Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Fredi88 napisał:

Przebije ktoś ten syf? :wallbash::zly:

 

Jak bym wstawił swój to wasze autodetalingowe serca dostały by zawału.  Nie myty całą zimę bo nie ma sensu kiedy za 10 kilometrów trasy będzie wyglądał jak przed myciem. 

Mój wygląda coś w deseń tego z posta 988 z tym, że jeszcze gorzej.   Przynajmniej mam pancerz ochronny na zimę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak bym wstawił swój to wasze autodetalingowe serca dostały by zawału.  Nie myty całą zimę bo nie ma sensu kiedy za 10 kilometrów trasy będzie wyglądał jak przed myciem. 
Mój wygląda coś w deseń tego z posta 988 z tym, że jeszcze gorzej.   Przynajmniej mam pancerz ochronny na zimę. 
Ja wczoraj zobaczyłem moje auto i dostałem zawału :De3f6ea5092cae37d95879405e97b2650.jpg

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qdlatyNH Ja chce zrobić siatkę ale bez wyrzucania tego grila, tylko taka oslona chłodnicy za grilem... HMM ok nie bede robic OFFTOPa jak co to priv bo widze ze kolega też z grupy Peugeot ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21599]qdlatyNH[/mention] Ja chce zrobić siatkę ale bez wyrzucania tego grila, tylko taka oslona chłodnicy za grilem... HMM ok nie bede robic OFFTOPa jak co to priv bo widze ze kolega też z grupy Peugeot ;P 
Jak coś to pisz, na pkp jest temat z prezentacją mojego peugeota, jak coś to możesz tam pisać ;)

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusze z OLX. Wystawiasz przedmiot za cenę X bez opcji "do negocjacji". Dostajesz wiadomości typu, "za ile do oddania" ale znając specyfikę handlu mimo wszystko odpuszczasz i odpisujesz, ze ostateczna cena jest o np. 10% mniejsza ale Janusz i tak napisze Ci na to, ze płaci 30% mniej i jutro rano jest z gotówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie kończy się turbina w Punto, powyżej 2000 RPM zaczyna gwizdać :/ Z tego co wyczytałem to jest teoria, że w jakiś sposób w dolocie zbiera się woda która przy tych temperaturach zamarza i lód wpada w turbinę krzywiąc łopatki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Funky Witch napisał:

9 osób w kolejce na poczcie. Godzina życia poszła w piz...u. I "mistrz", w wieku około 30-35 lat, który nie rozróżnia nadawcy od adresata. :(

Standard, nie było pozycji "kliknij tu".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funky Witch, ale przynajmniej miałeś okazję pooglądać przepisy siostry Anastazji, prasę pokroju "Chwili dla ciebie", kalendarze z bł. Janem Pawłem II i całą resztę pocztowego asortymentu, który jest znacznie istotniejszy, aniżeli jakieś trywialne przesyłanie listów i paczek. :D

A ja nie dziś, a wczoraj - no cóż - nie zauważyłem przejeżdżającej babki wyjeżdżając z miejsca parkingowego. Miałem ją dokładnie na wysokości słupka C, który w NB jest bardzo szeroki i... dup. U mnie w zasadzie odbita farba i guma z opony, u niej delikatne rysy do podkładu na przednim zderzaku. Babka spanikowana, wszystko sam ogarnąłem, ale że ma auto w leasingu w Niemczech, to 220 zł i 6 pkt poszło. Ja u siebie zgłoszę to do PZU, kasę wezmę, a zlikwiduję sam - będzie przynajmniej na mandat. :) Szczęście, że polisa w garbie najwyższa z możliwych, z ochroną zniżek i za trzy tygodnie się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.