Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Tomas22 - gratuluję !!! 👍 Teraz czas nie związany z pracą zawodową będziesz dzielił na priorytet związany z rodziną i synem, oraz na cała resztę (a w tej reszcie będziesz szukał odrobiny czasu na detailing) 😉 Ale najważniejszy jest syn i rodzina - reszta (w tym detailing) to mniej istotne zmienne 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tomas22 napisał:

W końcu dnia 01.03.2019 zostałem oficjalnie tata !! Jestem przeszczęśliwy !!

Przyszedł na świat ważący 3262 gramy i mierzący 52 centymetry detailer o imieniu Albert. 💪 Mam bardzo dzielna żonę i wspaniałego syna !!

Funky gratulacje 🙂

No i jest dla kogo robić Peugeot'a 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dnia 01.03.2019 zostałem oficjalnie tata !! Jestem przeszczęśliwy !!
Przyszedł na świat ważący 3262 gramy i mierzący 52 centymetry detailer o imieniu Albert. Mam bardzo dzielna żonę i wspaniałego syna !!

Gratulacje!
Wyśpij sie :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny na produktach 350 za 4zl
420 za 5 zł.
Jakis sklepik w mieście u mnie otworzyli. Żona była na zakupach i zajrzała tam... Kupila kilka rzeczy, m.in te fibry na próbę dla mnie.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkładałem w robocie raport, który powinienem robić co miesiąc, nie chciało mi się i przez tydzień nie zrobiłem, zaplanowałem na jutro że zrobię. A dziś się dowiedziałem, że proces się zmienił i nie muszę już robić tych raportów 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alexander.p Ta, wiem coś o tym, nasz support IT też jest w indiach, jeszcze nie udało mi się uzyskać od nich pomocy, a jak podczas rozmowy powiesz coś czego nie mają w skrypcie, to w ogóle jest u nich system error xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dobre, dobre - tylko zawsze piecze dwa razy 
Kuchnia orientalna - trzeba się orientować gdzie jest kibel

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dzisiaj, a wczoraj udało zrobić się pierwszą "grubszą" robotę we własnym domu. W sumie 120m2.

Ułożenie podłogi na strychu z desek z szalunków. Każda sztuka czyszczona z każdej strony. Dużo roboty, ale efekt fajny.

Jeszcze tylko zaimpregnować i dokręcić 🙂

 

IMG_20190308_092444.jpg

IMG_20190309_160742.jpg

IMG_20190228_120243.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 minut temu, barto125 napisał:

@Domel Od 50 do 300, nawet i 400 się znajdzie. W takich w miarę lokalizacjach (blisko Bydgoszczy, dobrze zorganizowany transport, dostęp do mediów, internetu) to koło 150 zł/m2

150pln to u nas "normalna" cena - niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.