Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio po pracy gdzieś odłożyłem przed domem najmniejszy pędzelek od adbl. Szukałem i szukałem. Wszędzie i nic. Jak kamień w wodę.
Wczoraj wieczorem przechodząc z garażu do domu patrze..ooo znalazłem! :D 
podnoszę a tam takie kwiatki :shock:
DSC_6642.jpg

Wniosek jeden.. mój młody piesek już go znalazł wcześniej! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 27.12.2017 o 18:58, Gold_Car napisał:

Chciałem kupić kasperskyego on-line na polskiej stronie dla 5 urządzeń licencja na 2 lata kosztuje 769zł a na usa.kaspersky.com licencja dla 5 urządzeń na 3 lata kosztuje 149$ a na 2 lat 99$. Wiem że oni nie maja podatku itd ale różnica chyba jest za dużą albo my jesteśmy bogatsi niż grubasy z Ameryki....

Poczytaj na stronach związanych z bezpieczeństwem i poszukaj innego antywirusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grzechu23 napisał:

Ostatnio po pracy gdzieś odłożyłem przed domem najmniejszy pędzelek od adbl. Szukałem i szukałem. Wszędzie i nic. Jak kamień w wodę.
Wczoraj wieczorem przechodząc z garażu do domu patrze..ooo znalazłem! :D 
podnoszę a tam takie kwiatki :shock:

Ja kiedyś w takim stanie zastałem filtr paliwa. Wyjmowałem graty z bagażnika w tym komplet nowych filtrów na wymianę, nie minęła chwila a golden szwagra zajął się jednym z filtrów i wybrał najdroższy:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś padł mój klucz udarowy Hamron. Wytrzymał wymianę kompletu felg, trochę pracy przy amortyzatorach :( Coś z przełącznikiem jest trzeba na gwarancję oddać i z tego co mi powiedzieli przez telefon ze pieniądze mi zwrócą , brak na stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, keza napisał:

Sprawdź czy się da zdjąć, tam powinny być zatrzaski do zamykania. Spróbuj na zewnątrz jak zamknąć i powtórz na szybie. Oczywiście bardzo delikatnie się obchodź z tymi plastikami :)

Jest to jakaś koncepcja, ale trzyma się to szyby jakby gdzieś przyklejone było.

55 minut temu, BiałyGTi napisał:

@CoolBreeze zatrzaski sa zobacz czy jakis kabel nie podeszedl 

Zatrzaski są, ale jakiś plasticzek wpadł między konsole i fotel. Czyli coś pękło. Kable całe, system działa. Na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak Ja zakupiłem  w lipcu Marolex mini Viton i przy pierwszym użyciu się atomizer popsuł :/ Założyłem Canyon'a i wszystko gra od tamtej pory. Więc i nawet lepsze firmy mają problemy, choć jak widzę i czytam to niektóre "polskie"  mają tych problemów dużo więcej :P 

A czemu spryskiwacze z biedry/lidla/cliny itp działaja? nie wiem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez butelkę i atomizer od clina do szyb przelałem 1l IronX. Działał do samego końca... butla z racji smrodu poleciała w kosz. Sam fakt po prostu że jest to wytrzymalsze od produktów za które płacimy o wiele więcej bo niby specjalnie do tej chemii są stworzone.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że leżę w wyrze chory. Jak do roboty i człowiek nie ma czasu dla siebie, to zdrowie jest, a jak wziąłem urlop między świętami, a nowym rokiem, to zachorowałem i nie mam sił na robienie czegokolwiek :/ 

Plus jeszcze, ktoś sprzątnął mi sprzed nosa kolejny samochód, który chciałem kupić, ale cóż prawa rynku :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
28 minut temu, SylPio napisał:

Padl marolex 1500 .... trzeba bedzie na szybko sprawic nowy opryskiwacz pod prewash od SG na czas zimowy.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

Co sie stalo ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie foto jak bede w garazu. Gora z uchwytem zakrecana do butli sklada sie z dwoch czesci... jest w niej plaski dekielek... osadzony jest w nim odpowietrznik. Dekiel czesciowo ostaje od reszty i nie trzyma cisnienia. Musze sprawdzic jeszcze schemat moze reanimacja

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysiadajac z auta roz.... smartfona zony super. Moglem go zostawic w domu.
Mialem kupic powloke do auta, a teraz kupie telefon... zaje....

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka


To dzień smartfonów dzisiaj.... Z tym, że u mnie żona sama rozjel..... :)

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, SylPio napisał:

Zrobie foto jak bede w garazu. Gora z uchwytem zakrecana do butli sklada sie z dwoch czesci... jest w niej plaski dekielek... osadzony jest w nim odpowietrznik. Dekiel czesciowo ostaje od reszty i nie trzyma cisnienia. Musze sprawdzic jeszcze schemat moze reanimacja emoji3.png

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

jak się nie da reanimować to na allegro są główki do marolexa w cenie ok 25 zł

 031c2c6b41f58086ffb0c97ffe0503d59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.