Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, jeszcze kilka lat i ekogroszki pójdą w odstawkę. Mówię to jako branżowiec 😉

Dziś zachciało mi się ponownie położyć NW. Patrząc na stan szyb, stwierdziłem że przyda im się polerka. Niestety dałem zbyt duże obroty i pasta z tlenku ceru, poleciała na praktycznie całe auto. Wczoraj myłem auto... dziś też myłem auto... a docieranie qd w garażu przy 2 stopniach nie należy do przyjemności...

NW od SG- docieranie to bajka w porównaniu z  Glaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie dziś ale... Ktoś  zapier... tzn pożyczył sobie z kundla zaślepkę lewego spryskiwacza. Auto zostawiłem w samym centrum miasta, poszedłem do fryzjera, po godzinie wracam i widzę w zderzaku dziurę. Skąd wiem, że nie zgubiłem? Bo najpierw musiałem przejść do parkomatu i wrócić z bilecikiem do auta, gdyby jej nie było zauważyłbym od razu. Nie wkurzyłoby mnie to tak bardzo gdyby nie to, że właśnie szukam na alledrogo zaślepki i ceny nowych zamienników zaczynają się  od 15zł. Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, devilsky napisał:

Spokojnie, jeszcze kilka lat i ekogroszki pójdą w odstawkę. Mówię to jako branżowiec 😉

Dziś zachciało mi się ponownie położyć NW. Patrząc na stan szyb, stwierdziłem że przyda im się polerka. Niestety dałem zbyt duże obroty i pasta z tlenku ceru, poleciała na praktycznie całe auto. Wczoraj myłem auto... dziś też myłem auto... a docieranie qd w garażu przy 2 stopniach nie należy do przyjemności...

NW od SG- docieranie to bajka w porównaniu z  Glaco.

Tylko ultra glaco kładziesz jedną warstwę a SG dwie i to z godzinną przerwa między pierwszą a drugą. Ale fakt... Aplikacja bajka. Zrzut wody też zaczyna od 50-60 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyła dziś głupota oraz przeolbrzymie chamstwo ludzkie. Zaparkowałem równolegle na parkingu wzdłuż stojących samochodów, specjalnie dojechałem jak najbliżej do prawej strony by jak najwięcej miejsca miały przejeżdzające obok auta. Siedziałem w aucie i nagle widzę w lusterku kierowcy, nadjeżdzającego z dość dużą prędkością Forda Mondeo, nagle bum, kierowca zahaczył o moje lusterko. Wysiadam z auta a kierowca co robi ? Gaz do dechy i ledwo wyrabia się koło reszty zaparkowanych aut i tyle widziałem delikwenta. Blachy zapamiętane ale po oględzinach lusterka nie widzę wielkiego uszkodzenia, lekko otarty plastik obudowy. Nie rozumiem takich ludzi.. Na parkingu spędziłem jeszcze jakieś 15 min ale już w innym miejscu, obserwując innych ludzi, którzy mimo lodowiska na drodze potrafili z dość dużą prędkością przemieszczać się na żyletki koło innych aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie sklep PETROV . Nerki zakupione w promocji Black Friday . Miały być dawno na aucie ale klapa . Krótka historia :

18 grudnia otworzyłem paczkę , nerka jedna miała odszczerbiony lakier . Oczywiście w tym samym dniu pisałem do nich emial , przesyłając zdjęcia w załączniku . No nic musiałem wysłać na swój koszt bo nie spisany był protokół , paczka nie uszkodzona więc po co protokół ? No dobrze wysłałem na swój koszt .27 grudnia spakowałem i wysłałem a 28 grudnia paczka doszła do nich . Do 7 stycznia nie dostałem żadnej informacji , kompletnie . Napisałem emial do nich , raczyli odpisać 8 stycznia pisząc " Nerka dotarła , nowa wysłana". 10 stycznia paczka dotarła . Po otwarciu znów pomyłka 😄 Nerka miała być w połysku przysłali w Mat . Dzwoniłem w wtorek , czwartek , piątek i dziś . Gość mi mówi że paczka wysłana w czwartek (17.01) , prosząc go o nr przewozowy nie potrafi mi go podać a co najlepsze nie ma możliwości sprawdzić 🙄 Do dnia dzisiejszego paczka nie dotarła . OD 10 stycznia nie odpisują na pocztę ani na Fb . Jednym słowem masakraaa . Brak słów i nerwów . Za ten czas to zapewne paczka a Ali by mi przyszła .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gesiu_15 napisał:

Denerwuje mnie sklep PETROV

Miałem dwa podejścia do tego sklepu.  Dwa razy dno.
Wystawiają towar którego nie mają na sklepie, kontakt z nimi to porażka. Osobiście nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rygryss uwielbiam spacerki w dzień przy -15 😉

Ok. 3 lat temu zmieniałem akumulator na zewnątrz w swoim Dodge Avenger. Na dworzu -34 a te auta mają Aku schowane w nadkolu 😁 2 godziny na takim mrozie, masakra 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupę lat zbierania sprzętów wszelkiej maści, chwila czasu i nie ma niczego.
Moje wszystkie polerki, halogeny i masa innych rzeczy nie istnieje.. nie mówiąc o ojca rzeczach której wartości nawet nie umiem teraz zliczyć.
Uprzedzając pytania, ubezpieczenia nie było.ac697b0a796805f4fd0b7186b70375cd.jpg75c26cd8df5d064cd76547bad4320ec0.jpg4bbe41894894c1f631794fe1c2d17b2d.jpgae0414fba2e84cef3218dd2ea08ee4e6.jpg0d9f3bb1721ba08a1d9e8e0ce76cc33d.jpgd4c0755a1db2f28a8ca5ee4e69b5aa4f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No beznadziejna sytuacja. Cały sprzęt dzięki któremu mogłem robić detailing lub coś sobie lakierować uległ zniszczeniu.
Nie mamy teraz nawet najprostszych narzędzi typu śrubokręt..
Ja to jeszcze pół biedy najgorzej że taty wszystkie sprzęty nie nadają się do niczego, a było tam tego naprawdę sporo i za nie małe pieniądze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, bienek napisał:

No beznadziejna sytuacja. Cały sprzęt dzięki któremu mogłem robić detailing lub coś sobie lakierować uległ zniszczeniu.
Nie mamy teraz nawet najprostszych narzędzi typu śrubokręt..
Ja to jeszcze pół biedy najgorzej że taty wszystkie sprzęty nie nadają się do niczego, a było tam tego naprawdę sporo i za nie małe pieniądze 😞

wiesz co?

daj znać jak zgliszcza uporządkujesz, ochłoniecie po tym wszystkim, a prześlę Ci coś czym bedę mógł się podzielić a będziesz mógl kontunuować pasję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.