Skocz do zawartości

ADBL Interior QD


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ADBL napisał:

Odkopuje temat. Który zapachw Interior QD bardziej Wam się podoba? Kwiatowy ze zwykłej edycji czy Limited Edition?

pytanie drugie: czy uważacie że potrzebny byłby gotowy do użycia środek do czyszczenia wnętrza? Coś typu ready to use APC?

Zapach z limited edition wygrywa zdecydowanie, jest bardzo przyjemny i nie nachalny ;)

Jeśli chodzi o środek typu interior Cleaner to zdecydowanie wolę APC sobie rozcienczyc według potrzeb :) Ale jeśli miało by być APC Interior z przyjemnym zapachem to mógłbym zmienić zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
24 minuty temu, ADBL napisał:

pytanie drugie: czy uważacie że potrzebny byłby gotowy do użycia środek do czyszczenia wnętrza? Coś typu ready to use APC?

wystarczy rozcieńczalne APC o jakims nowym unikalnym zapachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL podzielam zdania kolegów. O ile zwykły jakoś mnie nie odstraszał, to limited leży mi o wieeeeele bardziej :) Co do cleanera do wnętrza... Zawsze biorę APC od Detailer's Magic, właśnie dlatego, że świetnie pachnie i jest mega delikatne. Tzn nie robi krzywdy plastikom nawet w koncentracie. Myślę, że taki produkt miałby rację bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limited edition zdecydowanie no i idealnie komponuje się z białą kartą od imao :biggrin:
A jak ktoś dba regularnie to gotowe delikatne APC jest fajnym pomysłem. Korzystałem z interior cleaner'a od SG i sprawdzał sie bardzo dobrze bez duszącego zapachu jak to bywa w większości APC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinien być to produkt typu Sonax Profi Interior Plastic Cleaner , który ma świetny zapach i jakieś właściwości dressingu , tak aby używać go do do cotygodniowego mycia takich rzeczy jak stopnie progi itp. które w zimie brudzą się jeszcze szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również zostałem posiadaczem produktu że stajni ADBL o nazwie Interior QD w limitowanej edycji. Butelka znana wszystkim, atomizer poprawiony,u mnie problemu wciągającej butelki brak.

IMG_20171119_084737.jpg

IMG_20171119_084748.jpg

IMG_20171119_084800.jpg

Z wyglądu jest to rzadka ciecz o wspaniałym wręcz zapachu. Śmiało po aplijacji przez kilka dni może służyć zamiast zapachu samochodowego. Atomizer, który do tego produktu dał ADBL, lekko spienia produkt jednak w niczym to absolutnie nie przeszkadza. Mikrofibra rozprowadza go idealnie po powierzchni. 

W moim przypadku do testu wspomoglem się boczkiem drzwi. Autko to Astra H i według mnie plastiki w tym aucie są tak zrobione, że ciężko na nich uzyskać jakikolwiek efekt 50/50, tutaj jakoś się udało.

Boczek przedzielony taśmą i jedziemy.

IMG_20171119_085206.jpg

Prawa strona po aplikacji QD. Przyciemnienie jest widoczne jednak nie jest to żaden tandetny połysk.

IMG_20171119_085254.jpg

Tutaj już po aplikacji na całość.

IMG_20171119_085529.jpg

Podsumowując. Świetny produkt o wspaniałym zapachu, banalna aplikacja, fajny efekt. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie na szybkie odświeżenie wnętrza zwłaszcza teraz w taką pogodę przy braku miejsca w garażu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2017 o 13:30, ADBL napisał:

Odkopuje temat. Który zapachw Interior QD bardziej Wam się podoba? Kwiatowy ze zwykłej edycji czy Limited Edition?

 

Nie miałem do czynienia z limitowaną edycją, ale zapach standardowej niestety bardzo nie przypadł mi do gustu. Jest na tyle słodki i intensywny, że po użyciu przez kilka dni z przykrością wsiadałem do samochodu. Ale za to przyznam, że poza zapachem produkt sprawuje się bardzo dobrze! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2017 o 13:30, ADBL napisał:

Odkopuje temat. Który zapachw Interior QD bardziej Wam się podoba? Kwiatowy ze zwykłej edycji czy Limited Edition?

pytanie drugie: czy uważacie że potrzebny byłby gotowy do użycia środek do czyszczenia wnętrza? Coś typu ready to use APC?

Zdecydowanie bardziej podoba mi się nuta Limited, choć pierwotna wcale nie jest zła. Myślę, że gotowe APC jest zbędne. Jeśli ktoś (a śmiem twierdzić, że większość osób tu na forum) regularnie dba o tworzywa wewnątrz, IQD w zupełności wystarcza do usunięcia "bieżących" (i nie tylko) zabrudzeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja również nabyłem, zapach faktycznie dużo lepszy. Efekt na plastikach dokładnie taki jak oczekiwałem, a właściwości czyszczące lepsze niż w SG IQD. Niestety z atomizera leje się musiałem go zastąpić innym

