Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Michał126 napisał:

Ja mam dzisiaj 150 km do zrobienia - będą lecieć złotówki przez dysze od płynu do spryskiwaczy :lol:

Ja prawie 700 ale jako pasażer i jedyne co będzie po drodze lecieć to bimberek i paliwko do V8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dudek_t napisał:

Mam na to prosty sposób. Kupuję hurtowo przed sezonem. Raz wydasz i na następny dzień juz się nie pamięta a kilkadziesiąt "piątek" stoi w magazynku :) No i Motul po 14zł za 5l to nic a nic nie szkoda bo jakość jest świetna.

Też tak robię ;) Muszę mieć zapas takich rzeczy. To podobnie jak z kosmetykami wszelkiej maści. Ostatnio pozyskałem 8 litrów Sonaxa Xtreme za przysłane kupony do Tesco :) Zawsze mam zapas minimum 20 litrów płynu zimowego, a letniego - gotowego i w koncentratach... to aż strach liczyć. ;)

Co nie zmienia faktu, że wujek Scrooge i tak mi się włącza, jak już zaczynam odruchowo opierać serdeczny i środkowy palec prawej dłoni na dźwigience :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po młodego do żlobka jadę ok 20-25 min dziś przy "sprzyjających" warunkach godzina :D jedyne co poprawia humor to kierowcy tirów co nie mogą podjechać pod górki, a za nimi pługo-piaskarki... No ale tego się już nie przeskoczy jak śnieg napier#ala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem towar na allegro, w opisie aukcji jak byk znaczek że wysyłka firmą DPD - i jakie moje zdziwienie jak dziś patrze na maila a tu wysyłka Inpost :/ 
Pisze do nadawcy że jest problem z Inpostem w moim mieście, że w ogóle wysłał czym innym niż mają podane w aukcji i że będę miał problem, a sprzedawca nie widzi problemu :/ nosz kutwa mać! nie lubię jak tak ludzie oszukują - specjalnie kupując na allegro patrzę czym wysyłka, bo są firmy którym nie warto ufać ( przynajmniej w moim przypadku) Dzięki Bogu kumpel już się dogadał zkurierem i mi tą paczkę odbierze.. 

d2990fa812f3d112gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard. Jak kupuję jakąś drobnicę to też unikam InPostu. Wysyłka polecony (mimo że InPost polecony to inna opcja, której nie wybrałem) i za jakiś czas SMS z InPostu że paczka oczekuje w punkcie odbioru. U mnie kurierom nie chce się jeździć i zostawiają przesyłki w punkcie - to mnie wkurza. W domu zawsze ktoś jest ale i tak po robocie muszę szorować na drugi koniec miasta aby przesyłkę odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiozłem wczoraj auto na serwis, dzisiaj odbiór. Pomimo trzykrotnego zaznaczenia że przywiozłem swój olej na fakturze doliczyli za cztery butelki Castrola a mój Motul został nietknięty w bagażniku... Żaden łeb nawet tam nie zajrzał mimo notki na zleceniu. I jeszcze to zdziwienie o co mi chodzi, przecież "Castrol to doskonały olej jeden z lepszych". W poniedziałek muszę jechać na zlanie tego gówna i wlanie docelowego oleju. Kasę zwrócą i za olej i za robociznę no ale dwie godziny stracone. Pomyśleć że to autoryzowany diler, przy ostatnim serwisie już byłem w poczekalni ale zawrócili samochód na warsztat bo zapomnieli wymienić filtra powietrza..... że-nu-a

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier mnie dzisiaj wkurzył... Zadzwonił jak już jechałem do pracy i pyta czy ktoś jest w domu i czy może podejść (ta osobą, która jest w domu) bo ma przesyłkę dla mnie, ja mu na to, że tak i że może śmiało wchodzić, bo wiedzą, że kurier będzie, a on mi na to, żeby ktoś do niego przyszedł argumentując to postawieniem auta tak, że drogę blokuje, gdzie jest to nieprawda bo jak stanie w bramie to na spokojnie samochód przejedzie... :oOdpowiedziałem mu, że inni kurierzy nie mają z tym problemu i normalnie przychodzą z paczką do domu. W końcu z łaską powiedział, że przyniesie ta paczkę. :roll: Nosz kurde, rozumiał bym jakby ta paczka ważyła tyle, żeby potrzebował pomocy drugiej osoby, ale ta paczka ważyła może z 2kg. Nie mam nic do kurierów, ale niektórzy to jakby za karę pracowali, najlepiej żeby jeszcze tą paczkę zamówić kurierem, ale odebrać na własną rękę. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2018 o 16:38, lk1407 napisał:

Zawiozłem wczoraj auto na serwis, dzisiaj odbiór. Pomimo trzykrotnego zaznaczenia że przywiozłem swój olej na fakturze doliczyli za cztery butelki Castrola a mój Motul został nietknięty w bagażniku... Żaden łeb nawet tam nie zajrzał mimo notki na zleceniu. I jeszcze to zdziwienie o co mi chodzi, przecież "Castrol to doskonały olej jeden z lepszych". W poniedziałek muszę jechać na zlanie tego gówna i wlanie docelowego oleju. Kasę zwrócą i za olej i za robociznę no ale dwie godziny stracone. Pomyśleć że to autoryzowany diler, przy ostatnim serwisie już byłem w poczekalni ale zawrócili samochód na warsztat bo zapomnieli wymienić filtra powietrza..... że-nu-a

Irlandia :D Mój chrzestny mieszka w Limerick i znane mi są takie przypadki ;)

Zapraszam do ASO VW w Tarnowskich Górach - nie kręcą nosem przy wlewaniu Penrite z dodatkiem Archoila i nie pieprzą, że Castrol najlepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.