Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Domel wystarczy jako administracja zweryfikować delikwenta (jutro popołudniu bd wracał z Opola, można się umówić po drodze na chwilę - tam zresztą będą inni po Autofoam'a 🙂

Po drugie, dystrybucja odbywała się przez Allegro - raz że bezpiecznie, dwa że szybciej (PayU), trzy - taniej (wówczas paczkomat kosztuje tylko 8,99 a nie 14,99zl). Rozpiska z Forum służy jedynie informowaniu potencjalnie zainteresowanych o postępach w zapisach na rozbiórkę - nie trzymam zapasu tylko zbieram chętnych i wówczas sam wychylam kark, kupując dla innych - wystawiam aukcje dopiero po otrzymaniu bańki, nie dystrybuję wirtualnym towarem. 

Finalnie, kiedy kupiłem po Motorplascie i Autofoam'ie za łącznie ponad 300zl nie wiem nawet kto je zamówił bo skasowano wątek 😕 uważam zatem działanie Administracji za nieco nadgorliwe.

P. S. Czy wśród ławy oburzonych byli Ci którzy dostali ode mnie środki? Dlaczego oburzeni nie skontaktowali się że mną na Forum/PW? Myślę że to wyczerpuje temat. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tenzi złożył skargę bo konkurujesz z ich nowością  😂

 

To nie może być takie proste ... musisz na giełdzie stworzyć temat " sprzedam motorplast"  pokazujesz całą butlę i piszesz że sprzedasz tylko pół litra ... wszyscy wiedzą o co chodzi (łącznie z administracją) , a punktu 6 nie łamiesz. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=2113]Domel[/mention] wystarczy jako administracja zweryfikować delikwenta (jutro popołudniu bd wracał z Opola, można się umówić po drodze na chwilę - tam zresztą będą inni po Autofoam'a 🙂
Po drugie, dystrybucja odbywała się przez Allegro - raz że bezpiecznie, dwa że szybciej (PayU), trzy - taniej (wówczas paczkomat kosztuje tylko 8,99 a nie 14,99zl). Rozpiska z Forum służy jedynie informowaniu potencjalnie zainteresowanych o postępach w zapisach na rozbiórkę - nie trzymam zapasu tylko zbieram chętnych i wówczas sam wychylam kark, kupując dla innych - wystawiam aukcje dopiero po otrzymaniu bańki, nie dystrybuję wirtualnym towarem. 
Finalnie, kiedy kupiłem po Motorplascie i Autofoam'ie za łącznie ponad 300zl nie wiem nawet kto je zamówił bo skasowano wątek uważam zatem działanie Administracji za nieco nadgorliwe.
P. S. Czy wśród ławy oburzonych byli Ci którzy dostali ode mnie środki? Dlaczego oburzeni nie skontaktowali się że mną na Forum/PW? Myślę że to wyczerpuje temat. 
Pozdrawiam 


Od 1,5 godz. szukam tematu gdzie zamówiłem Motorplasta nie mogąc doczekać się dostawy... Temat usunięto... To mnie dziś wkurzyło!

Zdecydowałem się zamówić u kolegi vangsta bo wszystko prowadził wzorowo przy poprzedniej rozlewce - zdjecia, opisane butelki, dobrze zrobiona paczka i podziękowania od tych, którzy kupili...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No sorry panowie ale rozlewanie na forum jest  zabronione i po czesco rozumiem ta decyzje.

Jak ja rozlewalem motorplasta a bylo tego 20L czy gufa rowniez 20L to wszyysko szlo poza forum. Bo nie bylo zgody administracji. Pisalem do ludzi na pw(tych aktywnych) i sie udalo. Wiec nie ma sie co denerwowac tylko ogarnac temat na pw w wiadomosci grupowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=8309]powalla[/mention] cała rozbiórka Motorplasta była dokumentowana na Forum - zdjęcia, opisy itd. 
Dziś w Katowicach odlewam prosto z bańki żeby nie było że środek jest chrzczony itd. Bądźmy poważni


Wszystko przebiegło przyjemnie i bezproblemowo! Niedość ze dobrowolnie i bez żadnych profitów przeprowadził rozlew to jeszcze przywiózł mi do miasta gdzie mogłem rozpakować paczkę i napoczac baniak! Wojtek, Jeszcze raz dzieki za pogawędkę i cała akcje! Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie - tak na zdrowy rozum - jak członkowie Forum mają zgadywac się na rozlewkę bez użycia forum? Telepatycznie?

