Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 godziny temu, Tomas-sg napisał:

Dlatego takie rzeczy bierze się od Ostrego 😉

Ja jeszcze moge polecić Micha sie Cieszy na fb 😄 Robił dla mnie płyty pod taborety warsztatowe i bardzo dobre ceny ma plus chłopak ogarniety 😄 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, damiano2007 napisał:

Dokładnie tak 🙂

sprawdze ten patent na nastepnych powłokach 🙂 ale chyba juz nie tak duzych butelkach jak lite. Pomimo ze jest świetny i siedzi naprawdę dobrze.  W weekend zabawy z UK 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krauss s15 może ktoś wymieniał tutaj łożysko albo wie czy może ten cały element gdzieś jest dostępny do kupienia bo zobaczyłem ze jest luz na talerzu i zaczęła bardziej wibrować i ciekawe czy może gwarancja to obejmuje bo do stycznia w mrc mam 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek czekał prawie 2 lata, aż w końcu zamówiłem sobie wymarzone wiadro od @Work Stuff na BF  - otwieram paczkę a tam takie kwiatki..
Puścił troche koch plast star ;/

Ehhh.. ok, niby wiadro jest, ale niesmak pozostaje bo całość jest jaka jest... 😡

128859539_367715137858726_3977770866153168255_n.jpg.0145b884cc15f36034c2762454e24d28.jpg

128751138_386213046049812_6390032067636544043_n.jpg.de9b3674e68f3dc5f096586940ac11bb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzechu23 napisał:

Człowiek czekał prawie 2 lata, aż w końcu zamówiłem sobie wymarzone wiadro od WS na BF  - otwieram paczkę a tam takie kwiatki..
Puścił troche koch plast star ;/

Ehhh.. ok, niby wiadro jest, ale niesmak pozostaje bo całość jest jaka jest... 😡

 

Poniekąd takie wiadra kupuje się po to żeby cieszyły oko, więc rozgoryczenie nie dziwi. Może warto napisać do sprzedawcy, załatwi jakąś przynajmniej naklejkę w kolorze lub nawet wymieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Masa05 napisał:

Poniekąd takie wiadra kupuje się po to żeby cieszyły oko, więc rozgoryczenie nie dziwi. Może warto napisać do sprzedawcy, załatwi jakąś przynajmniej naklejkę w kolorze lub nawet wymieni. 

Typowa wada produktu - reklamacja. Nie ma co mięknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 Ale kaszana
Tymczasem w równoległym uniwersum na pewnej lubelskiej wiosce...
To chyba nie jest mój dzień, od rana coś tak czułem Wgniotka na drzwiach już była. Szczęście w nieszczęściu, że padło akurat na osiołka do roboty, ech. Tak trudno upewnić się przed rozpoczęciem cofania?4228188aa4905de5424ee44fc5a0a6f1.jpg

98396f68d0db0c20086c2e4b4927a239.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, Grzechu23 napisał:

Człowiek czekał prawie 2 lata, aż w końcu zamówiłem sobie wymarzone wiadro od @Work Stuff na BF  - otwieram paczkę a tam takie kwiatki..
Puścił troche koch plast star ;/

Ehhh.. ok, niby wiadro jest, ale niesmak pozostaje bo całość jest jaka jest... 😡

128859539_367715137858726_3977770866153168255_n.jpg.0145b884cc15f36034c2762454e24d28.jpg

128751138_386213046049812_6390032067636544043_n.jpg.de9b3674e68f3dc5f096586940ac11bb.jpg

Cześć, nie może tak być, że dwa lata czekasz na wymarzone wiadro... 😞 Odezwij się do nas pilnie na workstuff@gooodstuff.com.pl 

Znajdziemy zadawalające wyjście z tej sytuacji! 🙂

  • Lubię to 16
  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2020 o 07:28, lukasz_byd napisał:

Zamówienia które nie dochodzą jak powinny.

 

Pozamawiałem parę rzeczy z allegro i naglę z 1 dnia dostawy się porobiło 3-4-5 nawet. Szok. Taki czas jest dla mnie nie akceptowalny,

Szczegolnie ze kupiłem ADBL Frost Eater (żonie przypasowało), wiec chcieliśmy na mikołaja dać najbliższym, a sprzedający wysłał mi co śinnego - TAR&GLUE Removal.

Pewnie nie miał na stanie już Frost Eaterów bo w tej cenie, w tym okresie jak świeże bułki idą i wysłał mi coś innego, myślac że będę zadowolony. No niestety nie.

