Skocz do zawartości

Ford Focus RS mk3 update


kaskra1

Rekomendowane odpowiedzi

[ref]keza[/ref],

Jasne że korzystałem, po to jest to w tym aucie ;) (+całkowicie wyłączona trakcja :evil: bo inaczej stabilizuje go przy zbyt dużym kącie )

choć prawdziwe oblicze tego auta jest w trybie track.

Ale ostatnio raczej preferuje styl emeryta :dontknow: chyba się starzeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię się wozić w emerycie. Jedziesz, masz w dupie, źe PH obok w Focusie czy innym 207 się napina, że próbuje się brać ze świateł. Lecisz sobie 90-100 po trasie, glaszczesz gaz i masz świadomość, że 80% mijających Cię aut mógłbyś zjeść, tylko że Ci się nie chce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Geno[/ref],

Dobrze napisane :good:

Niestety czasem przychodzi ten dzień kiedy to nie wystarcza i wtedy..... :evil:

W zeszłym tygodniu pojechał za mną opelek i nie odpuścił aż do słynnego zakrętu na obwodnicy........ odpuścił jak go wyrzuciło z zakrętu, rozbił auto i złamał barierki na łuku :roll::D:D

 

Dodane po 6 godzinach 18 minutach 3 sekundach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię się wozić w emerycie. Jedziesz, masz w dupie, źe PH obok w Focusie czy innym 207 się napina, że próbuje się brać ze świateł. Lecisz sobie 90-100 po trasie, glaszczesz gaz i masz świadomość, że 80% mijających Cię aut mógłbyś zjeść, tylko że Ci się nie chce :mrgreen:

 

Mikis wyobraź sobie że takie uczucie również masz jadać motocyklem supersportem (np Yamaha R1) że zjadasz na max dwójce wszystko w 100% :mrgreen: Uwielbiam to uczucie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto :-) kolor zajefajny - pewnie dlatego kupiłem teraz niebieskiego puga307

 

no ja miałem kiedyś inaczej uwielbiałem sleepery :-) czyli buda zwykła kolor normalny i to stare kombi :-) a pod machą pssssyyy ~300km i ~400Nm :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja tam lubię się wozić w emerycie. Jedziesz, masz w dupie, źe PH obok w Focusie czy innym 207 się napina, że próbuje się brać ze świateł. Lecisz sobie 90-100 po trasie, glaszczesz gaz i masz świadomość, że 80% mijających Cię aut mógłbyś zjeść, tylko że Ci się nie chce :mrgreen:

 

Mikis wyobraź sobie że takie uczucie również masz jadać motocyklem supersportem (np Yamaha R1) że zjadasz na max dwójce wszystko w 100% :mrgreen: Uwielbiam to uczucie :-]

 

:):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No więc po prawie roku użytkowania i przejechaniu 20000km nie mogłem znaleźć wspólnego języka z focusem, nie zrozumcie mnie źle to było super auto ale nie dla Mnie (za ciężkie, za drogie w utrzymaniu, za drogie w racie ;) i przede wszytkim za dużo nim jeździłem ostatnio.....a moim skromnym zdaniem nie jest to za przyjemny samochód do stania w korkach i tarabanienia się po dziurawych łódzkich drogach) mówiąc krótko stęskniłem się za tańszą lekką przednio napedówką dającej banana na twarzy na codzień nie tylko 4 razy w roku na tarckdayu z którą nie będę musiał obchodzić się jak z jajkiem bo była szczytem moich marzeń.

Po za tym ostatnio wysypało się ostatnio tych fokusów od groma i straciły one moim zdaniem wyjątkowość która oferował poprzednik....co bardzo lubię w samochodach.

Mówiąc krótko czasami lepiej aby marzenia zostały na plakatach bo może się okazać że wcale nie mieliśmy nad czym wzdychać........u mnie tak wyszło i od pół roku żałowałem że sprzedałem fieste st.

W każdym razie wrzucam mały teaser następcy... może zrobię jakąś relację :o:-]

PicsArt_04-16-09.54.20_zpsnovpnun5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem przekonany, że golfy GTI to są szybkie i fajne auta, ale miałem okazję jeździć takim MK7 GTI i byłem zawiedziony. Na fabrycznym programie i wydechu, ani nie jechał ani nie brzmiał zbytnio dobrze. Ale w mojej pracy mam okazję jeździć dużo mocniejszymi i lepiej brzmiącymi samochodami więc może dlatego takie trochę słabe wrażenie na mnie zrobił.

Szczerze lepiej mi się jeździło Focusem Mk2 ST, ale nie powiem z wyglądu golf mi podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.