Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jestem już na tym etapie, że nie poświęciłbym urlopu na dłubanie przy aucie. Kiedyś tak. Nawet całe wnętrze łącznie z deską i dywanem wyciągałem z e30 pod blokiem. Ale teraz wolę ten czas wykorzystać inaczej. Dlatego po głowie chodzi mi zakup skutera wodnego ale nie wiem czy bez patentu to ma sens, a nie bardzo mogę wstrzelić się z terminami. Mimo to @rygryss  szacun za wykonaną pracę bo wiem ile czasu i cierpliwości pochłania zrobienie tego tak jak ma być z dbałością o szczegóły. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Michał82 napisał:

Chyba jestem już na tym etapie, że nie poświęciłbym urlopu na dłubanie przy aucie.

Wolałem w ten sposób niż leżeć i nie trzeba na to etapu w życiu, przychodzi co jakiś czas korba i nawet z tym nie walczę.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś takiego, że lubię co jakiś czas przycisnąć, intensywnie popracować, a potem udać się na jakąś formę wypoczynku (zwykle aktywnego) ze świadomością, że się narobiłem i mi się należy. I obojętnie jakich obszarów życia ta praca dotyczy, a najlepiej, jak różnych i mam wszystko ogarnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelRDM kurs u mnie 800 zł, kolega teraz robił. A mandatu dostał w tym roku  50zł i kazali mu do brzegu spływać. 

Nie wnikam czy się tłumaczył czy przymknęli oko ale jak mówisz skutery częściej sprawdzają. A jak choć trochę szalejesz to możesz być pewnym kontroli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dokładnie dziś ale już w najbliższym czasie standardowy komplecik Millers + Knecht i do tego komplet uszczelek pod pokrywę bo muszę naprawić upierdliwe pęknięcie (taki standart przy M54). Podziękowania i pozdrowienia dla "Piąte Koło" i Rafała za perfekcyjną obsługę i dobre rady. 

 

20200714_162437.jpg

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Crasher napisał:

Co weekend mam służby na wodzie i poraza mnie bezmyślność ludzi którzy traktuja pływanie na wodzie czymkolwiek niczym wyjście na rower, oj srogo karamy za to.

I bardzo dobrze, że karcie. Mnie nic bardziej nie wkurw... jak ludzie po alko wsiadający na sprzęt. I nie chodzi mi o jedno piwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes 124 tylko ze 2 letni 😉

Sporo hologramow, swirli, troche rysek ale bez hardcorow poza wymienianymi drzwiami. Mycie, deco, deiro, korekta, wosk. 
Wnetrze: pranko, strain guard, dresing i NW. 
Narazie ciesze sie megsem 101 w polaczeniu z evoxa HDX8 i fioletowym futrem LC daje mi komfort pracy jak onestep na renault czy innym mieczaku. 
najgorsze sa drzwi ktore wyzej wspomniane byly wymienione w kolor, a w transporcie widac pernamentnie obijane dzieki braku zabezpieczenia. Po usunieciu wgniotkow,  wjechala rotacja, cala reszte ogarniam HDX8.

niestety bateria w tel padla i malo zdjec moglem zrobic w trakcie inspekcji po glinkowaniu.  Final jeszcze przede mna wiec doloze zdjecie na jakims etapie.

5D3F6330-C868-4648-8319-FC9AC53AF1A4.jpeg

1B8A138E-5D53-4900-A05C-87FD484F0219.jpeg

1D73FB98-ABB3-4AAF-A662-7CF9EC0C1872.jpeg

8BE6D25F-6947-4D73-8077-C498F0D58F25.jpeg

C7854E9C-5C4A-47B2-BAC6-C9C48A0863E3.jpeg

E6FA8117-89F6-48EB-B543-FE65706D549C.jpeg

62FDEDDF-3C93-42AA-9EF0-6D9E82233BC6.jpeg

FF1CE035-FBEB-4E74-99F8-9179F4AEAD30.jpeg

6ACD9DF2-4949-41AF-A234-ED9E9E632098.jpeg

4542BE4F-6C2B-46FD-B541-2A585150136D.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2020 o 17:41, Pływak napisał:

i tak co mycie używam jakiegoś QDka bo nawet po wytarciu auto traci blask dlatego plan jest co mycie wycierać auto z użyciem SSW  ułatwi wycieranie i zaoszczędzę czas 🙂

Wycierasz ręcznikiem czy mikrofibrą dedykowaną do QD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.