Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

On 3/18/2021 at 11:02 AM, MMCzysci said:

Takie coś na fejsbuniu wczoraj mi się rzuciło w oczy: https://www.facebook.com/102891678552803/posts/105102368331734/
Czy ktoś naprawdę, nawet jeśli jest hiper-pro-ekologiczny, jest w stanie wyzbyć się myśli "To głupie, tego tak się nie robi." i umyć w ten sposób samochód? Podziwiać tylko taką siłę psychiczną - mnie skręca, jak na to patrzę emoji14.png


 

Ała, jeszcze jak mycie okien idzie ogarnać, to jak widze latanie rękawica po lakierze na ktorym jest kilogram piastu czy innego blota to boli w oczy - ciekawe na ile taka rękawica wystarcza (niby pisza ze wystarcza na aż 15 lat, mhm napewno xD), bo wątpie że kupuje sie jedna na zawsze, zaraz sie okaze ze gorsze dla srodowiska są takie zabawy niż chemia

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch miesiącach walki ze sprzedającym xlak_pl z All.gro w końcu przez portal wystąpiłem o zwrot kasy. Dwa miesiące temu kupiłem u tego "sprzedawcy" Scangrip. Po miesiącu ciszy próbowałem skontaktować się z nim tradycyjnie - bazskutecznie. Dopiero po kontakcie za pośrednictwem All.gro sptzedający raczył odpowiedzieć. Ściemniał mi, że zabrakło mu towaru, że rotacja w magazynie, a w tym samym czasie wystawiał ten towar w nowych ofertach, ale już po wyższej cenie. Wyznaczał mi kolejne terminy realizacji zamówienia - ostatni na koniec marca. Do dzisiaj się niw odezwał. Jeśli chcecie coś od niego kupić - zastanówcie się dwa razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eidos71 napisał:

Po miesiącu ciszy próbowałem skontaktować się z nim tradycyjnie - bazskutecznie.

Powiem Ci, że masz cierpliwość. Dla mnie jak cos nie wychodzi ze sklepu po 2-3 dniach to staram się już dopytywać o co chodzi (oczywiście jeśli nie ma wzmianki przy zakupie o dłuższej realizacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzechu23 napisał:

Powiem Ci, że masz cierpliwość.

Akurat dawałem wiarę sprzedającemu, patrząc na pozytywne komentarze. I to był błąd...

 

4 minuty temu, Mazda3BM napisał:

a co na to All.gro? Założyłes dyskusję?

Założyłem, bo sprzedawca olewał moje próby kontaktu przez maila... Teraz czekam na interwencję All.gro odnośnie zwrotu kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eidos71 napisał:

@Tomas-sg - już zamówiłem z innego źródła, ale dzięki za pamięć. A rozchodziło się o lampę do wnętrza.

To w takim razie zostawię sobie 😉 

Za bezcen nie będę nikomu innemu oddawał. Na messe czekam na Twój adres 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzechu23 napisał:

Idziesz w kierunku CRI-1250R ? 🙂 

Wlasnie nie wiem. Zdaje mi się że CRI - 600 byłaby już wystarczająca 😉 zobaczymy czy będą jakieś Promocje, oststnio było - 20%.

Ogolnie w głowie mam mętlik między tymi dwoma właśnie. 600 i tak już ma więcej lumenów niż Sunmatch a 1250 to już w ogóle 😁 zdaje sobie sprawę że 600 będzie wystarczająca a 1250 może być trochę przerost formy nad treścią. Muszę kilka nocy się z tematem przespać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23, @Tomas-sg spokojnie możecie brać CRI1250R. Naprawdę porządnie wykonana latarka, Trzymając w ręku mam uczucie że można nią zabić ;). Regulacja mocy światła się przydaje, bo naprawdę mocno świeci. Jeśli korzystam z głównej lampki to jadę na naprawdę niskim parametrze. A najczęściej i tak korzystam z tej diody umieszczonej w czołowej części latarki. Jedynie co mnie trochę wkurza w tej lampce to ciepła barwa świecąca po obwodzie, a nie po całości soczewki. Ale może się czepiam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eidos71 napisał:

@Tomas-sg - bierz tą 1250. Mam ją (kupiłem parę miesięcy temu w promocji) i jest zajefajna. Tak, jak napisał@xadamx, spełni Twoje wymagania.

A gdybym tak podesłał Ci mojego sunmatcha i kupił 600 i zrobiłoby się porównanie ? 😁

Daleko idące plany 😅

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.