Skocz do zawartości

Ford Focus RS mk3 update


kaskra1

Rekomendowane odpowiedzi

kaskra1, stary... baba już mnie woła do wyra, wydziera się na mnie, żebym się kładł a ja jak zahipnotyzowany nie mogę się oderwać od tej fotorelacji.. chapeau bas

dobry wstęp, motywujący i pokazujący, że i w Polsce się da, jak się chce osiągnąć cel. Kolejny plus za postawę - dajesz przykład, a nie czekasz aż 'ktoś coś'. Bez zbędnego pitu-pitu każesz brać się do roboty, a nie biadolić i w dodatku pokazujesz jedną z lepszych dróg jak można zrobić naprawdę świetną fotorelację- stary.. na serio, szacunek!

Zainspirowałeś na całego. Nie pozostaje nic innego jak za jakiś czas też się czymś pochwalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaskra1, rzeczywiście coś się zmieniło na forum. Chyba wynika to częściowo z braku czasu(jak sam wiesz, relacje zabierają kupę czasu), ale też z tego, że detailing zrobił sie popularniejszy. Kiedyś grono ludzi było mniejsze, wiecej osób sie znało/kojarzyło i robiło to swego rodzaju otoczkę. Sam kiedys wrzucałem relacje, a teraz jak robię auto, to zazwyczaj jest mało czasu, żeby jeszcze dołożyć do tego zdjęcia. Detailing dalej mnie pasjonuje i lubię zarzucic nowego siuwaksa.

 

Co do relacji,pracy i auta to gratuluję :) Na autostradzie od 90-260 odszedł mi 3 długości...później trzymał go chyba kaganiec..a mnie nie :kox: Jednakże naped i elektronika jest kozacka w tej furze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Czapki z glow ... swietna relacja, mega wklad pracy i fura kox ;)

Polerke zrobiles Sonaxem 04-06 na zoltym padzie a finish czym robiles? Lampy tez samym finishem?

 

A dzięki, ta pasta sonaxa super wykańcza więc nic innego nie było trzeba. Dokładnie całe auto tym wykanczalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeździłem takim jednym niebieskim ^^

 

Jest kozak :good::good::good:

 

Potwierdzam, super auto.

Trochę brakuje mu mocy w górnym zakresie obrotów, ale już coś z tym będę działać.

Zawias jest perfekt tak samo jak przeniesienie napędu.

Ogólnie gdybym mógł cofnąć czas to zawsze wylądował bym w salonie forda ;)

 

PS. Wpadają nowe koła

6,75 kg sztuka (seria 13kg) :evil:

 

PicsArt_09-04-11.20.12_zpspfbfqndi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.