Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Odkurzałem dzisiaj sobie wszystkie drobiazgi w biurze i z nawyku przytrzymałem sobie wąż między nogami co by nim nie szorować po rantach mebli. Mina lubej i słowa: „a Ty co robisz z tym wężem, udusisz go :D”

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2018 o 19:25, mrsjackdan napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=R5WLEmZssQM 

Detailing pełną gębą 😁😁

Czy ja dobrze widzę że ten kolo w środku niczym nie psika tylko fibrą i pędzelkiem kurz przerzuca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Strus napisał:

Czy ja dobrze widzę że ten kolo w środku niczym nie psika tylko fibrą i pędzelkiem kurz przerzuca ?

W opisie filmu:

 

Cytat

*Notka Ujęcia są reżyserowane, więc wszystko co zobaczyłeś/łaś na filmie może nie być takie na jakie wygląda. Ujęcia są reżyserowane i podlegają specjalnej obróbce technicznej, by zapewnić wam większą rozrywkę, zbieżność miejsc jest przypadkowa a znaki dodane są komputerowo. Pozdrawiam Sasha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Z tego co się orientuje to z tą notką chodziło im o jazdę po mieście, gdzie było widać, że na zlotach dosyć odważnie śmigali, więc pojawiła się taka notka, że niby jest to dodane komputerowo. Jest to jakiś ich sposób aby nie skończyć jak sławny pewnego czasu FROG.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, rygryss napisał:

dzisiejsza pogoda, zapowiadali opady deszczu i 7st... a tu śnieżek prószy i 0st, popełnione już dwa wypady w teren- cudowna sprawa. 

Ja wczoraj myłem auto. Marzło mi na nim i w połowie osuszania były krople lodu na karoserii. Szkód brak, bo się obchodziłem jak z jajkiem. Nie za cudownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch tygodni wybieram się na myjnie wstaje rano słoneczko, jestem w połowie mycia deszcz że śniegiem samochód umyty tylko co z tego skoro dojechałem do garażu a samochod wyglądał tak jak przed myciem no może ciut czystszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rygryss Przyjemność? To był jakiś karcher HDS czy inne bydle, którego właściciel używał do mycia maszyn rolniczych i zajmował mu pół garażu. Ciśnienie mocniejsze niż na myjkach bezdotykowych, a woda ciepła, więc to była dla mnie czysta przyjemność.

Specjalnie dla was znalazłem przed i po, żeby nie było, że wariat myje przy -10:

x9SBwtih.jpg

tw6TGZ1h.jpg

Auto było pokryte takim syfem z drogi, że światła były ledwo widoczne (a są spryskiwacze reflektorów).

@StreamHD Nie wiem czy wolno, nikt nie zabraniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.