Skocz do zawartości

Ford Focus RS mk3 update


kaskra1

Rekomendowane odpowiedzi

[ref=#00aa00]bienek[/ref],

Ja jakoś zawsze podchodziłem z dystansem do golfa, Ale gti clubsport mnie osobiście urzekł, wnętrze jest po prostu piękne I idzie jak wściekłe przez mała wagę. 2s szybszy od 100-200 od fokusa. Wiadomo od 0 nie ma szans ale na torze się tak nie jeździ a ja po ulicach jeżdżę już w miarę przepisowo i wyścigi z pod świateł nie dla Mnie od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#00aa00]bienek[/ref], nie tylko Tobie, jeździłem GTI i dopóki nie położy się cegły na pedale przyspieszenia to ani nie jedzie, ani nie brzmi. Z drugiej strony ktoś doceni te uniwersalność bo po cichu można odwieźć dzieci do przedszkola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]dareme89[/ref], wiesz jak jest praca po 13-14 h dziennie czasem weryfikuje twoje hobby a biały duuuzo wybacza.

Poza tym to był ostatni dostępny clubsport w kraju i raczej nie powinienem wybrzydzac, A że miał zaznaczone wszystko w kongiguratorze to szkoda było nie wziąść zwłaszcza biorąc pod uwagę rabat jaki zgarnałem na jego wynajem. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem? A tak z ciekawości w czym ten focus był taki zły do miasta? A co clubsport ma lepszego? Pytam z ciekawości bo sam dość długo się zastanawiałem czy tak ekstremalne auta nie męczą na codzień. Pomińmy cenę i związana z nią rata.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

705387 A co clubsport ma lepszego?

Ma DSG.

Zamykam!

 

Ja po Fieście ST stwierdzam, że to mój ostatni manual który kupiłem.

Dużo bardziej wolę latać mondeo w automacie. Naprawdę.

 

Kasper, gratuluję golfa. Naprawdę fajne auto!

 

Jak wyżej DSG, nigdy więcej manuala w daily, jakiś trackdayowy killer wiadomo ale auto do stania w korkach i od czasu do czasu kiwki po mieście nie może być inne.

+ oczywiście zawieszenie + fotele które są duuuzo wygodniejsze i nie bolą od nich plecy + pozycja za kierownicą (dziwnie to zabrzmi ale jakbym przesiadl się z vana do samochodu sportowego )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.