Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@CarlosBlack dokładnie, 3d są oleiste ale bezproblemowe. Na ciężkich w obróbce lakierach właśnie potrzeba bardziej tłustej pasty. Zero pylenia, uratowała nieraz nieraz 👌

No i zapach 🔥

Miałeś doczynienia z 510 do cięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gardor sprzedałem swego czasu komuś z forum. Co do pasty - zdecydowanie wolę zrobić auto 3D one i wrzucić na nie dowolne LSP niż maskować większość "rys" speed'em który trzyma się na aucie (chodzi o wosk w nim zawarty) max 1,5 miesiąca.  Jeśli chodzi o podobnie działające produkty to zostałem przy AD Cherry - w mojej ocenie działanie podobne za to łatwiejsze i przyjemniejsze w pracy. Generalnie uważam, że to produkty dla "handlarzy" aut a nie ich pasjonatów 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko mi jeszcze do tematu polerowania, ale zrobiło mi się jakoś smutno, kiedy poczytałem o zmianach w dystrybucji 3D... "Jak co dobrze jest, to zawsze wezmo i spieprzo."...
A co do tytułowego pytania. W213 przyjechało na komplet we wnętrzu. Widziałem niezbyt dużo, jednak z tak zniszczonym piano black spotykam się pierwszy raz. Czteroletnie auto, a jest dramat - konsola wygląda jak czyszczona druciakiem, zazwyczaj widać to dopiero pod LEDem, a tu już gołym okiem. Konwencja genewska powinna tego zabronić. Kupuję Interior HD

Wyryte w skale z S20 FE 5G





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Pewnie większość osób ma forum i nie tylko wkurzyła informacja że zmieniła się dystrybucją 3D... Gorzej już być nie mogło, ale to pokazuje jaka firma.jest 3D skoro takie M. Sz. Przekonał żeby odebrać dystrybucję @ShiningCar i dać jemu który od zawsze wychwala w niebo głosy jakie to OPT nie jest wspaniałe a inne pasty to gówno. Gryzie mi się to strasznie i dlatego zrobiłem porządny zapas past 3D tak aby nie kupować od nowego dystrybutora. Jak widać duzo osób myśli podobnie. Ciekawy jestem jak zareaguje 3D jak okaże się że po zmianie dystrybucji nagle spadła sprzedaż w Polsce. A tak możemy dać im pstryczka w nos i przestać kupować produkty tej marki. M. Sz. Nie włożył nic w rozporomowaniu tej marki i tak po prostu sobie ja przejał. Ciekawi mnie czy @ShiningCar jeszcze będzie sprzedawał produkty 3D? Osobiście nigdy nie kupię nic od M. Sz. Ani opt ani 3D, dlatego pytanie do @ShiningCar czy dalej będzie sprzedawać produkty 3d?

  • Lubię to 3
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Streat napisał(a):

  @ShiningCar czy dalej będzie sprzedawać produkty 3d?

Myślę że po takiej zagrywce to sobie odpuszczą.  Jest sporo innych sprawdzonych firm którymi można handlować i na nich zarobić.  Bardzo mi przykro z powodu tego co się stało,  ale dla mnie 3D się po prostu skończyło! Szkoda że pomimo tego jak rozpowszechnili produkty,  słyszymy kłamstwa że nikt tej firmy w Polsce nie zna i dopiero wielki pan Sz. musi ją rozpromować na rynku. 

Ciekawe czym tak naprawdę kierowało się 3D, ale myślę że mocno na tym stracą!

@ShiningCar jesteśmy z Wami!

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wsparcie!

Dodam tylko, że nigdy nie było problemów w kontakcie z 3D, aż do ostatniego zamówienia, które wstrzymali, jak się okazało dla drugiej strony.

Zawsze informowali o wszytstkich zainteresowanych z Polski, aż do teraz kiedy informacja o drugiej stronie, pojawiła się jak fenix z popiołów i była po ludzku, mocnym policzkiem (a stało się to wszytsko, prawdopodobnie podczas jednych z ostatnich targów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
40 minut temu, ShiningCar napisał(a):

Dodam tylko, że nigdy nie było problemów w kontakcie z 3D, aż do ostatniego zamówienia, które wstrzymali, jak się okazało dla drugiej strony.

I tego właśnie nie rozumiem dlaczego zrobili wyłączność dystrybucji dla Sz. A nie podzielili np. między was dwóch. Zagrania bardzo nie fair wobec Ciebie i mówię wprost jeżeli przestniesz sprzedawać 3D to ja nie kupię więcej ich produktów. To ile pracy włożyłeś w rozporomowanie tej marki, ile cennych rad i ile osób przekonleś w tym mnie do tych past to czapki z głów. Postawa Marcina jak i 3D zasługuje na potępienie. A widać że nie tylko ja tak myślę bo jak były już głosy że 3D zmienia dystrybucję na gorsza to nagle wszędzie zaczęło brakować pasty 3D one... Więc widać jak ludzią "spodobała" się ta zmiana. 

Nie poddawaj się Karol i głowa do góry! 

