Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, StreamHD napisał:

Moim zdaniem strasznie głupie posunięcie z tą żółtą tarczą. Za cholerę to tam nie pasuje. 

W tym samochodzie to nic nie pasuje do znaczka na masce z osiągami na czele :lol: Auto pełne sprzeczności i dlatego je kupiłem bo życie jest za krótkie aby jeździć nudnymi autami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pływak napisał:

W tym samochodzie to nic nie pasuje do znaczka na masce z osiągami na czele :lol: Auto pełne sprzeczności i dlatego je kupiłem bo życie jest za krótkie aby jeździć nudnymi autami :D

Bardzo dobre podejście:good:Zawsze to element zaskoczenia dla pasażera,chyba każdy wsiadając komentuje tą tarcze:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się tam taki akcent podoba :)
jakby to była corsa 70KM i taki zółciasty zegar obrotomierza to fakt..ktoś miał coś nie po kolei w głowie, a tutaj jakby nie patrzeć jest rasowy 3-drzwiowy hot hatch z zadziornym wyglądem, dużą mocą, więc moim zdaniem pasi :good:
Ale z gustami jak z du..   kazdy ma swoją! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak propsy za mieszki i za Trzecie Rzeczy, też wożę w aucie, razem z innymi jego płytami. ;) 

Mówiłem, że w sobotę dekory wjadą. No i proszę. ;) Wygląda moim zdaniem to dobrze.  Zadowolony, ale jedna rzecz mnie w nich wkurza, pod słońce folia już cała w ryskach. :( Słabe zdjęcia ale nie ma dziś na nic innego czasu. Wybaczcie. 

IMG_20180224_130926.jpg

IMG_20180224_131759.jpg

IMG_20180224_131950.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KapselK napisał:

@Pływak propsy za mieszki i za Trzecie Rzeczy, też wożę w aucie, razem z innymi jego płytami. ;) 

Mówiłem, że w sobotę dekory wjadą. No i proszę. ;) Wygląda moim zdaniem to dobrze.  Zadowolony, ale jedna rzecz mnie w nich wkurza, pod słońce folia już cała w ryskach. :( Słabe zdjęcia ale nie ma dziś na nic innego czasu. Wybaczcie.

Tak to bywa niestety z tym piano, że ładnie wygląda ale rysuje się od samego patrzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianowanie: PA i Honeydew od Chemical Guys 

Mycie: rękawica Gtechniq i Adbl Shampoo PRO 

Felgi: ADBL WHEEL SWORD i nałożony Collininte 476s 

Opony: Meguiar’s Endurance 

Lakier: HDC i Zymol Titanium 

Montaż oświetlenia pod nogi (brak w tej wersji wyposażenia) 

 

96D08E3F-E73C-4FB8-A0A4-A3097A2958FC.jpeg.2f5aa5485f1ff9bd96f42cbadfd4c4f3.jpeg

FC4EEB22-7062-419B-BA98-F7BA364411B9.jpeg.f3cecc03babf7b52589069a01405e826.jpeg

E7BFFE65-BC3A-427A-8E7C-975920DD315A.jpeg.8a322df7d58543916dbb5148576da1e4.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy ja wpadłem na bardzo mądry pomysł aby jechać na bezdotyk opłukać samochód.
Zapakowałem się z marolexem pianuję pianuję. Czekam 5 minut a tutaj nic nie spływa. Zamarzło. :D

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy ja wpadłem na bardzo mądry pomysł aby jechać na bezdotyk opłukać samochód.
Zapakowałem się z marolexem pianuję pianuję. Czekam 5 minut a tutaj nic nie spływa. Zamarzło.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


I ja wczoraj się zdziwiłem

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss

 

Co do szczotki od ADBL jest świetna co prawda to dopiero pierwsze użycie ale poradziła sobie naprawdę dobrze z zabrudzeniami. Nie blokuje się między zaciskiem a felgą, ładnie wszędzie dociera, sztywny i pewny ‚pręt’ na którym jest osadzone włosie, rączka nie wygina się jest sztywna, świetny produkt a porównanie mam z WaxPRO Sulley której używałem wcześniej przez rok czasu i był taki problem ze uchwyt się wyginał i szczotka się blokowała między dużym zaciskiem a felgą.. 

W sklepie dotykałem równocześnie ADBL i nową WaxPRO. ADBL wydaje się być delikatniejszy i po tym obawiałem się słabszej mocy w czyszczeniu co okazało się mylnym przypuszczeniem.. 

 

ADBL SWORD jest szczotką godną polecenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@astra_garage Dzięki wielkie za tak tresciwa odpowiedź:). Właśnie zastanawiam się nad mniejszym bratem szczotki @ADBL bo ta wieksza za duża na moje felgi;(. Jak będą u mojego dostawcy to sobie je zobaczę i porównam:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, ale przed wyjazdem na zgrupowanie. Długi (za 7zł!!) bezdotyk i mój faworty KochChemie GreenStar 1:10 na niemytym przez półtora miesiąca, lekko zachodzącym rudą ( już opanowaną, ale jednak :( ) Mesiu
Przed:

 


LqqZEIl.jpg?1HMtAjoX.jpg?1

KY2OSYY.jpg?1

 


I po:

 

qH6MEKu.jpg?2 bOgxs3l.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.