Skocz do zawartości

Ford Focus RS mk3 update


kaskra1

Rekomendowane odpowiedzi

Wow ten lakier jest niesamowity. Wszystkie dotychczasowe artykuły w których widziałem zdjęcia tego samochodu wprowadzał mnie w błąd, że to lakier jak każdy inny (tak to wyglądało na zdjęciach). Gratuluję spełnienia marzenia i przyznaje szczerze, że (zdrowo) zazdroszczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego wlasnie brakowalo....mega relacja , mega auto ogolnie wyszlo zaje...biscie nie tylko pod katem wlozonej pracy ale tez samego zilustrowania procesu detailingu RS-a.... nic tylko czerpac przyklad i do roboty... az szkoda wyjeżdżac z garazu ale polatac Fordem tez trzeba zeby bylo co czyścić,pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

650001 Niestety sam bardzo lubię je oglądać a ostatnio na forum.................cóż

Samo pierdo..nie o polityce i bicie konia nad naszymi samochodami itp

Hahahaha! Kwintesencja forum :)

Kiedyś dobre relacje robił Dzinkins, Gruby, Evo (zanim go korpo nie pochłonęło), i parę naprawdę fajnych osób.

Teraz właściwie Pajko trzyma wysoki poziom. No dobra, ale my tu nie pitu pitu. :D

 

650001 za którego pomoc w ogarnięciu serdecznie dziękuję Frankowi

Proszę Cię. Wcześniej ja Cię molestowałem pół roku telefonami, już nie mówię, że i osobiscie.

Gdyby nie Ty pewnie temat fiesty ST też by przeszedł bokiem, a tak jak zobaczyłem u Ciebie jak to jeździ to sam mam codziennego banana jak wsiadam do fury :-]

 

Co do samej relacji. :kox:

Normalnie przypominają się konkursy z 3 - 4 lat wstecz. Kosa.

Samo auto <3 <3 <3

Miałem przyjemność na prawym Łukasza i jestem zachwycony. Kolor na żywo jest obłędny. Widziałem na żywo białego, niemieskiego i szarego w metalicu. Szary zdecydowanie najsłabszy. Brokat na niebieskim miażdży.

 

Sumując moje gratulacje. Piękne auto i piękna praca.

Teraz brakuje Ci tylko futra :)

 

FSLV54MG5KP9VIA.MEDIUM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek,

Może czas ogarnąć starców żeby coś zamieszali .... :-]

Dzisiaj olej zmieniłem po 1200km, było launch control grane. Powiem mega. Pierwsze uderzenie mocniejsze niż golf r po wirusie. No i jak to z gazu idzie bokiem to jest kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się :mrgreen: Do tablicy niby czuję się trochę wywołany, ale przecież z A45 relacja była :kox: Kieszonkowe nie urosło na tyle, zeby po roku zmienić AMGa, także ja nie pomogę :kox:

 

Fura :good: Kolor :good: Robota :good:

 

Na PW możesz za jakis czas skrobnąć parę słów o Foce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego auta nie komentuje. ... zazdraszczam oczywiście w pozytywnym znaczeniu !!

 

Bardzo ale to bardzo bardzo cieszę się z relacji że Ci się chciało. Relacja w starym kozackim stylu takie mnie przyciągnęły do tego forum .

 

ADBL wipe bardzo przypadł mi do gustu. Ale użyć na oponach ... nie pomyślałem napewno skorzystam z podpowiedzi

 

Bardzo dziękuję za relacje i czekam na up'y .

 

Pozdrawiam

 

Dodane po 44 sekundach:

Franek, dzięki za uznanie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaskra1, ceramiki nie, raczej być nie będzie, bo chwilowo wszystkie wydatki przeniesione gdzie indziej niż w detailing ;) Możliwe, że za parę dni będzie czas na postawienie go na 3-4 dni do garażu, to umyję pierwszy raz tak porządniej i wrzucę wosk od przeszło roku. Biały kolor mega rozleniwia. Do tego serwis dwa razy był grany, więc też jako że na białym nic nie widać, to myli, patrzę pod słońce - nic nie wychodzi, jakoś tak mniejsza spina, lżej się żyje :mrgreen: Chociaż jak już widzę te tony smoły i setki owadów na przodzie to nabieram chęci na małe :ad::ad::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko,

Wiesz jak jest nie zawsze jest czas, może gruby i reszta uronia łzę nostalgii za starymi wspomnieniami siedzenia po nocach w garażu tylko dla funu.

Teraz zbyt duzo osób z forum patrzy na detailing jako prace i zarobek a za mało jako na hobby i chęć oderwania się od codziennego życia przy robieniu czegoś czego normalny kowalski nigdy nie zauważy.

 

Kiedyś zauważyłem że lepiej dresing trzyma jak raz na pół roku tak zrobię.....czy mam rację to nie wiem, i jeszcze jestem ciekaw czy nie ma tam jakiegoś składnika źle wpływającego na gume :dontknow: Ale to już pytanie do kogoś mądrzejszego ode mnie

 

Geno,

Wiem co jest, też się ciesze bo na tym niebieskim wogole brudu ani kurzu nie widać. Z czarnym nie dałbym już rady :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShiningCar,

Powoli nastawiam się psychicznie i finansowo na ibrida żeby wypełnił kolekcje. Wiec jest szansa że się odezwę jeszcze kiedyś. ;) bo ostatnio sporo się bawimy w detailerów i brakuje czegoś do małych powierzchni.

Cieszę się że się podobało.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała fura tylko zazdrościć . . . wywaliłeś już subwoofer i te daremne przegródki z podłogi bagażnika ?, Jak się siedzi na tych siedzeniach Recaro tal samo wysoko jak na zwykłych, ja przy swoich 185cm czułem się trochę jak w wanie jak się przymierzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dejwid92,

Dokładnie 25h z małymi przerwami na jedzenie :kox:

 

Dodane po 8 minutach 57 sekundach:

cz@rek,

Widzę że kolega w temacie ;)

Nie wyrzucam narazie nic z bagażnika ale traktuje to jako wyjście awaryjne, w sensie jak będę potrzebował to napewno to zrobię.....narazie nie korzystam wogole z bagażnika

Co do wysokości foteli to sam mam 184 i przez pierwsze 100km było dziwnie, teraz uważam to za atut.....kwestia przyzwyczajenia, ciężko to wytłumaczyć ale siedząc blisko kierownicy i lekko w pionie a nie leżąc, cały czas czuje się gotowy do akcji i walniecia kontry i buta , a do tego dużo wygodniej się wsiada i może dzięki temu nie będę miał powycieranych progów foteli jak to na przykład jest w megane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor tego Focusa jest boski :D

 

Dobra robota :good: tak właśnie powinny być zabezpieczane wszystkie nowe auta, przynajmniej ja bym tak robiła gdybym kiedykolwiek miała mieć nowe :D + cały spód :P

 

A co byś zrobiła ze spodem w nowym samochodzie?

Co prawda 99 %powierzchni jest zakryte przez mate jakąś ale progi są odkryte i zastanawiam się czy czegoś z tym nie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.