Skocz do zawartości

Ford Focus RS mk3 update


kaskra1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dobrze widziałem Czy w sobotę chwile przed 24 była kiwka na Tuwima przy klubie Kabaret?? :)

Jeśli tak to rzuca się w oczy :good:

 

Wracam z pracy tamtędy czasem nocą, wiec na bank ja.

Pozdrawiam

 

Dodane po 5 minutach 11 sekundach:

Swoop,

 

Fakt mega łatwo nie było, ale doceniam to co mam ;) i da się coś tam pomieszać, żałuję że nie mieliśmy czasu na relacje meganki żółtej, bo to była przemiana. :kox: nie to co mój.

Może kiedyś dorobie się garażu marzeń :dontknow: Ale jeszcze trochę trzeba pozasuwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, świetny kolor, i zostało przyzwoicie :-] zabezpieczone, nareszcie pojawiło sie coś do pooglądania w tej części forum! :good:

No i podobało mi się zdejmowanie koła za kołem :D

 

(mam nadzieję, że pod uszczelki zaglądałeś :P;) )

 

Tylko w jednej sprawie nie rozumiem zachwytów innych...to jest użytej chemii. 5 lat temu to może był wow faktor, ale teraz to moje wow to by wzbudziła piaskarka na suchy lód, powłoki MayVinci albo chociażby jakaś Modesta, a nie to co każdy może zakupić w kiosku Ruchu :|

Przepraszam za ten komentarz to nie żaden przytyk, tylko czas się przecież nie zatrzymuje.

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653051 Tylko w jednej sprawie nie rozumiem zachwytów innych...to jest użytej chemii. 5 lat temu to może był wow faktor, ale teraz to moje wow to by wzbudziła piaskarka na suchy lód, powłoki MayVinci albo chociażby jakaś Modesta, a nie to co każdy może zakupić w kiosku Ruchu

Przepraszam za ten komentarz to nie żaden przytyk, tylko czas się przecież nie zatrzymuje.

 

 

kolego u nas nie ma takich ekstrasów jak w NO :dontknow::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653051 Tylko w jednej sprawie nie rozumiem zachwytów innych...to jest użytej chemii. 5 lat temu to może był wow faktor, ale teraz to moje wow to by wzbudziła piaskarka na suchy lód, powłoki MayVinci albo chociażby jakaś Modesta, a nie to co każdy może zakupić w kiosku Ruchu

Przepraszam za ten komentarz to nie żaden przytyk, tylko czas się przecież nie zatrzymuje.

 

 

kolego u nas nie ma takich ekstrasów jak w NO :dontknow::dontknow:

 

 

Tu być biedna Polska a ja być biedny domowy początkujący detajler ;)

Co do modesty to nigdy bym jej nie zamienił na uncr.

To że coś jest drogie nie znaczy lepsze, :)

Tutaj lakier jest zupełnie inaczej położony niż w fiescie, w sensie z większym naciskiem na szczeliny i inne problematyczne miejsca wiec git.

I czy nie uważasz że wstawienie sprzętu za 30-40 tysięcy do garażu 3x7 było by już lekką przesadą.

Pozdrawiam i bez urazy ale nie napisałem że jest to najlepsza relacja świata z użyciem najdroższych (niekoniecznie najlepszych) kosmetyków w tym czasie dostępnych na rynku

 

Dodane po 56 sekundach:

cortezo87,

Jaki kolor?

Kiedy odbiór?

Będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca to jakiś aktual ale coś tam dzisiaj przy aucie porobiłem

Najpierw ze znajomymi śmignalem na mój pierwszy po dotarciu lekki track day na nowym torze w Łodzi (Geno, Kamil trzymam was za słowo za następny raz ;) )

Mam tylko pogladowe zdjęcie bo jakieś tam onboardy się składają

PicsArt_07-14-08.08.39_zpsvibweyga.jpg

Zabawa była przednia i dopiero do mnie dotarło po co jest na prawdę ten samochód. :good:

 

Następnie musiałem ogarnąć szczura bo po deszczu był sajgon

PicsArt_07-14-08.07.47_zpsofh8io1r.jpg

I nadszedł czas na przetestowanie nowości

To pierwsza

PicsArt_07-14-08.06.51_zpsgfvhjiwe.jpg

Super sprawa do mycia podwozi mi dzisiaj przy zapiaszczonym spodzie mega pomogła, jest też do kompletu pianownica do podwozia i wosk do zabezpieczenia jednym słowem udany zakup :good:

 

I druga nowość, czyli prezent od brata :kox:

PicsArt_07-14-08.06.24_zpsiimna6vp.jpg

Ogólnie szampon zrobił mega fajne wrażenie, bardzo wydajny ok.10ml na wiadro. Woda zrobiła się taka kremowa ale nie pieni się za bardzo, wiec podejrzewam że nie będzie zasychal w niepożądany sposób, domywa jak wszystko na uncr czyli bez problemu żadnego.

Zapach jak płyn do kąpieli, generalnie wydaje się fuzja na bazie właśnie jakiegoś mydła w płynie, mi osobiście bardzo odpowiada ta powiedzmy kwiatowa nuta.

No i najważniejsze daje przyjemne uczucie w tej sferze mózgu która odpowiada za np. Swissvax, rupes , zymol.

W sensie czuć prestiż przy używaniu, kto raz miał jedną z powyższych marek w ręku będzie wiedział o co chodzi ;)

 

I na koniec odpowiedz na pytanie jak sprawuje się kanapka gtechniq crystal serum light + uncr po prawie 2000 tyś km i pieciu myciach ręcznych i paru bezdotykach

PicsArt_07-14-08.06.01_zps9zuohxrf.jpg

PicsArt_07-14-08.05.32_zpswnwyff8n.jpg

Krótko mówiąc bajka i nigdzie się nie wybiera.

Następnym razem zrobię jakiegoś time-lapsa z mycia co tygodniowego bo bardzo lubię je oglądać a u nas nikt ich nie robi :dontknow:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Hej bo tam w innym wątku jest taka fajna maść :good::P

Miałem na myśli, że jak spojrzysz 4 lata wstecz, tez nikt nie znał powłok każdy tylko coś słyszał, prawda?

Nie wyglądasz na takiego co mu brakuje na życie, to możnaby się pokusić o jakiś ekstrawagant, co nie oznacza w żadnym aspekcie lepszości. Poprostu inne niż wszystkie. Może byłby flop, a może nowy hit? Te obecne pewniaki przecież skądś się wzięły?

 

Zresztą, w jakim sensie UNCR jest niby lepszy? Twardości? Wytrzymałości? Dwudziestego miejsca po przecinku w kwestii wyglądu? Come on,

 

Tylko bez bólu. Skomentowałem jak to widzę. ;)

 

kolego u nas nie ma takich ekstrasów jak w NO :dontknow::dontknow:

 

 

Odmul się, to, że w Mieście Wielkich Czynów nie ma (ale MAS ma), nie oznacza skali kraju

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Hej bo tam w innym wątku jest taka fajna maść :good::P

Miałem na myśli, że jak spojrzysz 4 lata wstecz, tez nikt nie znał powłok każdy tylko coś słyszał, prawda?

Nie wyglądasz na takiego co mu brakuje na życie, to możnaby się pokusić o jakiś ekstrawagant, co nie oznacza w żadnym aspekcie lepszości. Poprostu inne niż wszystkie. Może byłby flop, a może nowy hit? Te obecne pewniaki przecież skądś się wzięły?

