Skocz do zawartości

Ford Focus RS mk3 update


kaskra1

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna relacja, świetne auto, nie będe więcej cukrować :) . Można się czegoś nauczyć - właśnie kupuję zestaw mini ssawek do odkurzacza do kompa i samochodu. Biorąc pod uwagę dbałość autora o detale to włosie od mini ssawki nie porysuje plastików wewnątrzv :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę dbałość autora o detale to włosie od mini ssawki nie porysuje plastików wewnątrzv :acute:

 

Plastików nie porysuje, tylko uważaj na przezroczyste plastiki np.od zegarów bo to już rysuje. I nie dociskaj ich za bardzo bo pod włosem jest plastik którym można zrobić kuku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę dbałość autora o detale to włosie od mini ssawki nie porysuje plastików wewnątrzv :acute:

 

Plastików nie porysuje, tylko uważaj na przezroczyste plastiki np.od zegarów bo to już rysuje. I nie dociskaj ich za bardzo bo pod włosem jest plastik którym można zrobić kuku

 

Myślę, że nie będzie trzeba dociskać bo ssanie będzie dobre. Włosie od ssawki-plastiki deski to i tak znacznie lepiej niż plastikowa ssawka-plastiki deski :)

 

A co do szybki zegarów to jak ją czyścisz aby uniknąć rys? Ja mam MF typu suede + i teraz: płyn do szyb albo może lepiej płyn do ekranów laptopa? Zabieram się do szybki zegarów jak pies do jeża od czasu przeczytania na forum tematu, gdzie jednemu koledze zrobiła się lipa z szybką zegara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanko odnośnie tej rękawicy glinki g3. Czy ją trzeba używać z jakimś specjalnym szamponem czy ze zwykłym do mycia auta? Czy ta rękawica traci swoje właściwości chodzi mi czy się zapycha zbieranym brudem (jak normalna glinka) i trzeba ją potem jakoś specjalnie wyczyścić? Sorki za tyle pytań i proszę o wyjaśnienie ale zawsze używałem normalnej glinki a tu proszę jaki gadżet :D

 

Btw: na sprzęt do detailingu musiałeś wydać fortunę :song: (zazdro)

No i dołączam się do 12 stron ochów i achów nad robotą i furą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie tej rękawicy glinki g3. Czy ją trzeba używać z jakimś specjalnym szamponem czy ze zwykłym do mycia auta? Czy ta rękawica traci swoje właściwości chodzi mi czy się zapycha zbieranym brudem (jak normalna glinka) i trzeba ją potem jakoś specjalnie wyczyścić? Sorki za tyle pytań i proszę o wyjaśnienie ale zawsze używałem normalnej glinki a tu proszę jaki gadżet :D

 

Btw: na sprzęt do detailingu musiałeś wydać fortunę :song: (zazdro)

No i dołączam się do 12 stron ochów i achów nad robotą i furą :good:

 

Rękawica do glinkowania podejdzie z każdym szamponem, najpierw myjesz normalnie wełniakiem lub czymkolwiek co używasz, wylewasz wodę i nalewasz drugi raz jak do mycia i możesz lecieć .

Co do płukania to faktycznie trzeba ja obmywac jak każdą rękawice, ja po prostu pocieram druga dłonią co jakiś czas w wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakiś tam mały upload.

Oddałem kierownicę do obszycia alcantarą przy okazji pogrubiłem bo fabryczna była śmiesznie cieńka :thumbdown:

Do tego dorzuciłem gałkę z carbonu na którą wpadła również alcantara , to samo z mieszkiem.

Generalnie siadło jak złoto

PicsArt_11-23-12.29.11_zpsspdtrvvk.jpg

 

PicsArt_11-23-12.28.10_zpsjje8rpfu.jpg

 

PicsArt_11-23-12.27.49_zpsrcemlve1.jpg

 

2016-11-23-00-20-33_zpsuycwrkof.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.