Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qlimaxss napisał:

@lukasz_byd 

Spoko, będę miał chwilkę to taki tekścik zrobię;). Może nawet w tygodniu się uda;)

 

Na spokojnie.

Myślę że czas na wosk u mnie będzie za ok. miesiąc.

Nie wiem też czy ten Black Perl będzie na tyle och ach ze go kupie - tzn jesli bedzie lepszy niz Natty to jasne... ale... 🙂 

Jestem zakochany w Natty 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BiałyGTi napisał:

@lukasz_byd jesli masz w rawach to mozesz podeslac to ci ogarne 

No mam 20 GB rawów 😄 po usunięciu tych poruszonych, nie wyrażnych czy jakiś to innych nie kwalifikujących się.

Jak chcesz się pobawić to prześlę kilka później z domu via gdrive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak z przodu zrywasz?, 🤔 😀 Drugi rok idzie jak jeżdżę BMW i z przodu mam 50% przyciemnienia i narazie bez przypału, jeżdżę sporo przez Czechy 🇨🇿 i 🇦🇹. Miałem kontrol w PL i trafiłem na tak miłych policjantów, chcieli żeby delikatnie im pokazać jak śmiga 3.0d w tej budzie 😂, odjechałem i tyle 😁

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ogólny brak czasu więc wiece siedzę na swoim forum ale wbiłem tutaj bo znów trzeba auto doprowadzić do porządku i patrze co tam na rynku detailingu ciekawego się pojawiło 😉 Jutro leci wnętrze, a pojutrze lakier. Całe szczęście znów biały, a nie czarny 😉 

17 minut temu, Lotek900 napisał:

@Pływak megane sprzedana już? Jak wrażenia z takiej przesiadki? 

Tak sprzedana. co do wrażeń to nie ma co porównywać to jest zwrot o 180 stopniu. Zupełnie inne auto zupełnie inne prowadzenie nawet głupio to porównywać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.