Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Też kiedyś kupiłem od nich swój pierwszy komplet: polerkę Krauss DB5800, pasty i parę padów. Wysyłka trwała chyba ze dwa tygodnie, temat już powoli opierał się o policję z mojej strony, ponieważ często płacę z góry i tak było w tym przypadku, a dostałem zdaje się ze dwa razy numery listów przewozowych z d..y. Trochę nerwów i niepokoju, ale ogólnie sprawa skończyła się pozytywnie, dostałem to co kupiłem, wielkie przeprosiny, i parę gratisów do tego. Stwierdziłem, że gratisy mi pasują, ale o tamtej pory omijam ten sklep. Także @Gesiu_15 życzę pozytywnego zakończenia sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około tydzień jazdy na uszkodzonym przepływomierzu. Auto ledwie przyśpieszało na 4 i 5 biegu.

Teraz wstawiłem nowy ori i to uczucie jak auto znowu ciągnie do przodu  jak dawniej ahhhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, StreamHD napisał:

Około tydzień jazdy na uszkodzonym przepływomierzu. Auto ledwie przyśpieszało na 4 i 5 biegu.

Teraz wstawiłem nowy ori i to uczucie jak auto znowu ciągnie do przodu  jak dawniej ahhhhhhhh

Jak rozpoznałeś usterkę przepływomierza ? Podpiąłeś pod komputer czy miałeś jakieś "podręcznikowe" objawy ? Gdzie kupiłeś przepływomierz i z jakiej firmy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stawek napisał:

Jak rozpoznałeś usterkę przepływomierza ? Podpiąłeś pod komputer czy miałeś jakieś "podręcznikowe" objawy ? Gdzie kupiłeś przepływomierz i z jakiej firmy ?

 Ekstremalny brak mocy na 4 i 5 biegu. Z gazem w podłodze auto przyśpieszało 1 km na sekundę do 2000rpm. Powyżej 2000rpm auto odzyskiwało moc, a przynajmniej częściowo.  Byłem prawie pewien, że sterowanie turbiną siadło ale komp wykazał błędy jakby w instalacji przepływomierza były przerwy albo zwarcia.  Pomierzyłem instalację i tam wszystko było ok.  Do mojego auta fabryczna przepływka Boscha kosztowała "tylko" 250zł więc się nie zastanawiałem długo i kupiłem nówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StreamHD a po zdemontowaniu starej były na niej jakieś ślady, które wskazywały by że coś jest z nią nie tak ? U mnie jest podobny problem. Po zdemontowaniu swojej spodziewałem się, że dopatrzę się na niej jakiś śladów które wskazywały by, że coś jest z nią nie tak, ale jest czysta jak łza. Swoją drogą gdzie kupowałeś ten przepływomierz ?

Ps. Zauważyłeś większe zużycie paliwa przed wymianą przepływomierza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stawekŚladów to tam nie będzie. Opary olejowe z umierającego separatora związane z kurzem i pyłem z układu dolotowego i to tyle w ekstremalnym przypadku. Można przeczyścić sprayem ale nie wolno dotykać delikatnego drucika.  Przeplywka może poprostu umrzeć i tyle tak jak u mnie. Spalanie paliwa było większe.

 

Część kupowałem tu: https://e-autoparts.pl/przeplywomierz-masowy-powietrza-p-196785.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.