Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Dante05 napisał:

Przez 15 minut 7 wyszło i nic im nie zrobił.

Lekarz niestety też człowiek, nie zawsze ma humor, ale z tego co wiem, to bardzo często jest tak, że przychodzą z bólem paluszka, bo znajomy internista wypisał skierowanie. Kuzynka lekarka mówi tak "chcesz się dostać szybko do lekarza to idź na pogotowie/sor albo prywatnie".

20 minut temu, Tomas22 napisał:

Ojciec czekał 8 miesięcy na usunięcie dwóch przepuklin z kręgosłupa.

Nie wiem jak z takimi operacjami, ale ja ostatnio byłem na rezonansie kolana (2 krotnie w ciągu roku), za pierwszym razem w Kielcach proponowali mi czas oczekiwania ok 280 dni, więc przejechałem się do Staszowa bo termin był 5 dni (zależało mi na czasie, bo to było po urazie), godzina jazdy więcej, ale termin krótki. Za drugim razem znowu w Kielcach prawie rok oczekiwania, a w Warszawie znalazłem sobie termin 2 tygodnie do przodu i to z wyborem godziny. Ja to już powiedziałem, że tylko wyjdę na prostą z finansami, to trzeba mieć jakieś wypasione prywatne ubezpieczenie medyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten lekarzyna odsyłał z kwitkiem wszystkich pacjentów. Przez 15 minut 7 wyszło i nic im nie zrobił. Chciał jak najszybciej odbębnić i zrobić sobie długi weekend.

Widać nie wiesz jak ten lekarz ma płacone od NFZ :) i uwierz mi ze głupi nie jest żeby wziąć coś pod stołem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, dareme89 napisał:


Widać nie wiesz jak ten lekarz ma płacone od NFZ 🙂 i uwierz mi ze głupi nie jest żeby wziąć coś pod stołem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tam gdzie kiedyś mieszkałem ( a za jakiś czas tam wrócę ) mamy pogotowie ale lekarz nie weźmie na siebie odpowiedzialnosci. Wyślę każdego do szpitala ( jak miałem 15 lat zostałem wysłany z podejrzeniem wyrostka gdy bolało mnie po lewej stronie 😁 - w szpitalu od razu wiedzieli który lekarz mnie do szpitala z mojej miejscowości )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ze czasami lepiej być wysłanym do szpitala z gorączka niż być poważnie chorym i być leczonym przez rodzinnego :) obecnie finansowanie przez NFZ jest tak przesunięte ze w powiatowych szpitalach zabierają Ci oddziały i niedługo trzeba będzie jeździć do wojewódzkich szpitali na małe zabiegi.

Nigdy nie zapomnę historii jak pewien szpital w 15tys mieście otrzymał Pacjenta z przedłużonym krwawieniem po usunięciu zęba i odesłali go karetka 60km do Szczecina bo nie mogli sobie poradzić, aż strach mieć jakiś wypadek komunikacyjny w okolicy :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2019 o 23:58, Inka14 napisał:

@StreamHD O, widzę, że nie jestem jedyna...

Waszym wspólnym mianownikiem jest marka pojazdu i usterka jak najbardziej typowa, jednakże przy dieslu zwróciłbym uwagę na moduły egr, bo płonące auto to jeszcze gorsza usterka (a widziałem niestety taki obrazek, a żeby było śmieszniej samo bmw nie wie które z aut ma dobre moduły, które ma złe, a wogóle to umywają rączki, film się chwile ładuje, trzeba poczekać, żeby oglądnąć) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Seryjny samobójca atomizerów. Plaga w przypadku krajowych firm? Niekoniecznie: przewróciła mi się butelka z CarPro Spotless, szczelnie zakręcona i z zakręconą dyszą atomizera i przez gwint na szyjce jakieś kilkanaście mililitrów tego drogiego eliksiru wyciekło na kostkę, zostawiając białą plamę. Po CarPro to się nie spodziewałem. A że jestem za biedny, żeby kupować tanie rzeczy, wytworów tego producenta jest u mnie coraz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj a w sobotę
Niedziela rano wyjazd w góry, na trasie zapowiadają słońce to i samochód czysty być musi 😀

Ucieszyłem się, że wreszcie wypróbuję nową szatę graficzną od @Good Stuff zabieram na bezdotyk ukochany Tire Dressing Shine a tu klapa 😥
Atomizer nie pompuje wcale, nic a nic. Przy odkręceniu atomizera z butelki, trzymaniem zamoczonego tylko końca i szybkim pompowaniu jest szansa na kilka malutkich siknięć 

Ktoś miał coś podobnego czy po prostu nie umiem korzystać z tych nowych atomizerów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, czyzu6491 napisał:

Atomizer nie pompuje wcale, nic a nic.

 

Sprawdź czy wężyk od atomizera nie jest za długi i się nie zagina w butelce. Miałem podobnie i wystarczyło skrócenie wężyka  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechalem na przeglad... Auto go nie przeszlo
Jedna z linek recznego jest luzniejsza i reczny nie trzyma tak mocno jak po drugiej stronie co w ocenie diagnosty skutkuje brakiem przegladu. Musze jutro zaczac rozbierac...
Nie mam pretensji do diagnosty

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zibi-M napisał:

Wczoraj o 21 umyłem auto a dzisiaj pada wrrr

E tam, u mnie dziś padało z przerwami to zdążyłem umyć i jak rozpadało sie podczas osuszania tak leje do tej pory. 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.