Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, mam nadzieję, że uda się to jakoś załatwić, bo nie ukrywam, że też dochodziłbym swojego w takim przypadku. Wydaje mi się, że takie kawały lodu powinny być usunięte z pomocą odpowiednich służb, bo to zagraża życiu człowieka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sytuacja 😕 Byle udało się w miarę bezproblemowo załatwić wszystkie sprawy.

A swoją drogą, to wydaje mi się, czy na zdjęciu laweciarz to Kuba, który występuje w "Pomocy Drogowej 24H" na TVN Turbo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 zbita lampa czyli pojazd nie sprawny technicznie.

 Lodu była jedna wielka bryła. Mam nagranie z monitoringu jak spadła.  Miała z 1.5m długości. 

 

@Marros chyba tak😂 nie pytałem😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 no właśnie. Nie napisałem najważniejszego. Lód spadł w piatek a w niedziele rano dopiero zobaczyłem auto. A że wtedy w Zakopanem była weekendowa odwilż to bardzo dużo stopniało.

Wszystko działo się tydzień temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grabek246  w sumie nie ważne. Stało się to teraz życzę powodzenia by wszystko poszło bez żadnych zbędnych problemów ! Jako właściciel Lagi od niedawna zmartwiłem się widokiem auta na lawecie z dopiskiem królowa lawet 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof, czuję, że dogadalibyśmy się na żywo. Mieszkam na leśniczówce przy samym cmentarzu. Koszę trawę, sprzątam, kupuję kamień na drogę za swoje, a i tak słyszę głosy bo to państwowe i na wszystko dostajecie. Chciałbym żeby każdy u nas nauczył się dbać o publiczne lub powierzone mu dobro, byłoby o wiele łatwiej wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grabek246 napisał:

Powrót z Zakopanego królowa lawet😉

Na początku pomyślałem: chłop miał pecha... 😉 Dopiero po odczytaniu reszty zrozumiałem, że chodzi o przypadek losowy, nie związany z samym modelem Reni 🙂 Bo akurat L III to naprawdę udane auta, nie odbiegające awaryjnością od innych marek i modeli 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slovak jak kiedyś będzie okazja to się trzaśnie piwo, sok albo whisky - zależy kto w czym gustuje 🙂 
Przyznam szczerze, że do pewnego momentu w życiu sam miałem w sobie tyle złości i frustracji, że pewnie pomyślał bym tak samo. Dopiero gdy prawie "udusiłem się" z własnymi emocjami i poszedłem na terapię zrozumiałem, że to jak wychowali mnie rodzice to była totalna porażka z ich strony. Ogólnie temat rzeka. Jedyne co mogę podpowiedzieć to to, że jeśli ktoś z Was ma już dzieci to wspierajcie je i dajcie im miłość i czas swój bo tego niczym się nie zastąpi i nigdy nie da się tego nadrobić.

@barto125 @Michał126 - tak, to właśnie ta akcja. Moja przyszła ze szkoły i mówi "nie zgadniesz co dzisiaj zaimponowało moim uczniom w szkole". Zazwyczaj jak tak zaczyna rozmowę to zaparzam kawę i słucham tych opowieści i się zastanawiam gdzie podziały się autorytety w takich przypadkach? I jak biedne będą ich dzieci i rodziny. Ale ja jestem człowiekiem można powiedzieć renesansu i może to dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof Po tym zdjęciu z G63, przeszperałem internet i znalazłem jego profil, średnio co miesiąc wrzuca zdjęcie z rozwalonym samochodem. Kiedyś próbowałem zrozumieć co myślą, tacy ludzie, ale szkoda zdrowia, bo głupiego i tak nie zrozumiesz, a mi było by wstyd gdybym rozwalił auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on się cieszy bo ma rozgłos. I nie patrzy na to czy pozytywny czy nie. To tak jak z tymi gwiazdami co same robią skandale na swój temat. Co do tematu psychologii i schematów myślenia, zachowań przyznam, że temat bardzo ciekawy i od wielu lat się tym interesuje. Może nie jakoś bardzo mocno ale przeczytałem już trochę o tym wszystkim i też wiele mi się rozjasniło. Z tymi przeciemgielnymi to jest też tak że niektórym samochód się bardzo podoba jak ma włączone świata przeciwmgłowe, ten sam motyw z przyciemnianiem lamp itp, i dlatego tak jeżdżą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem dziewczynę i pojechaliśmy na Ślęże. Dzień mógłbym zaliczyć do udanych gdyby nie awaria termostatu... Termostat założony w listopadzie. Wszystko było ok, aż nagle wskazówka opadła w połowie trasy.. 

IMG_20190210_184134.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zdrowy_zab napisał:

Ale ten koleś co stoi na tym meśku pisał na fb, że nie on ten wypadek spowodował 🙂

 

Gruby miał na siebie umowę wynajmu ( Warszawa bawi się w zakopcu ) i to on jest odpowiedzialny za samochód 😁 teraz kręci że umowa podrobiona, grafolog, Rutkowski i inne pierdoły 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2018 o 20:53, david2888 napisał:

Tak zachwalalem i każdemu polecałem a dzis mi padł odkurzacz Clatronic BSS 1309 😪 pękła rączka. Kupiony w maju tego roku. Swoje zrobił, zwrócił się i zarobił napewno, no ale szkoda 😪 

Dobrze ze gwarancja 36 miesięcy 

@david2888 jak skończyła się historia z pękniętą rączką? Polecasz dalej powyższy odkurzacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, paperson napisał:

@david2888 jak skończyła się historia z pękniętą rączką? Polecasz dalej powyższy odkurzacz?

@paperson Przygoda tak się skończyła, że sprzedający, od którego kupiłem odkurzacz, nie uznał gwarancji. Pęknięta rączka, to uszkodzenie mechaniczne. Za to zaoferował części zamienne, po rozsądnej cenie 🙂 Zakupiłem - zamieniłem i tyle. Jeszcze odkurzacza nie sprawdzałem po wymianach.

Czy mogę polecić hmmm. Jak chcesz wydać tylko 400zł i nie masz nic innego w tej cenie to spoko 🙂 
Wszystko zależy co masz do wyboru i w jakiej cenie 🙂 jakbym miał dołożyć 200-300 zl i mieć nawet Karchera SE400X, to bym dołożył.

Ogólnie ten odkurzacz Clatronic jest spoko. Robi co ma robić, ale wiadomo jest to sprzęt niskobudżetowy, to czasem może się coś popsuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.