Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Fredi88 napisał:

 A wnęka... bez gleby jakoś nie przemawia do mnie. Przy seryjniaku wygląda to nieciekawie ;)

Obowiązkowe mody już zrobione, spryskiwacze mgiełki i etui na kluczyk :D

Z gleby już wyrosłem ;)
Dla mnie wnęka to bardzo subtelna zmiana, która stanowi idealne dopełnienie do czarnej blendy tylnego zderzaka  :tongue:

tJMeJcf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kupusso napisał:

Dla mnie wnęka to bardzo subtelna zmiana, która stanowi idealne dopełnienie do czarnej blendy tylnego zderzaka  :tongue:

Jeśli już bym robił, to razem z dolną listwą ;) Ale narazie zostaje tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U  mnie dzisiaj skormnie bez szaleństw :)
Skórka dostała drobne odświeżenie od Tenzi

SAM_6673.jpg

Na plastiki wleciał mój ulubiony dressing ADBL Interior Wow + testowany nowy pad do wnętrza :) 
Bardzo fajnie się z nim pracowało. Odpowiedni rozmiar, nie za mały nie za duży. Największy plus za bardzo fajna chłonność co wiąze się z oszczędzeniem sporej ilości produktu. Polecam!
SAM_6630.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dziś a wczoraj również zgrzeszyłem  :evil: 

  • Pre wash Shiny garage + Bubble Maker
  • Mycie na 2 wiaderka Good Staff Ciasteczkowy + Bubble Maker 
  • Na opony test na jednej stronie SG Coco dressing a na drugiej ADBL Black Water
  • Zabezpieczyłem troszkę inaczej jak wszyscy SSW a zastosowałem  Morning Dew Świateczną Edycją o tą :

20161219_223507.jpg

A to już rezultaty;)

20180106_153053.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj umyłem w sumie trzy autka :) w dwóch poszedł pre wash Koch GS i powiem, że jedna butla SG starczyła mi na oblecenie dwóch aut do wysokości okien ( C5 oraz 208). 
Po umyciu na auta wleciał QD1 i efekt lustra bardzo widoczny, jak i śliskość lakieru na duży plus! (minus za atomizer - od pierwszego wciśnięcia lecą kropelki po palcach)
Dodam,że od razu widać przy spłukiwaniu gdzie niedokładnie się aplikowało Kocha - brud nie schodził (na szczęście takich kwiatków było tyle co palców u rąk). 
Produkt w rozcieńczeniu 50ml na butelkę zmył film drogowy bez problemu, LSP został na swoim miejscu, jestem bardzo zadowolony ( mimo nie najmocniejszej myjki ciśnieniowej) 

bac39520146f66dfmed.jpg


Dziś dodatkowo w swoim C5 odkurzyłem w środku, bo trochę tego brudu się ostało i wziąłem dywanik kierowcy do domu na grzejnik, bo był wilgotny, teraz schnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

To ja dzisiaj na bogato polecialem:P umyty na dwa wiaderka, suszenie, cleaner "Duragloss Squeaky Clean"i wosk FK1000p, na plastiki wlecial CarPro Dlux :) a na szybe Gyeon View, na oponki black mamba 

20180108_120903.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem koła w Lancerze - generalnie tak wyglądały po sezonie:

DCQwXtu.jpg

8LJTJfw.jpg

Użyte środki (brakuje APC 1:1 użytego przed PN):

No93g8t.jpg

Pędzelkowanie APC 1:5:

KeqyGxz.jpg

Prickbort:

TEI9HO3.jpg

Deironizer nie miał zbyt wiele do roboty:

ibPAHZY.jpg

Te59FXu.jpg

Opony przeszorowane ExCeDe 1:4:

fA843Sd.jpg

Po wyszuszeniu, przemyciu IPA 1:1, położeniu Polymer Netshield'a oraz zabezpieczeniu opon:

ZhIQdS7.jpg

sJWFS0U.jpg

DURXQXG.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vangsta Vampire nie wgryzał Ci się w gardło? :D Kiedy robiłem ostatnio test pędzelków od GS i używałem GS Piranhia, to mimo otwartego okna nieźle dał mi się we znaki ;) Żona weszła ...i wyszła momentalnie, bo ją piekło w płucach. W moim przypadku następnym razem maseczka lub podwórko przy tego typu środkach :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi daj znac jak ten view. Kiedyś go miałem i była straszna kaszana. Chętnie bym wrócił ale brak mi zaufania

 

@vangsta moje też czekają na czyszczenie po sezonie...ale wstyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj umyte na dwa wiadra i dwie rękawice - delikatna mżawka nie powstrzymała mnie przed wyprawą na bezdotyk :biggrin:

Prewash Koch GS 1:20, felgi potraktowane ExceDe Ultimate Wheel Cleaner 1:10, opony doczyszczone za pomocą ExceDe Tire & Rubber Cleaner, szampon ADBL Cola (gdzieś zapodziałem Megs'a Gold Class), suszone Fluffym, a jako wisienka na torcie ADBL SSW. Wnętrze jedynie odkurzone i przetarte ADBL iQD.

Zdjęcia tylko z prawej strony, bo lewy przód miał małą przygodę :tongue:

VyDeY5L.jpg

b9tfpkL.jpg

3O4izMV.jpg

E3Rhwlp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.