Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dzięki Tobie dowiedziałem się, że Wurth robi wycieraczki  Czekam na jakąś opinię, bo marka moim zdaniem dobra, a cena wycieraczek - w porównaniu do Boscha AeroTwin (z których od kilku lat korzystam z niestety różnym efektem) - bardzo atrakcyjna. Choć przyznam, że ten czerwony kolor gum nie za bardzo do mnie przemawia  Chyba, że są też czarne? Może masz zdjęcie jak to wygląda na aucie?

Wurth raczej na moją wiedzę sam nic nie produkuje tylko szuka dobrych producentów i dokleja logo :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Birkhof napisał:


Wurth raczej na moją wiedzę sam nic nie produkuje tylko szuka dobrych producentów i dokleja logo 🙂
 

Zgadza się. Ja również kupiłem wycieraczki tej marki, póki co nie spodziewam się cudów patrząc na jakość wykonania, ale mam nadzieję że wytrzymają chociaż rok. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zbłaźniłem 🤦‍♂️ Na wszystkich zdjęciach, które widziałem, nie dało się tego zauważyć (głównie przez jakość zdjęć) 😂 No nic, swoje wycieraczki dopiero co wymieniałem, ale następnym razem może się skuszę. Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, InspektorKot napisał:

Zgadza się. Ja również kupiłem wycieraczki tej marki, póki co nie spodziewam się cudów patrząc na jakość wykonania, ale mam nadzieję że wytrzymają chociaż rok. 
 

Nie żartuj, w porównaniu do innych wycieraczek za podobne pieniądze wyglądają rewelacyjnie. Konstrukcja pióra jest gruba, solidna i sprężysta, a mocowanie konektora całe ze stali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kepacz napisał:

Właśnie dzięki Tobie dowiedziałem się, że Wurth robi wycieraczki 😮 

Dla mnie ta marka to pewność jakości i solidności. Mam narzędzia, chemię do czyszczenia i zawsze to działa lux.

 

Ktoś ma doświadczenia z gumą w spreju w środowisku silnikowym?  Chodzi mi po głowie  głupi pomysł, żeby plastidipem odpicować trochę komorę silnika- jakieś grubsze rury, plastiki, pucha filtra powietrza itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StreamHD doświadczenia nie mam, ale z tego co czytałem o plastdipach kiedyś nie powinno być problemu - kwestia tylko odpowiedniego odtłuszczenia tych elementów, z czym może nie być za łatwo ze względu na środowisko tam panujące 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę co prawda przy samochodzie kolegi ale dość często mam okazję nim się pobawić 🤩 pełna korekta pastami 3D w połączeniu z rupesem Mark 3 naprawdę dają radę + unc-r 1.5 i jako druga warstwa unc-r 😍 czyszczenie i impregnacja dachu 303 🙂

Resizer_15588064636941.jpg

Resizer_15588064636940.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf91 jak wrażenia z jazdy 508 ? juz się wjeździłeś ? dumam o polifcie, miałem mondeo mk4 2008, mk4 fl 2014, moze w przyszłym roku by wpadł 508 2015-16 na grubym wypasie 🙂 bardzo dobre opinie mają, świetnie się sprzedają, robi się szał na ten model 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdanek każdy ma jakiś plan na auto 😉 Ktoś woli chromy a ktoś shadow 😉 Powoli małymi kroczkami do przodu , szukam jeszcze skóry i zderzaków od m ale dotychczas co widziałem strasznie ściorane 😞 

PS . @smerf91 kawał trumny 😉 Ładnie dopieszczona i fajna miejscówka 😄

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gesiu_15  Do tego shadow line’a pasowało by imo te halogeny w dole zderzaka troszkę przyciemnić. U kolegi w jedynce czarnej też przyciemniliśmy razem z kierunkami i wyszło fajnie 😉

Ps. Ramkę jeszcze na rejki bardziej w ciemnej kolorystyce lub montaż bez ramki tez by pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, piotrek305 napisał:

@smerf91 jak wrażenia z jazdy 508 

Mam go miesiąc czasu i ok. 1500km nim zrobiłem i jak narazie jestem bardzo zadowolony. Bardzo komfortowe auto z dobrym wyposażeniem a solar dach robi taką robotę że szok 😀 przesiadłem się z Focusa mkII fl i nie ma porównania😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed obiadkiem niedzielnym szybkie ogarnięcie nadkoli 😉 APC Buldożer 1:10 zmycie wodą następnie zabezpieczenie @ADBL SSW ❤️ Wyszło całkiem spoko 🙂 Wewnątrz przetarcie plastików z kurzu @ADBL Interior Wow Limited Edition . Nowe atomizery działają super , nie leje się po palcach , świetna mgiełka i jakość wykonania 🙂  Fresso Sugar Love 3 tydzień już pachnie intensywnie 😉

Miłej niedzieli Wszystkim życzę 😉

20190526-122205.jpg

20190526-122209.jpg

20190526-122212.jpg

20190526-122543.jpg

20190526-122552-001.jpg

20190526-122703.jpg

20190526-122718.jpg

20190526-122900.jpg

20190526-123219.jpg

20190526-123341.jpg

20190526-123354-001.jpg

20190526-123457.jpg

20190526-124057.jpg

20190526-124107.jpg

20190526-124340.jpg

20190526-124345.jpg

20190526-124351.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.