  • Lubię to 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian, uwierz mi, że ja też tego nie rozumiem.

Najbardziej boli włożone 5 lat pracy z produktami i fakt, że jakby nigdy nic, zgarnia je druga osoba na swoje konto argumentując dodatkowo, że produkty były/ są u nas mało znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ShiningCar napisał(a):

@penkus5 pytanie jest inne, jakich argumentów można użyć, będąc na 1 targach, żeby skreślić prawie 5 lat pracy drugiej osoby i przejąć jej miejsce.

Nie jestem po żadnej ze stron. Od razu mówię. Bo M.Sz ani mnie grzeje, ani mrozi. Szkoda życia.
 

Ale. Pod katem biznesowym - osobiście wole handlować „osobiście” niż na odległość. To tak jak „Azjatom” nie da sie wizytówki (chocbys sciągał tylko pajęczyny z sufitów) - nie liczysz sie dla nich. Lepiej robi sie biznes na żywo. 
 

inny przykład - motogo pojechało do Szwajcarii - i nagle jakoś dystrybutor mógł sie zmienić w Polsce. 

poza tym Amerykanie są solidarni z tego co wiem. Taki naród. Marki sie wspierają, nie ma kłód pod nogi jak chociażby j nas - zadyma między Aqua i cleancar rok temu. 
 

Na koniec dodam tylko - ze tak naprawdę dzięki Wam poznałem markę 3D. Ale stojąc z boku - tez słabo widoczne było to w „internetach” i pewnie tym nowy dystrybutor przejął pałeczkę. I pewnie wiecie, ze on nie tylko Polskę ogarnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z perspektywy hobbysty to powiem szczerze, że coś słyszałem wcześniej o pastach 3D ale jakoś szczególnie nie zwróciłem na nie uwagi. 

Jak do tej pory korzystałem z past ADBL, Zvizzer MC3000, zestawik Koch Chemie oraz OPT a to właśnie dlatego, że dość "głośno" o nich w internatach czy jutubach. 

Ale czytając posty odnośnie zmiany dystrybutora 3D w Polsce, zaciekawiłem się tą marką i zacząłem drążyć temat i chętnie spróbuję jak będzie można je dostać u @ShiningCar. Poniekąd wyszła niezła reklama tej marki 🙂

 

@ShiningCar tak nie powinni Cię potraktować. Ale obserwuję, że wśród ludzi coraz bardziej liczy się monej, monej niż jakikolwiek szacunek do drugiej osoby. 

 

P.S. Ten najnowszy filmik na jutubie bardzo fajnie się ogląda, widać, że prowadzący jest w szoku i ciężko mu zaakceptować, że jest na świecie inny system polerski niż OPT 😄 trochę to śmieszne, ale... światem rządzi piniondz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ShiningCar napisał(a):

@nervus gdyby temat był załatwiony jak człowiek z człowiekiem, nie powiedziałbym na ten temat słowa. Dzięki!

Czyli jak ?

dystrubucje na wyłączność mieliście ?

z Dodo juice jak było wiecie ?

z lake country jak jest ? Każda próba kończy się z telefonem z wodzislawia śląskiego. 
 

o marce 3D zaczęło być trochę głośniej po flexxperts w Strzegomiu w październiku. Może wtedy wyczuł temat MSz. Na necie widać tez, ze lake country z 3D się lubią. 
 

lubie wasz sklep właśnie dzięki temu ze nie macie masówki, tylko specyficzne marki. Jeśli jest jakaś szansa na odkręcenie tego, to myśle ze coś typu petycja znajdzie na liście nie jednego fana, który będzie chciał Wam pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@nervus skoro taki wspaniały naród to czemu nie podzielili dystrybucji na dwóch? 

Tylko odebrali @ShiningCarbez słowa... Z tego co Karol piesz to nawet nie napisali że odbierają mu dystrybucję tylko wstrzymali zamówienie. Więc no średnio to załatwili. Wiadomo że im chodzi o kasę ale mogli to lepiej załatwić...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba to sytuacja z fajnymi dla mnie pastami 3D o Shinigcar nie wspominając.
Nie omieszkałem skrobnąć pod tym filmem z milionami wyświetleń Pana Puzdereczko, że jednak skądś je znamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zostało tu powiedziane, myśle że argumentem 3D był fakt że Pan Sz. promuje się/produkty w lepszy lub gorszy sposób na Youtube oraz fakt, że rodzimie handluje marką Optimum. Co w kulisach zostało dopowiedziane możemy się tylko domyślać. 

Ich ruch w strone ShiningCar nie zkomentuje,  nie mój poziom handlowy, aczkolwiek tak się sprawe nie załatwia nawet na niższym poziomie biznesowym... 

3D CareCar polubiłem za paste "ONE"  i również dzięki ShinigCar sporo informacji zaczerpnąłem tu na forum o tej marce. Za to wielkie podziękowania dla Shining Car!! 

Czekam na rozwój sytuacji bo cała ta akcja myślę, że końca jeszcze nie ma (przypuszczam kolejny sezon jak w netfixie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.