Rozumiem 😐 zamówienie z niedzieli od soft99 w tym tempie to będzie po weekendzie. Alergię mam na DPD btw. Nie zdziwię się jak jeszcze je oddadzą do jakiegoś punktu w stylu kiosk na zadupiu.

image.png.1644364ff58666b86eb63965614976d1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, analyzator napisał:

Rozumiem 😐 zamówienie z niedzieli od soft99 w tym tempie to będzie po weekendzie. Alergię mam na DPD btw. Nie zdziwię się jak jeszcze je oddadzą do jakiegoś punktu w stylu kiosk na zadupiu.

 

Ja za to doznałem szoku w przypadku zamówienia z oficjalnej strony softa. Z czwartku na piątek chyba około 1-2 w nocy zamówiłem, to dostałem o 3:30 jakoś potwierdzenie zamówienia (nie tylko płatności) 😮 a w sobotę po południu był kurier z przesyłką, a mieszkam na "zadupiu" właśnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Masa05 napisał:

Ja za to doznałem szoku w przypadku zamówienia z oficjalnej strony softa. Z czwartku na piątek chyba około 1-2 w nocy zamówiłem, to dostałem o 3:30 jakoś potwierdzenie zamówienia (nie tylko płatności) 😮 a w sobotę po południu był kurier z przesyłką, a mieszkam na "zadupiu" właśnie. 

Zastanwiam się czy nie przemrożą skoro dwie doby docierało do sortowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od sortowni .. u mnie DPD daje radę, kurier miły, przedzwoni że jedzie, 0 problemów. Za to UPS nie przyjeżdża czasami 1 dnia, a dopiero na kolejny .. za to poczta cóż .. szkoda gadać. 

Co ciekawe odnośnie Black Friday - na 8 paczek przyszła 1 uszkodzona -> do tego stopnia że dało się wsadzić do środka dłoń .. Przyszła paczkomatem i od .. MxNowicki. Ale:

To raczej na pewno nie wina sklepu, a zwyczajnie InPost ją kiepsko potraktował. Zamówienie oczywiście zgadzało się w 100%. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś napisać o kurierze (DPD :D), ale to malizna przy tym, co mnie jednocześnie wkurwiło, zestresowało, rozżaliło i sam nie wiem co jeszcze. 🤦‍♂️😂 Miałem wyciek oleju w Citroenie, niby pod autem zawsze była plama, ale z bagnetu niezbyt schodziło. No ale ten olej został rozchlapany m. in. po pasku osprzętu i pojawiły się jakieś piski, więc umówiłem się w ASO na zrobienie tego i wymianę oleju. W ASO - bo ASO 3 lata temu wymieniła miskę, której nieszczelność podejrzewałem, zresztą kasują mnie tam zwykle jak w zwykłym warsztacie. Z auta waliło spalenizną (takim przypalonym olejem właśnie), więc zawiozłem je tam lawetą. I się zaczęło. Piski nie były spowodowane przez pasek, tylko skończyło się sprzęgło. Przy 148 tysiącach kilometrów. To wzięli auto na podnośnik i konsylium lekarskie orzekło, że olej wali spod głowicy. 🤦‍♂️😂 Najlepsze, że pod korkiem nie ma masła, a w płynie chłodniczym jest tylko trochę tłustego brudu. Po wszelkich rabatach powiedzieli, że 3,5 koła z planowaniem głowicy to będzie kosztować, więc szybko się skonsultowałem ze znajomym właścicielem zwykłego warsztatu i ponownie zamówiłem lawetę i przewiozłem auto tam, bo wg znajomego, nawet jak diagnoza się potwierdzi, to robota będzie kosztować połowę tego, co zażyczyła sobie ASO.

NIGDY WIĘCEJ francuskiego auta.

DW @MMCzysci @piotrek305

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MMCzysci napisał:

DW? Deutsche Welle? Daniel Wellington?

Do wiadomości.

A auto to po prostu gówno i jak francuskie jeździ, to dlatego, że się pomyliło. Ogólnie te samochody są robione z gównolitu. Obustronny ocynk zresztą niewiele zmienia, jak skąpią konserwacji na spodzie i w nadkolach, a wszystkie eksploatacyjne elementy są z gówna ulepione. Jakoś dziwnym trafem jedyne auta, w których masowo pękają sprężyny amortyzatorów to różne modele Peugeota, Citroena i Renault. Masowe awarie elektroniki - tylko i wyłącznie francuskie. Podobno psujące się uszczelki pod głowicą są normalne w tych małych silnikach PSA. Tak samo w każdym aucie PSA sto kilkadziesiąt tysięcy to normalny przebieg na sprzęgło. Przecież to jest jakaś zgroza. To są wszystko bardzo kosztowne sprawy.

No ale cóż, zostaje zrobić i jeździć aż odpadną koła, bo w każdym innym przypadku będę bardzo w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.