jak. Ze wszystkich możliwych ekip ta mi wyglądała najlepiej i termin zaklepany na półtora roku wcześniej bo taki był możliwy najwcześniejszy termin. Z resztą potencjalni przyszli inwestorzy oglądający ich pracę na mojej budowie są zadowoleni więc najwidoczniej z racji na brak fachowców poziom w tych stronach nie jest zbyt wysoki. Swoją drogą najtańsza ekipa, która robiła wycenę powiedziała blisko połowę tego co zapłaciłem "swoim".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre. Co się dziwić
U Nas na forum razem z@paperson zrobiłem akcje i oddaliśmy kilka kosmetyków totalnie za free. Przesyłka również była za free. Obdarowany postanowił po jakimś czasie wystawić te kosmetyki na sprzedaż. Kultura przez wielkie "K". Miło było by gdyby puścił dalej dla kogos ale co tam... on dostał on zarobi.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego nie bronię, bo to już inny temat 😄

Ale... powiem Wam, że bawię się z Tą maska swoją. Grzecznie napisałem do firm posiadających fb o wielkości PROBKOWE DO KUPIENIA 🙂 nie za darmo 🙂

Dostałem odpowiedź. Ze produkt jest na tyle zajebisty, że w kolejkach po takie coś jest dużo osób, że nie jestem jedyny, że cierpliwość to CNOTA, że mogą zrobić mi rabat jakiś śmieszny, ale ze detaling robią ileś lat i są pewni swoich produktów. Uznałem że zostałem wrzucony w ten sam worek co Auto jak Ta lala. Zrezygnowałem i nie kupiłem. No bo bądźmy szczerzy. Po co mi 200ml twardego wosku... Jako konsument nie mogę sprawdzić jak działa? Żeby było jasne NIE ZA DARMO? 

Troche śmieszne to się robi... Z jednej strony nawalone #Dejprupkow z drugiej strony konieczność zakupu pełnowartościowych opakowań. 

Dla jasności. Tak, nie stać mnie na pełne 🙂 tyle ode mnie 🙂

 

Ps. Uważam że jeśli #dejprupke wchodzi w grę to należy zrobić to dobrze. Ale to już długi temat. Mięso armatnie od dłuższego czasu leży rozrzucone po sieci 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
36 minut temu, Karbo napisał:

Zrezygnowałem i nie kupiłem. No bo bądźmy szczerzy. Po co mi 200ml twardego wosku... Jako konsument nie mogę sprawdzić jak działa? Żeby było jasne NIE ZA DARMO?

Nie za bardzo ogarniam tą gówno burzę ze zdjęć wyżej, ale z tego co widzę ze screenów - FW oferowało właśnie próbki malutkie - ale płatne - to AJTL chciał za darmo 😄

 

Z tego co ja widzę i proponowaliśmy producentom na rożnych ichniej szych forach - żeby właśnie mieli malutkie butelki np 100ml na zapachy. Z tego co wiem ADBL i SG właśnie mają taki plan @ADBL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tomas22 napisał:

Łooo Panie 😁

@Funky Witch  zdajesz sobie sprawę ilu osobom zachwalalem twoje produkty ? A czy zdajesz sobie sprawę z tego ile wisisz mi za to hajsu 😁

Kurde, codziennie odkładam coś dla Ciebie 😄

6 minut temu, dareme89 napisał:

Chłopaki poczuli się infuencerami emoji2957.png

Powoli ludzie zaczynaja się przyzwyczajać do dostawania za darmo 😄 co za kraj...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To jest chore! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że jak Cie nie stać na nowy cały produkt w dostępnym na rynku gabarycie to dalej używaj tego co masz, albo szukaj tańszego.

Jak wejdziesz na stacje paliw i poprosisz odpłatnie o 10ml kawy bo chcesz spróbować nim kupisz dużą to sprzedadzą Ci?
Wiem, że troche mnie poniosło z tym porównaniem ale ludziom sie już naprawde w tyłkach przewraca..
A ten test/filmik 😄 , widze że sie starzeje i mało na necie siedze bo aż ciężko mi uwierzyć że ludzie takie g***o oglądają... 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko z drugiej strony tak na chłodno przemyślane i to może być nawet prośba do producentow. Bo dokładnie to wiadomo producenci mają standardowe butle 250ml 500ml 1L i 5L to taki nasz standard ale niektóre produkty mogłyby być sprzedawane jako "prupki". Nie mówię o rozdawaniu ale rozlewaniu do butelek z proporcjami ile auto czegoś ma. Np. dresing do opon, opony są 4 co daje jakieś może 2% wielkości samochodu ale produktu jest tyle co wosku w sprayu. Mam nadzieję że kumacie o co chodzi. Trochę człowiek zmęczony 😁

Rzeczy typu odżywki do gum, na plastiki zewnętrzne, wewnętrzne powinny być zużywalne dla przeciętnego użytkownika 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłyby saszetki, tak jak nieraz kosmetyki w drogeriach dają gratis. Ale to też wynika z ograniczeń technologicznych nieraz. Bo o ile ma linii produkcyjnej to nie jest problem, to jak ktoś 'prywatnie' rozlewa to już nie takie łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barto125 szaszetki robi SG ale to już typowy temat próbek. Bardziej by pasowało zrobić je naprawdę zuzywalne. FW dresing 215 ml I za to brawo 😁 tire dresing ADBL chyba 500ml najmniejsze i weź to zużyj 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.