Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Również chętnie wspomogę kolegę z forum :).
Dobro wraca, sam się o tym przekonałem nie raz.

Ps. Flexa miałeś może ubezpieczonego ? Oni maja takie pakiety na różne wypadki o ile mnie pamięć nie myli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

[mention=4462]bienek[/mention] weź az mi serce pękło. Cholera nie możesz odmówić pomocy. 
Który chętny za prowadzenie zbiórki ? 
[mention=373]AreK[/mention] uruchomisz swoje kontakty ? 


Fb ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@bienek Jak podejmiesz decyzję o rozpoczęciu odbudowy swoich zasobów to ze swojej strony mogę zaoferować sprzedaż najpotrzebniejszej chemii,

maszyn kompletnie bez marży (po cenach zakupu). 

Dodatkowo:

Masz od nas jedną maszynę rotacyjną GRATIS.

 

 👍 Trzymaj się ! Rodzina najważniejsza, trzymamy kciuki za synka 💞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, CAR CRAZY napisał:

@bienek Jak podejmiesz decyzję o rozpoczęciu odbudowy swoich zasobów to ze swojej strony mogę zaoferować sprzedaż najpotrzebniejszej chemii, maszyn kompletnie bez marży (po cenach zakupu) i pewnie coś dołożymy jeszcze od siebie w ramach wsparcia. 👍 Trzymaj się !

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gesiu_15 napisał:

@CAR CRAZY 😍

Panowie może założymy jakiś temat np "Pomoc dla Bienek " czy coś takiego żeby nie zaśmiecać . @AreK @Domel ?

Myślę że co do oficjalnego tematu potrzebujemy zgody Bienka 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak wiele wsparcia od Was otrzymuje... Nie spodziewałem się, że w dzisiejszych czasach jest nadal tylu wspaniałych ludzi gotowych do niesienia pomocy... Dziękuję Wam bardzo.

Zniszczenia są niestety ogromne. Sam budynek ucierpiał na tyle, że nie jest wykluczona jego rozbiórka i budowanie wszystkiego od nowa.

Jeżeli chodzi o resztę to praktycznie każde narzedzie, maszyna i właściwie wszystko co było w środku uległo zniszczeniu.
Także nie tylko moje polerki, ale kompresor, wkrętarki, wiartarki, klucze, podnośnik, pady, chemia, mikrofibry itd itp.
Zostaliśmy dosłownie bez niczego. W środku było do tego stopnia gorąco, że z aluminiowej 3 segmentowej drabiny zostały 2 pierwsze stopnie. Reszta nie istnieje.

Budynek jest niezbędny do pracy jaką wykonuje mój tata, a i mi bardzo mocno się przysłużył więc jak pozwolą warunki atmosferyczne uprzatniemy ten bałagan i powoli będziemy go odbudowywać.

Chyba jak każdy swoje sprzęty zbierałem powoli i co jakiś czas dokupywalem następne.
Teraz moja sytuacja jest inna.. mam żonę i malutkiego synka, który z niezrozumiałych przeze mnie przyczyn dostał od losu wrodzona wadę serca. I to na nim skupia sie moja cała uwaga i troska o jego życie i zdrowie jest moja codziennością. Niedługo czeka nas 2 operacja całkowitej korekty i tutaj wędrują moje myśli...

Jak już te sprawy najważniejsze się unormują na pewno będę się starał chocby w pewnym stopniu odkupić to co straciłem, bo z dnia na dzień zostałem pozbawiony narzędzi które pozwalały mi realizować swoje pasje.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie. Odezwało się kilku partnerow, którzy zaoferowali swoją pomoc za co również im bardzo dziękuję.

CarCrazy w 90% robiłem zakupy u Ciebie i z chęcią w przyszłości skorzystam z Twojej oferty.

Jeśli chodzi o jakieś zbiórki, to ja sam na pewno nie będę dla siebie organizował czegoś takiego. To nie jest w moim stylu.. Jezeli by chodziło o moje dziecko to wtedy bym się nie wahał i prosił każdego o pomoc żeby tylko go ratować.
Jeżeli faktycznie taka będzie Wasza wola i chęć pomocy, to pewnie ja przyjmę, bo jak pisałem wcześniej zostaliśmy praktycznie bez niczego, a w tej sytuacji trudno prowadzić firmę, oddawać się swojej pasji czy nawet funkcjonować na codzien bez głupiego śrubokręta... Takie choćby niewielkie wsparcie na pewno pozwoli na szybszy powrót do normalności.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję za wsparcie dobre słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, bienek napisał:

Jeżeli faktycznie taka będzie Wasza wola i chęć pomocy, to pewnie ja przyjmę, bo jak pisałem wcześniej zostaliśmy praktycznie bez niczego, a w tej sytuacji trudno prowadzić firmę, oddawać się swojej pasji czy nawet funkcjonować na codzien bez głupiego śrubokręta... Takie choćby niewielkie wsparcie na pewno pozwoli na szybszy powrót do normalności.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję za wsparcie dobre słowo.

Szykuj sie na wielki BOOOM !! 😄 Nie zostawimy kolegi w potrzebie !! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@vangsta @aeropro spokojnie będzie wszystko wiadome to damy znac 😛  nie jest to takie proste jak sie wydaje 🙂

 

Dajcie nam pare dni a zobaczycie sami jak sie robi WOW 🙂 Powiem tylko tyle ze będzie Grubo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wojtek1788 napisał:

To się nazywa Solidarność:) szykuje paczkę i życzę dużo zdrowia dla synka:) Można by zrobić listę potrzebnych rzeczy każdy kto chciałby pomóc mógł by coś dac nie dublujac się!

 

 

Nie martwmy się o duble 😉 kolega będzie zaczynać od 0 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.