Skocz do zawartości

Coś do mycia opon


cinek1

Rekomendowane odpowiedzi

@Maryś2016 Na słowo nie musisz mi wierzyć. A ja nie muszę tłuc kolejnych testów bo nie ma już na to czasu. Wystarczająco dużo ich zrobiłem. Nie zmuszam Cię do kupna. Kupuj co chcesz, żeby mieć pewność że dobre i bezpieczne. Chemii jest multum na rynku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus pewnie że tak tylko szkoda że reklama idzie przez takie posty gdzie poprzedni był ponad 2 lata wcześniej.Swiezak by zaraz został zlinczowany bo reklama itd.Tutaj jest identycznie.Jako stary wyjadacz powinieneś zrobić to jak należy a nie jak jakie swiezaczek,tak to wygląda.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci a czy ja coś złego napisałem????teraz się zacznie,łapki w dół bo kolega stary wyjadacz a ja świeżak i poszła prawda.Nie chcesz mi powiedzieć że nigdy nie było akcji jak ktoś napisał że dany produkt jest super nie potwierdzając tego testem a że był swiezakiem to odrazu dostał -10 lapek.Tu jest taka sama akcja i co i nic,bo to nie świeżak.Ja tylko napisałem że skoro wypisuje takie potwierdzenia to dobrze by było to zrobić jak przystało na weterana.nieprawdaz????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus już zamówiłem,szkoda że czas wysyłki to tydzień czasu.Firma na poziomie,nie ma co.Sprawdze i zrobię fotki żeby nie było jako świeżak.Poza tym mam ich testery i jakoś mnie nie urzekło ale jak to zawsze powtarzam czas zweryfikuje 👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maryś2016 jest istotna różnica między nowym kontem bez wiarygodności i często doświadczenia a kolego który doświadczenie ma bardzo duże oraz istotny wkład w forum.

Jeśli napisał że położył oba produkty obok siebie a pierwsze wrażenie jest takie jakie jest to nie mam powodu żeby mu nie wierzyć.

Niewykluczone że skończy się to testem albo i nie.

Czekamy na twój wkład w forum.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator mysle że to średni wkład w forum jak się swiezakow bije po głowie a głaska między sobą,nie wiem jak kolega ale ja pamiętam jak KA działało 10-12 lat temu i była stara gwardia gdzie nie robiło się to jak teraz ale co tam ja będę mówił.Kazde forum po czasie umiera jak właśnie tak się robi.Mysle że te minusiki to takie ego ale cóż zrobić.Ide zdobywać plusiki żebym miał z pięćset bo mniej to wstyd.

@Strus RrwTYQ8.jpg

Z kosmosu się to nie wzięlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maryś2016 @zwirek03 zgłoście pretensje do firmy. Proste? Nie jestem i nie będę ich rzecznikiem wyjaśniającym dostawy. To raz. Wątek dotyczy konkretnego typu produktu więc nie widzę powodu do dalszej dyskusji. To dwa. I to na tyle ode mnie. 

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Strus napisał:

Ciekawe rzeczy mówisz bo tak się składa, że zamówienia wychodzą z dnia na dzień. Podaj mi na priv dane to poproszę o sprawdzenie. 

No chyba, że tak sobie tylko gadasz

Tu ręczysz na forum za firmę a dalej się wykrecasz????to jak jest wkoncu????człowiek który ma wkład w firmę a tu takie wyrzeczenia.No proszę Cię,może jakieś sensowne wytłumaczenia a nie jak dziecko,sorry ja wychodzę z tej piaskownicy nie znam ich 👏👏

7 minut temu, Strus napisał:

@Maryś2016 @zwirek03 zgłoście pretensje do firmy. Proste? Nie jestem i nie będę ich rzecznikiem wyjaśniającym dostawy. To raz. Wątek dotyczy konkretnego typu produktu więc nie widzę powodu do dalszej dyskusji. To dwa. I to na tyle ode mnie. 

Wątek dotyczył to co pisałeś,może rozróżnić trzeba wątek,temat,post albo zdanie.U mnie nie ma problemu z takimi Polskimi podstawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Strus napisał:

Twoja paczka miała nadany numer do wysyłki wczoraj. Naprawdę chcesz dalej dyskutować o pierdołach?

Sam stworzyłeś ta pierdole,autoreklama kolejna.Jesli produkt będzie przynajmniej na poziomie Shiny lub RRc to stawiam szampana 👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maryś2016 napisał:

@Strus

Słucham????dziś zamówiłem a wczoraj był badany numer???Dalej chcesz dyskutować????

Widzisz, zamówiłeś dzisiaj a już narzekasz na wysyłki. Lekka żenada obnażona, nieprawdaż?

17 minut temu, Maryś2016 napisał:

Sam stworzyłeś ta pierdole,autoreklama kolejna.Jesli produkt będzie przynajmniej na poziomie Shiny lub RRc to stawiam szampana 👌

Nie masz bladego pojęcia co to jest reklama a tym bardziej autoreklama. 
 

bez odbioru bo szkoda na Ciebie czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Strus napisał:

Widzisz, zamówiłeś dzisiaj a już narzekasz na wysyłki. Lekka żenada obnażona, nieprawdaż?

21 minut temu, Maryś2016 napisał:

Śniadanie było nie dobre????wysłałem Ci screen,wcześniej jak data podana przez allegro to się nie spodziewam,więc w czym masz problem????Chyba mało przez allegro kupujesz

6 minut temu, Strus napisał:
23 minuty temu, Maryś2016 napisał:

Sam stworzyłeś ta pierdole,autoreklama kolejna.Jesli produkt będzie przynajmniej na poziomie Shiny lub RRc to stawiam szampana 👌

Nie masz bladego pojęcia co to jest reklama a tym bardziej autoreklama. 
 

bez odbioru bo szkoda na Ciebie czasu

No myślę że może mnie nakierujesz rekinie biznesu.Moze i gdzieś tam masz pojęcie o czymś ale widać że  jednak socjologia to nie twoja dziedzina.Przykro mi 🤷

11 minut temu, Strus napisał:
28 minut temu, Maryś2016 napisał:

👌

Nie masz bladego pojęcia co to jest reklama a tym bardziej autoreklama. 

Jednak myślę że ty wiesz ale udajesz....i dobrze Ci to wychodzi.Tez tak potrafię ale w zyciu i nie muszę tak ludziom mieszać w głowie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.