Skocz do zawartości

Ford Focus RS mk3 update


kaskra1

Rekomendowane odpowiedzi

Maciej WTN,

Nasadki asta, klucz nie pamiętam

Uncr ponad pół butelki mi zeszło, pewnie przez to że korzystałem z Wacik a nie dedykowanego aplikatora, a druga sprawa że było 26 stopni chyba przy aplikacji i wole nakładać więcej bo cienka warstwa za szybko wiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista relacja. masz, jak to określiłeś "tool do laptopów". przyznam, że moim toolem jest kompresor na stacji a to co tam Ty masz jest bardziej interesujące. gdzie można gadżety do tego dorwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista relacja. masz, jak to określiłeś "tool do laptopów". przyznam, że moim toolem jest kompresor na stacji a to co tam Ty masz jest bardziej interesujące. gdzie można gadżety do tego dorwać?

 

Łap

http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... zacza.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Good job mate ;)

2. Lakier super :shock:

3. Dobrze rusza z miejsca

4. Kiedyś samochody były lepsze

 

:P:mrgreen:

 

Niech dobrze służy ;)

 

 

1.podziękować

2.fakt na żywo jest kosmos, chociaż wolałbym żeby został zielony

3.całkiem całkiem

4.miały niby to coś ale niezawodność nowych bierze górę, miałem krótki epizod z

PicsArt_07-02-12.57.46_zpsfbbrkaht.jpg

I nie wiem czy chce jeszcze

 

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za linke! to juz druga podpowiedź, szukałem dwa tygodnie temu blackmamby, ale nie było nigdzie po "czarne rękawiczki nitrylowe" więc obejszłem się smakiem. tymczasem u Ciebie podpatrzyłem i już kupione. to samo ssawki - kupione x]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót porządnych projektów, coś pięknego brakowało tej "starej gwardii", kawał solidnej pracy i wielki szacunek za dążenie do marzeń, gratuluje i powodzenia dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woo Jejciu!! :kox:

Nie dość że jedno z motoryzacyjnym marzeń,to jeszcze z mojej okolicy ;)

A na dokładkę taka ilość wiedzy za darmo;) :-]

Świetna Relacja;) , nówka auto a widać jaka jest różnica przy ręce pasjonata detalingu;) :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.