Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Na postoju ktos zaje... Torbe w ktorej byly dwie maszynki, kilka kosmetykow i 3 pasty.
Niestety system automatycznego ryglowania drzwi po przekroczeniu 20km/h chyba sie nie uaktywnil. Nie zwrocilem na to uwagi i tym samym torba, ktora lezala z tylu w foteliku syna zostala zabrana przez szybkiego “Bila“. Nawet nie mialem jak wyskoczyc z auta bo gosc obok mnie bardzo blisko dojechal tirem
Jestem wkur... Na maksa.
Ktos bedzie bogatszy o maszynki Lare, pasty sonaxa, 3D oraz kilka kosmetykow od FW plus wosk finis od BH.


Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka



Na postoju w sensie na MOP jak siedziałeś w środku? Szkoda :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalem w korku.
Wiadomo najbardziej szkoda maszynek...
Zniknely DA15mm oraz mala rotacja. Wszystko od lare. Zostala mi jeszcze moja ulubiona 75

Sheeeeet :/ złodziejstwo to patologia. Kodeks Hammurabiego nie był taki zły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wyższy level złodziejstwa, niczym jakieś indie albo kraje 3 świata. Ja dziś zrobiłem małą trasę 200km i tyle passatów b8 w leasingu robiących durne, niebezpieczne i bezsensowne manewry wyprzedzania to dawno się nie naoglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, dareme89 napisał:

Widzę ze już powoli robi się moda w naszej cebulolandii na wyśmiewanie leasingowania aut.

No chyba taka moda się robi właśnie 😄 Nie wiem czy były w leasingu tak sobie napisałem, raczej ktoś kto wyłożył pełną kasę na auto nie jeździł by tak jakby chciał go zaraz skasować. Ty teraz dla przykładu wyśmiewasz kraj, w którym żyjesz 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ty kupisz sobie nowy telefon to tez go nie szanujesz bo za 2-3 lata kupisz sobie nowy model? Tez podchodzisz co tam pęknięty ekran?

Podatek jest do przodu ale pamiętaj ze leasingi przeważnie maja 106-110 procent wiec już kolorowo nie jest. Poza tym ubezpiecznie w najdroższej opcji wiec tez tak fajnie nie jest.

Znam mnóstwo osób które maja auto w leasingu czy nawet e najmie i dbają o wiele bardziej niż inni swój 20 letni gruz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czteropak MF Work Stuff @Good Stuff

Umówmy się uczciwie, jeśli chcę kupić białą mikrofibrę, to ma być biała,
a nie jakieś multi-kulti z żółtym. 
😠 LukasM_WS_gentleman_white.jpg.247523dfb6a5e98d99762de1bb07c947.jpg

Że mam omijać 4-ro pak? Może jakieś przekładka technologiczna?
PS. Pierwsze pranie nic nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 Nic takiego nie miałem w środku - jest tylko naklejka na zewnątrz opakowania ze struną.

Podejrzewam wpływ żółtej sąsiadki.

W "Twój arsenał 3" mam zdjęcie, gdzie widać cały pakiet po prostu wyjęty do fotki (najważniejsze: logiem do góry ;-) ).

Potem zacząłem oglądać każdą osobno... Trudno, szkoda 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.