266f8b7ea62f44a2fc43ac3b184786f8.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek super, mam wersje limited. Używam nawet do czyszczenia laptopa z paluchów i przecierania biurka :D  Na tworzywie o gładkiej strukturze lubi zostawić takie smugi, ale potem na sucho się przetrze i jest czysto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyszedł niedawno i mój QD, zapach taki trochę jakby babskich perfum ale jest przyjemny, czuć go jeszcze z 2 dni po aplikacji. Efekt taki jak oczekiwałem, szybkie odświeżenie bez tandetnych połysków. Jedyne czego nie mogę przeboleć to atomizer. Jeden z najgorszych jakie miałem w ręku, o mgiełce można zapomnieć leje silnym strumieniem. Podobną akcje miałem z tar & glue removerem też adbl gdzie atomizer sikał dokładnie tak samo a w dodatku pompka przestawała działać po kilku strzałach. Dopóki nie będzie nowych atomizerów odpuszczę sobie zakupy ADBL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, DaV napisał:

Jedyne czego nie mogę przeboleć to atomizer. Jeden z najgorszych jakie miałem w ręku

Cóż , przykro mi to mówić , ale  jakość opakowań to taki " zły " znak rozpoznawczy ADBL.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma co sobie odpuszczać, bo trochę szkoda rezygnować z dobrego produktu, przez to, że atomizer jest lipny. Dla mnie IQD:LE to rewelka, tylko w sklepie grzecznie podziękować za atomizer (u Nowickiego doskonale mnie zrozumieli :D), i wziąć pare buteleczek PET z trigerkiem. Do IQD czy SSW to idealny patent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma co sobie odpuszczać, bo trochę szkoda rezygnować z dobrego produktu, przez to, że atomizer jest lipny. Dla mnie IQD:LE to rewelka, tylko w sklepie grzecznie podziękować za atomizer (u Nowickiego doskonale mnie zrozumieli :D), i wziąć pare buteleczek PET z trigerkiem. Do IQD czy SSW to idealny patent

A ja mysle inaczej ;) jesli kupuje jakis produkt to chce aby byl w pelni kompletny (w tym przypadku aby rowniez butelka i atomizer byly na przynajmniej zadowalajacym poziomie), a nie zebym musial go przelewac, albo jeszcze dokupowac dodatkowe butelki. obecnie mamy tak szeroki wybor ze bez problemu znajdziemy odpowiednik od innej firmy, ktory bedzie spelnial nasze oczekiwania... Dlatego dziwie sie ADBL ze pomimo tego ze robia naprawde fajne produkty, pozwalja sobie przypinac latke ze wzgledu wlasnie na opakowania. Przez co traca klientow, co zreszta widac na forum ze sa osoby ktore zaprzestaly kupowania ich produktow...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamykmm napisał:


A ja mysle inaczej ;) jesli kupuje jakis produkt to chce aby byl w pelni kompletny (w tym przypadku aby rowniez butelka i atomizer byly na przynajmniej zadowalajacym poziomie), a nie zebym musial go przelewac, albo jeszcze dokupowac dodatkowe butelki. obecnie mamy tak szeroki wybor ze bez problemu znajdziemy odpowiednik od innej firmy, ktory bedzie spelnial nasze oczekiwania... Dlatego dziwie sie ADBL ze pomimo tego ze robia naprawde fajne produkty, pozwalja sobie przypinac latke ze wzgledu wlasnie na opakowania. Przez co traca klientow, co zreszta widac na forum ze sa osoby ktore zaprzestaly kupowania ich produktow...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sam się do nich zaliczam. Dosyć mam wciagających butelek i lejących po dłoniach atomizerów. Śmieszne że firma nie potrafi ogarnać tematu przez pół roku. Pewnie mają zapas na kilka miechów i gdzieś to trzeba upłynnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ostry2407 napisał:

Pewnie mają zapas na kilka miechów i gdzieś to trzeba upłynnić.

Dokładnie :) Jak weźmiesz cały kontener atomizerów to masz je w sporo niższej cenie niż kilka sztuk. Miejmy nadzieje, że zaraz sie rozejdą i ADBL ogarnie temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim IQD atomizer działa bardzo dobrze, wciskam do końca i ani butelki nie wciąga, ani nie cieknie z niego. Teraz kupiłem SSW i również mam zamiar używać go w oryginalnej butelce i z oryginalnym atomizerem. Wydaje mi się, że firma i tak poprawiła te problemy względem poprzednich butelek i atomizerów. Ja ze swojej strony ufam @ADBL

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

ostry, czy śmieszne czy nietemat będzie ogarnięty. Moglibyśmy napisać książke pt "jak łatwo zrobić swoją butelkę i forme do niej". sprzedawałaby się w milionach egzemplaży. a środku byłoby jedno słowo: cierpliwość.

Nie wypuścimy nowych butelek dopóki wszystko nie będzie dopięte na ostatni guzik. pisaliśmy wielokrotnie ze w masowej produkcji (setyki tysiecy sztuk) zdarzają sie wadliwe atomizery czy opakowania. Nad tym drugim prace lada moment się skończą. Pierwszy tez zostanie zmieniony, być może nawet szybciej. Zawsze szliśmy swoją drogą. Tak jest i teraz kiedy wymyśliliśmy sobie że będziemy mieli SWOJA butelkę :D.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy płaczą na te opakowania, a już widzę jak wejdzie nowa butelka i wszyscy co tak płaczą będą się spuszczać nad produktem. Skoro wiecie, że są na razie jakie są to : a) nie kupujcie b)przelewajcie w jakieś butelki PET c) poczekajcie na nowe opakowania.

 

P.S. z butelkami 5l nie ma problemu :lol::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.