 

Zresztą, w jakim sensie UNCR jest niby lepszy? Twardości? Wytrzymałości? Dwudziestego miejsca po przecinku w kwestii wyglądu? Come on,

 

Tylko bez bólu. Skomentowałem jak to widzę. ;)

 

kolego u nas nie ma takich ekstrasów jak w NO :dontknow::dontknow:

Odmul się, to, że w Mieście Wielkich Czynów nie ma (ale MAS ma), nie oznacza skali kraju

 

 

 

 

Z tego co wyczytałem to tą maść sam powinieneś zaaplikować na dolny odcinek najlepiej w dwóch warstwach.

Piszesz o aplikacji czegoś ekstrawaganckiego co niekoniecznie jest lepsze... :kox:

To forum skupia ludzi którzy kochają swoje samochody i chcą o nie dbać tak dobrze jak tylko się da. Dlatego wybierają rzeczy które są w zasięgu ich kieszeni najlepsze a nie najinniejsze ;)

Każdy z nas lubi innowacje i o to w tym hobby chodzi ale trzeba zachować zdrowy rozsądek. Piszesz o piaskarce na suchy lód (genialny przykład :song: ) a u mnie to WOW wzbudziła praca własnych rąk i doprowadzenie garażu do takiego stanu.

 

Bez urazy ale ściśnij poślady bo tylko Ty tutaj rodzisz cebule :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to WOW wzbudziła praca własnych rąk i doprowadzenie garażu do takiego stanu.

 

Przecież napisał, że nie rozumie zachwytów nad chemią, nic o garażu czy pracy własnych rąk.

Fakt faktem, że agresywnie to napisał, ale trzymaj się tego, co napisał.

 

Dodane po 3 minutach 55 sekundach:

kaskra1, kawał świetnej roboty, a i materiał fajnie się ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wyposażenie zamówiłeś dodatkowe oprócz koloru? Opłacało się go zamawiać poza PL? Z tego co widzę w Austrii ten model startuje od 47 tys EUR co w przeliczeniu na PLN daje już ponad 190 tys a do tego trzeba dodać jeszcze akcyzę za pojemność powyżej 2 litrów. Chyba, że go nie rejestrujesz w PL albo będzie to jakiś samochód specjalnego przeznaczenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to WOW wzbudziła praca własnych rąk i doprowadzenie garażu do takiego stanu.

 

Przecież napisał, że nie rozumie zachwytów nad chemią, nic o garażu czy pracy własnych rąk.

Fakt faktem, że agresywnie to napisał, ale trzymaj się tego, co napisał.

 

Dodane po 3 minutach 55 sekundach:

kaskra1, kawał świetnej roboty, a i materiał fajnie się ogląda.

 

A co ma jedno do drugiego. Kiepsko u Ciebie rozumowaniem :song::D

Poczytaj kilka razy to co napisałem a załapiesz sens :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cortezo87,

W polskim konfiguratorze klikasz dwie opcje i masz wszystko bez szyberdachu.

Ja bym nie wziął go bez recaro cs i na srebrnym kole, o ile kola można przemalowac o tyle fotele juz zostaną do końca. Ale najważniejsze żebyś ty był zadowolony, a napewno będziesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma jedno do drugiego. Kiepsko u Ciebie rozumowaniem :song::D

Poczytaj kilka razy to co napisałem a załapiesz sens :acute:

 

Dziękuję za zwrócenie uwagi w kulturalny sposób. Zwykle wystarczy mi raz, ale przeczytam jeszcze kilka razy. Może wtedy zrozumiem, co poeta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma jedno do drugiego. Kiepsko u Ciebie rozumowaniem :song::D

Poczytaj kilka razy to co napisałem a załapiesz sens :acute:

 

Dziękuję za zwrócenie uwagi w kulturalny sposób. Zwykle wystarczy mi raz, ale przeczytam jeszcze kilka razy. Może wtedy zrozumiem, co poeta...

 

Nie ma sprawy nic trudnego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłacało sie zamawiać w Austrii ale tam będzie głownie samochód przebywał ze mną :)

 

Ja leciałem wszystko od góry na dół łącznie z szyberdachem, kobitka sie uparła na grzanie tyłeczka to recaro odpadło (wielka szkoda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.