Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, paperson napisał:

 No, no, gratulacje @Pływak nowego nabytku. Czy to jest te 273 KM? Ładne auto, przód ładniejszy w polifcie. Napisz jakieś wrażenia z pierwszych jazd.

Dzięki, nie moja ma tylko 250KM. Nie jest to wersja Trophy poprzedni właściciel strzelił sobie naklejeczkę, która pewnie przy polerce wyleci z auta bo w tygodniu mam plan zrobić Megsem UC na DA i położyc fusso. Pierwsze wrażenia? To auto jest absurdalnie szybkie po przesiadce w 200konnej Brery jestem od kilku dni w szoku. 2s różnicy na setkę to jednak przepaść... prowadzenie i osiagi bez porównania do Brery jedyny minus to niektóre materiały wnetrza niestety sporo gorsze od tych w Alfie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze bo ja zawsze leniwy byłem jeśli chodzi o pucowanie auta ;) Spalanie? Nie psuj mi radości z jazdy :lol: a tak poważnie narazie to pewnie jest w przedziale 15-20 litrów ;) Jak trochę się uspokoję to zobaczymy mam nadzieje, ze w trasie uda się zejść poniżej dychy bo sporo kilometrów robię. Brera łykała miedzy 7-8 na trasie jak to łyknie miedzy 9, a 10 będe zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pajko napisał:

@fredi88 , na białym też jest sporo roboty :)

Nie mówię że nie ma... ale po przesiadce z czarnego jednak chyba będzie różnica. Na białym też widać brud, zwłaszcza ten spod kół, ale ślady po wodzie czy jakieś delikatne ryski to przepaść między czarnym a białym. Tak samo osiadający kurz/pył itp. Czarny po wysuszeniu jest od razu przykurzony i to zaraz widać :) biały więcej wybacza. Miałem 3 czarne i 1 białe auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pływak napisał:

Wreszcie kolor gdzie przy twardej wodzie nie muszę dokładnie wycierać wszystkich zakamarków i wydmuchiwać z nich wodę, która na czarnym zostawiała masakryczny osad i zacieki

Witaj w klubie! :good:


U mnie dziś umyte dwa autka - moje C5  trochę dokładniej - żony 208 dostała pianą, szamponem i SSW na dokładkę aby mnie sumienie nie gryzło w czasie deszczu (lubię patrzeć jak sie robią pikne kropelki ;) ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pływak napisał:

lMVxLa6.jpg

 

5 godzin temu, Pływak napisał:

Wreszcie kolor gdzie przy twardej wodzie nie muszę dokładnie wycierać wszystkich zakamarków i wydmuchiwać z nich wodę, która na czarnym zostawiała masakryczny osad i zacieki :D

Eeee co to za kolor, jak po połowie produktów nie widać jasnych mazów ;) Przynajmniej nie pójdziesz za modą szukając produktów przyciemniających lakier :)

Żarty, żartami... gratuluje nowego nabytku, niech sie sprawuje.

 

 

2 godziny temu, SylPio napisał:

nielsen sas... 

mogę się mylić, wydaje mi się, albo sas przestał być produkowany a na jego miejsce wszedł produkt o nowej nazwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę się mylić, wydaje mi się, albo sas przestał być produkowany a na jego miejsce wszedł produkt o nowej nazwie
Można chyba jeszcze kupić w niektórych sklepach. Natomiast ja swój kupiłem prawie dwa lata temu. Jest już końcówka. Dlatego wpadnie coś nowego.

Wyklikane ze smartfona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend w końcu miałem 'chwile' dla siebie czyli lecim do garażu :)
- Piana:  Good Stuff White Bear Snow Foam 1:9
- mycie właściwe: Szampon Meguiar's Ultimate Wash&Wax
- suszenie: ręcznik Fluffy Dryer
- całe auto dostało ADBL SSW
- szyba przednia: CarChem Clarity Glass Cleaner  / boczne: ADBL SSW
- opony cleaner 2x: Shiny garage tire black tire cleaner 1:4
- opony dressing: Good Stuff Black Mamba SHINE (fotki w odp. temacie)
- plastiki zew/tablica rej : ADBL APC
 
SAM6418JP_qrxphnx.jpg

Za jakieś 2-3 tygodnie wlatuje zimowe Colli więc do tego czasu SSW z moimi przebiegami spokojnie sobie poleży.
Auto czyste więc od razu humor się poprawił ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.