Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziś, ale w czwartek i piątek szykowałem swoją Bellę żeby zawiozła mnie do ołtarza

Dokładne mycie nadkoli oraz ich pełna dekontaminacja oraz zabezpieczenie Kochem NMPC, koła po renowacji dostały dwiema warstwami DLUX'a po czym trafiły na samochód. Na lakier poszedł HOW Diamond.7e098d84a5768c75ce3df95c3e72dae2.jpg6089397ac46b01c94b73b71eac99b853.jpg1dc96bd299d3a21696ae1c9197a350d8.jpg9a896a00740d318b769225558ba8268b.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał82 @david2888 @Streat @Hawk Dzięki Panowie 😄

A co do stylówki, to firma, która podjęła się wykonania zamierza wprowadzić takie zestawy na stałe do kolekcji, także chyba moja wizja również się im spodobała 😄 

4 godziny temu, Slovak napisał:

Podziwiam Was wszystkich za ten krok 😄

Ja siebie też 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w sierpniu to jeszcze z połowa odmówi. Nie ma co się oszukiwać se większość osób wykorzystuje teraz koronę jako wymówkę :) coraz bardziej społeczeństwo u nas jest anty imprezy rodzinne w dużym gronie. Lepiej za kwotę prezentu kupić sobie jakieś szmaty w h&m


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dareme89 @MMCzysci To fakt to.jest słabe ale no cóż 😉. Ja chcę już poprostu mówić do mojej narzeczonej Żono 😍😁. Bo tak naprawdę nic między nami ten ślub nie zmieni dalej będzie nam że sobą dobrze 😁

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MMCzysci napisał:

I to najważniejsze emoji846.png
Może będę niedyskretny, ale zapytam@Mumins@Qlimaxss - kościelny czy cywilny?

Z mojej strony kościelny 😁

 

15 minut temu, powalla napisał:

Następny naiwny ... 😜

Haha 😁. Ja jestem dobrej myśli 😁. A to już połowa sukcesu. Na resztę trzeba trochę popracować aby było tak jak człowiek sobie wyobrażał 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.