Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, czester napisał(a):

To on tak słabo ma z "natury"?

Nie wiem czy tak ma słabo czy nie. Zwróciłem uwagę, że u mnie miał dużo gorzej niż obecne warunki. 

Nie wiem jaki powód jest u Ciebie ale nie zwalałbym jednak winy na przemrożenie. 

A zmienił sie jego wygląd obecnie czy jest klarowny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, xadamx said:

Nie wiem czy tak ma słabo czy nie. Zwróciłem uwagę, że u mnie miał dużo gorzej niż obecne warunki. 

Nie wiem jaki powód jest u Ciebie ale nie zwalałbym jednak winy na przemrożenie. 

A zmienił sie jego wygląd obecnie czy jest klarowny?

Konsystencja/wygląd okay. Jedyne co sobie mogę zarzucić to fakt, że nie wstrząsnąłem nim przed wlaniem do wiaderka a takie zalecenie jest na etykiecie. Zobaczymy co będzie przy kolejnym podejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2023 o 17:58, MikeLBN napisał(a):

@marcineke W kwazarach to nie wada - one są tak specjalnie zaprojektowane.

U mnie na stałe zagościły triggery Epoca SP05 - żaden mi jeszcze nie padł od chemii - nawet TriX, czy Meguiar's Wheel Brightener wytrzymują. Jedynie jak za mocno dokręcam to bywa że przy gwincie się urywa.
Chociaż obecnie wiele produktów przelałem do mniejszych buteleczek z triggerem jak w Wash Mist, co też ma wiele zalet bo łatwo jest równomiernie zaaplikować odpowiednio małą ilość np. QD, więc nawet te upierdliwe typu Elixir robią się przyjemne w aplikacji

IMG_20231023_175512(1k).jpg.37049428d0fba500533de55f831e5054.jpgIMG_20231023_175520(1k).jpg.1ef678ed733436f77e395b48575a8c5e.jpgIMG_20231023_175409(1k).jpg.e16920a9c4707e11cdd1146d7af5168a.jpgIMG_20231023_175544(1k).jpg.8af046a02f4d839c99b00eabb129176b.jpg

Na priv dogadaliśmy zestaw triggerów, trochę zwykłych Epoca i trochę tych małych z Wash Mist.

Te małe już rozdysponowane przyznam że teraz produkt który średnio lubiłem i używałem( zwłaszcza chlapiące dressingi ) stał się ulubiony, sporo robi tu sposób aplikacji...

Więc polecam współpracę z kolegą MikeLBN, paczka przyszła ekspresowo.

Epoca wymienione w kwasach do felg i w Ironach, jeszcze zamienię w Spotless bo oryginalny z Carpro wytrzymał 2 użycia.

Zrobiłem porządek w triggerach, okazuje się że mam zapas na kilka lat, zwłaszcza z Cleantle i Kiurkab 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke też używam triggery i butelki do @MikeLBN w sumie nawet rozmawialiśmy o nich pół godziny temu.

Wreszcie spokój z butelkami. Workstufy i reszta idą do konta.

U kolegi tych butelek/trigerow wciąż dużo. Ja sobie domowilem i jakbym wiedział wcześniej to bym kupił 20 i miał spokoj od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak samemu sobie skomplikować życie. po zakupach wjechałem do garażu, wychodząc na "centralce" zamknąłem bramę. przy drzwiach od domu zorientowałem się, że klucze i "pilot" są w samochodzie tyle, że ten już stał w zamkniętym garażu. nawet nie wiedziałem, że biegle "łaciną" się posługuję. Z dostępnych narzędzi został mi nóż, kombinerki i obcęgi - koniec końcem nie obyło się bez wizyty panów "ochroniarzy" bo się alarm włączył 😕 jak już wychodzili to usłyszałem "ale kur.a debil" i w zasadzie mieli racje 🙂  

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2023 o 21:05, analyzator napisał(a):

@marcineke też używam triggery i butelki do @MikeLBN w sumie nawet rozmawialiśmy o nich pół godziny temu.

Wreszcie spokój z butelkami. Workstufy i reszta idą do konta.

U kolegi tych butelek/trigerow wciąż dużo. Ja sobie domowilem i jakbym wiedział wcześniej to bym kupił 20 i miał spokoj od dawna.

Właśnie dziś padł kolejny Canyon w Prickbrocku, którego mam resztkę.Założylem Epoca, zobaczymy czy padnie.

Znalazłem minus Epoca ....nie uciągnie gęstych ironów, miałem resztkę Good Stuffa i założyłem Epoca i pluł glutem,przełożyłem na Canyona i poszedł ładnie.