Czy PW nie jest częścią forum? W momencie kiedy zgłoszenia idą na PW, wówczas nikt z zainteresowanych nie wie ilu jest chętnych i jak blisko jedt kolejna rozbiórka. 

Niech jeszcse ktoś wyskoczy z RODO to uznam to za definitywny gwałt na logice. 

Z jednej strony powinienem mieć to w poważaniu czy ktoś będzie miał tę chemię czy nie - z drugiej strony, jeśli mogę pomóc  a przy okazji poznać fanatyków detailingu (zdaje się że taka idea przyświeca forum) - uważam że warto. 

Myślę że warto rzucic na Forum temat czy dany punkt regulaminu rzeczywiście ma sens - w innym wypadku tracimy czas. 

Pozdrawiam 

 

@Bapko spoko, miałem po drodze 🙂 pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, vangsta napisał:

jak członkowie Forum mają zgadywac się na rozlewkę bez użycia forum? Telepatycznie?

Założyć drugie... rozlewki.pl 😂 nie musi być tam nic... ale będzie łatwiej się ugadać na takie akcje. Pisałem już, żeby podnieść "wymagania" dla giełdy. Np 50 czy nawet 100 postów i powiedzmy rok na forum. Wyeliminuje to ludzi nie mających nic wspólnego z forum. Takie akcje zazwyczaj robią i tak zaufani użytkownicy. Jeśli ktoś mniej znany/świeży ma zamiar rozlać np 20l to zawsze może napisać czy ktoś z dłuższym stażem nie podjąłby się rozlewki i nie odlałby mu np 5l.

Jest jeszcze inna opcja. Osoba odpowiedzialna za takie coś (ochotnik). Jest np rzucony temat. 20l do rozlania produktu X. Wpisują się chętni z ilościami. Po uzbieraniu chętnych na 20l mają tydzień na wpłaty na konto. Następnie osoba odpowiedzialna kupuje te 20l, rozlewa, wysyła... sprawa zamknięta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie znający się kompletnie na aucie i stan techniczny aut, które poruszają się po naszych drogach. Dziś byłem świadkiem, jak jeden pan chciał pomóc kobiecie, której zagotował się silnik na parkingu. Oczywiście, po otwarciu maski ,pierwsze co zrobił, to odkręcił korek od naczynia wyrównawczego... gorący płyn strzelił mu w twarz, trzeba było wezwać karetkę, twarz poparzona itp. Jak się potem okazało, to nie był płyn, tylko woda, bo już wcześniej były problemy z układem i trzeba było uzupełniać... ręce opadają. Ludzie jeżdżą pojazdami niesprawnymi technicznie i nic sobie z tego nie zrobią, dopóki coś się nie stanie...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wczoraj lało? Przedwczoraj lało przez pół godziny. A przez resztę dnia jest ciepło. Idealna pogoda, bo pył nie utrzymuje się w powietrzu, a rośliny mają bardzo dobre warunki do wzrostu. Zdecydowanie wolę to od brunatnego stepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyznaję Wam rację. Przewietrzyłem dziś Citroena. Ogólnie jest ostatnio niepotrzebny, ale do czasu. Stał umyty od poprzedniej soboty. Posmarowałem go po myciu @Soft99 Fusso Speed&Barrier i bije od niego oślepiający blask (a recenzja powyższego w drodze, bo już zebrałem stosowne materiały). I oczywiście musiało zacząć kropić, przy okazji stojąc zaparkowany na ulicy nałapał żółtego pyłu i z bliska widać, że jest pokropkowany. Tylko szyby umyłem IPą i schowałem do garażu. Ale i tak mnie to wkurza, że ta pogoda taka niezdecydowana, a do tego te pyłki (choć przyznać trzeba, że dzięki deszczowi niewiele ich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.