Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Karbo napisał:

Coś było w lepszych wersjach czego nie masz Ty? 

O panie kochany czego tam nie było, obecnie najwiekszymi rarytasami są chyba pełen zestaw hifi harman kardon oraz nawigacja GPS. Mimo, że mam dużo brakuje mi jeszcze kilka rzeczy, ciągle nie mogę sie zabrać do montażu pełnego komputera pokładowego.

Dla przykładu e36 na już konkretnym wypasie

00039.jpg

Ten wyświetlacz na samym dole przy gałce zmiany biegów to gps

FFvhn5L.jpg

14 minut temu, Karbo napisał:

Choruje na e36 ale zawsze się boję że kupię upalacza. Dużo by szukać... 😄

Muszę cie zmartwić bo już nie wiele czasu zostało na zakup, w ciemno strzelam że za około 4 lata poznikają ostatnie gruzy i wartość dobrze zachowanych egzemplarzy pójdzie w górę. Jak jesteś serio zainteresowany to mogę ci znaleźć namiary, ostatnio poszła bardzo ładna coupe 323 i to w całkiem rozsądnych pieniądzach, teraz wisi e39 530i full wypas też bardzo fajnie zachowana. Grunt to wiedzieć gdzie szukać.

13 minut temu, Malwin41 napisał:

Jednak czy moja opinia wynika z faktu wiedzy że coś robiłeś z nią, czy zauważył bym to też sam- tego Ci nie powiem 😛

No właśnie 😛 Tutaj należało by już samemu na żywo pomacać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qlimaxss napisał:

@Bartosz85 To tetaz klimatronik i fabryczne Radio😉😀👍

Teraz pakiet zewnętrzny. Już jest obniżenie o 4 cm i 16' na lato (ori od Audi TT). Oryginalne czarne lampy przód czekają na montaż, a potem może grill, kratki zderzaka, dokładki itp. Stylizacja GTI, ale bez jakiegokolwiek znaczka o tym informującego bo to nie jest wersja GTI. Oczywiście wiele by jeszcze można wymieniać, ale już jest całkiem ok jak dla mnie.

IMAG0375.jpg

IMAG0377.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda we Wrocławiu ładna, udało się umyć kombi, podbić nieco przy pomocy nowej wersji Morning Dew ( bardzo fajnie teraz się nim pracuje )  i nasmalcować opony ciasteczkowym ADBLem. 

Oby do wiosny ...

cb937d0c23ba9af7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem nowe koła letnie - fabryczny model wersji Highline, do tego ponownie opony Vredestein Sporttrac 5 (dwie czekają jeszcze na montaż):

kqC4Jt7.jpg

Dla porównania koła które kupiłem dziś i wpadną prawdopodobnie na zimę:

5ru1IDz.jpg

Będzie nad czym pracować 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 na pewno mokre od mycia (nie byly wycierane). A czy tam jest jeszcze dressing sam nie wiem. Nie zwrociłem uwagi czy kropelkują..

Ostatnio dresingowane były jakoś pod koniec listopada,przy czym ja używam smarowidła od Migliore,które jest dość wytrzymałe,ale nie wiem czy aż tak, żeby tyle siedzieć na oponie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.