Już wiem że muszę kupić jakiś rzadki iron, mam Rh+ i jednak jest gęsty.Jak będzie dobry rabat na BF to pewnie wpadnie Rh- bo jeszcze nie miałem....wszystko kwestia ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke Canyon potrafi nawet płynny wosk wypluć. Ze znanych mi triggerów, to atomizer od Sonaxa potrafi wypluć gęściocha, jakim jest Sonax BSD. Minus taki, że robi to w linii prostej

Ostatnio chwaliłem Canyona, że nigdy mi się nie zepsuł... no i wczoraj mi się poddał. Używałem go do rinselessa. Zaczął przeskakiwać przy naciskaniu, ale psika. Natomiast ze 2 tygodnie temu podczas odkręcania pękł mi na pół gwint w Guali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Eryczek napisał(a):

@Yookeekazejest ślad na oponie w miejscu wybrzuszenia. Na coś się nadzialeś:(

Podejrzewam, że to jak skręcałem w lewo tam gdzie połowę nawierzchni zerwali na Przybyszewskiego 😕 Krawężników żadnych nie atakowałem, to jedyne co mi do głowy przychodzi... ech, kurwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20231028_214418.jpg.05bc69eb18f708e2bfe428cfe211b05d.jpgTak wyglądał żółty pad dołączony do hamrona... Po praniu z workstuf f gentleman w 60°C. To samo z aplikatorem od prostaff kiro bin. Prałem drugi taki pad wielokrotnie z fioletowymi i zielonymi firmami i nic się nie działo. Co ciekawe, w tym samym załadunku szła dość cienka, ale mięsista biała fibra i jest bielutka, oraz jakiś stary żółty dunlop z tkmaxa, którego używam do najgorszego syfu i też podłapał taki kolor. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam, nie kupujcie nic!!! w sklepie bandit fura (konserwacja-auta.pl). Słup, z którym już w ogóle nie ma kontaktu, a ceny są mocno zrabatowane. Wtopiłem 170zł. Przy okazji zapytam - czy jest jakakolwiek szansa na odzyskanie tych środków czy w ogóle zapomnieć o temacie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
47 minut temu, Mumins napisał(a):

Szybkie płatności za pośrednictwem sklepu.

To dzwoń do operatora. 

Moja mama kupiła w wakacje w jakimś lipnym sklepie kosmetyki i zapłaciła przez przelewy24. Sklep się nie odzywał jak Ci Twoi. Po ok dwóch tygodniach zadzwoniliśmy na infolinię i złożyliśmy reklamacje. Nie powiem Ci teraz ile to trwało ale kasę mama odzyskała.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mumins napisał(a):

Przestrzegam, nie kupujcie nic!!! w sklepie bandit fura (konserwacja-auta.pl). Słup, z którym już w ogóle nie ma kontaktu, a ceny są mocno zrabatowane. Wtopiłem 170zł. Przy okazji zapytam - czy jest jakakolwiek szansa na odzyskanie tych środków czy w ogóle zapomnieć o temacie...?

Ooooo. Miałem nosa kilka miesięcy temu aby nic ta nie kupować. Mieli coś w bardzo dobrej cenie ale brak możliwości pobrania mnie zniechęcił. Dzwoniłem nawet do Detailing House aby potwierdzić, że oni współpracują. Nawet takie potwierdzenie nie dawało mi spokoju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, xadamx napisał(a):
Ooooo. Miałem nosa kilka miesięcy temu aby nic ta nie kupować. Mieli coś w bardzo dobrej cenie ale brak możliwości pobrania mnie zniechęcił. Dzwoniłem nawet do Detailing House aby potwierdzić, że oni współpracują. Nawet takie potwierdzenie nie dawało mi spokoju. 


Może warto zawołać @Detailing House, żeby spróbowali się skontaktować z nimi i przemówić do rozsądku. Jeśli współpracują to jednak mimo, że to nie ich wina, to na ich wizerunek też może taka reklama wpłynąć bo jednak nazwa firmy na stronie się przewija i warto taką współpracę przemyśleć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 @xadamx  dzięki za cynk. Postaramy się oczywiście pomóc rozwiązać tą sprawę.
@Mumins daj znać na priv co i kiedy zamówiłeś, żebyśmy mieli lepszy pogląd na sytuację

Żebyście nie było, myślę, że ktokolwiek kto miał styczność z Wami wie, że jesteście solidną firmą - ja sam jestem z Gdańska i chętnie Was odwiedzam przy każdej możliwej okazji (parafrazując klasyka „bez okazji z resztą też” ), jednak ten sklep się poniekąd reklamuje Waszą marką i ktoś kto dopiero zaczyna się wciągać w naszą „chorobę” może Was potem źle kojarzyć…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.