Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiecie jak się cieszę, gdy po wypadku i ucietej ręce mogłem w końcu wrócić na siłownię! 😄 co prawda ćwiczę na poziomie 2-3kg a ręks boli jakby się miała posiekać ale to kwestia czasu 🙂 jak dopakuje to otworzę nowy dział PSB - POKAŻ SWOJE BICKI 😄

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eryczek Pewno, że tak 🙂 Wyleciało zwierzę, auto wpadło w poślizg, drzewo, rów, drugi rów i drzewo. Rozbiłem głową szybę przed ostatnim drzewem się obudziłem i zobaczyłem swoją lubą na suficie. Złapałem ją i ścisnąłem kurtkę, aż auto zatrzymało się przed ostatnim drzewem a siła jaka się wytworzyła wyrzuciła ją z auta. Trzymałem ją oburącz i resztki szyby (jak wiemy szyby boczne zostają we wnękach gdy ta pęknie na środku i się rozkruszy) ucięły mi wszystko do samej kości. Ścięgna wiązadła, wszystko co odpowiedzialne za ukrwienie i prostowanie dłoni... Wisiała na kości i od dołu na reszcie 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko takie już po zszyciu 😕 

@Domel haha juz widzę minę policjantów jak wszystko rozdupcone, krew sie leje a ja strzelam selfiacze 😄 Ale no wyglądało dość strasznie, powiem Wam że przez 2h nie czułem totalnie bólu, jeszcze się śmiałem w karetce, że miałem pracę klasową i nie muszę iść, albo jak usnąłem na rezonansie a ilosć krwi tak zalała mi oczy, że musieli mi ją wyskrobać jak się obudziłem 😄 
Różne rzeczy się jeszcze działy na miejscu, nie zasługujące na pochwałę, więc żeby nie stracić w Waszych oczach, może skończę 😛 

Swoją drogą nie wiem czy wstawienie ich tutaj nie naruszy estetyki forum a ja nie dostanę upomnienia 😕 więc tego nie zrobię. 

Żeby nie robić OT powiem Wam, że mega się cieszę, że Kubica wraca tam gdzie było jego miejsce, tyle aut to chyba nikt nie rozwalił w tak krótkim czasie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, Karbo napisał:

Mam tylko takie już po zszyciu 😕 

@Domel haha juz widzę minę policjantów jak wszystko rozdupcone, krew sie leje a ja strzelam selfiacze 😄 

całe szczęście, że żyjesz i wszystko wraca do normy 🙂 cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eryczek Każdy musi coś przeżyć, żeby złapać lekko pokory. Dziękuję pięknie oczywiście 🙂 

Z racji tego, że było to zimą 2016 to już jestem ogarnięty, ale powiem tak motywacyjnie z lekka do każdego, że nie warto się poddawać.
Mi lekarz prowadzący operację powiedział tak " Masz 2% szans na to że podniesiesz kiedyś palce. Od Ciebie zależy do ilu to podciągniesz."
7 miesięcy bólu, okropnego, bo palce się wcale nie ruszały przez miesiąc. 7 miesięcy intensywnej rehab. po 1.5h nfz i 45min prywatnie co dwa dni.
I powiem Wam tylko tyle, że jak strach zajrzy człowiekowi w dupkę to może wszystko. Nigdy nie umiałem jeść pałeczkami, teraz potrafię. 
Boli co prawda jak cholera po wysiłku, powyżej 10 kg jakbym trzymał więcej niż minutę to bym chyba się popłakał, ale teraz sprawna jest na 75% 😛 

To tak ode mnie motywacji na koniec a propo ciężkiej sytuacji Kamila i innych zmartwień użytkowników. 


A żeby znów nie robić OT to... MAMY JUŻ PONAD 3 TYSIAKI DLA KAMILA ! 😮 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karbo nic mi się chłopaku nie pochwaliles że masz takie historie za sobą. Ehhh... Najważniejsze że dałeś radę i jesteś z nami tutaj 🙂

Jak to się mówi wystarczy chcieć. Siła i samozaparcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gozdziu23 mojej lubej niestety nie... Ale no gówniarzercze mądrowanie że na środku nic jej nie będzie. Ale o dziwo nic jej nie było prócz blizny na kolanie i wybitych 16 kręgach 😅😅

@david2888 nie było czym hah. Wsio już Gucio 🙂

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karbo napisał:

@Gozdziu23 mojej lubej niestety nie... Ale no gówniarzercze mądrowanie że na środku nic jej nie będzie. Ale o dziwo nic jej nie było prócz blizny na kolanie i wybitych 16 kręgach 😅😅

@david2888 nie było czym hah. Wsio już Gucio 🙂

 

 

 

tej blizny szkoda 😄 Trzeba żyć dalej, człowiek się uczy na błedach, na szczescie że nikt nie umarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.