Skocz do zawartości

ADBL Interior QD


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wpierdzielę się w ten post z moją opinią. Używam ADBL IQD i Shiny Garage IQD na przemian.

Jak dla mnie:

IQD to bardziej specyficzne APC. Ma świetny zapach, bardzo dobre efekty czyszczące, zostawia antystatyczna powłokę i delikatne przyciemnienie ze względu na materiał aplikacji. Na moich meblach mocniej przyciemnia niż SG ale też przy słabym dotarciu marze się potem (widać to szczególnie po odciskach palców). W kuchni na frontach lakierowanych na błysk i blatach nie pozostawia po sobie śladu. W aucie na moich plastikach też nie zostawia żadnego śladu po sobie. Idealny produkt na szybkie odświeżenie, odkurzenie, oczyszczenie. Używam w domu do wszystkiego: mebli, szkła hartowanego w kuchni, mebli kuchennych błyszczących, ścian, foteli, tapicerki, blatów kuchennych, paneli i kafli podłogowych ( tak dobrze czytacie, nawet tego - dzieci potrafią zostawić tak dziwne plamy po sobie, że czasem tylko psik na plamę i sajonara) wszędzie tam gdzie kurz, zacieki, plamy, wy palcowane elementy etc etc. Świetny produkt.

SG IQD to już dla mnie bardziej właśnie QD. Zostawia powłokę - wedle producenta powłoka UV - na moich meblach jest to powłoka bledsza niż ADBL, ale np w kuchni na frontach lakierowanych i szkle hartowanym zostawia mazy przy zbyt szybkiej aplikacji i niechlujnym dotarciu. Na blatach kuchennych nie ma po nim śladu ale zaś w autach, przyciemnia mocniej plastiki. Nie zauważyłem w nim znaczących możliwości doczyszczenia/bonetowania. Jest to produkt raczej do kurzu i szybkiej rewitalizacji powierzchni. Na szkle widać "tęczowe" ślady - co miało by znaczyć, że to ta powłoka UV ? Ma świetny zapach który trzyma u mnie dłużej niż ADBL, więc używam go głownie kiedy wiem, że będę mieć gości.

2018-09-16_15.18.48.jpg


2018-09-16_15.22.02.jpg


2018-09-16_15.24.20.jpg


2018-09-16_15.24.54.jpg

 

Generalnie wiem gdzie i kiedy i na czym użyć u mnie tych produktów żebym był zadowolony. Niby takie same a jednak inne. Używam na zmianę ze względu na potrzeby.

U mnie w domu/kuchni królują te trzy produkty:

2018-09-16_15.04.59.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hi.

Temat dawno nie ruszany ale może ktoś odpisać jak jest z tymi wersjami. Są Unlimited i Limited, oraz zwykła tak ?

Czy Unlimited jest kilka wersji zapachowych ?

Pytam bo w domu mam Unlimited. U kuzyna w garażu widziałem Limited. I jakaś stara pusta butelka w domu była tylko IQ. I w jakij teraz na tą chwilę 2019 jest on butelce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Gesiu_15 napisał:

@V1RU$ unlimited i Limited to jest to samo. Wcześniej w starych butlach był właśnie Limited a obecnie Unlimited. Zapach ten sam 💪👌

Jasne to już wszystko wiemy. A teraz te nowe butle są bez zwężenia u góry ? Czy jak się trafi partia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, V1RU$ napisał:

Jasne to już wszystko wiemy. A teraz te nowe butle są bez zwężenia u góry ? Czy jak się trafi partia.

Pytaj producenta. Jak kupuje raz są w nowej autorskiej butli a raz zwykle czarne. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Z butlami jest jeszcze trochę zawirowań. Najważniejsze żeby to co w środku nie reagowało z butelką. Mamy też problem z jednym producentem. Ale jesteśmy w trakcie prostowania wszystkich tematów opakowaniowo trigger owych. Docelowo wszystkie typy butli będą nasze autorskie. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, czy u Was wersja unlimited też ciągnie tyle kurzu?
Deska wysmarowana DM Interior Magic - 2-3 tygodnie bez kurzu.
Po tym czasie, przetarte ADBL IQD - 3 dni i  cała deska pokryta kurzem. Słabo to wygląda. Wiem, że to są różne produkty, ale nie widzę sensu smarowac dressingiem deski co 2 tygodnie, tak samo jak nie widzę sensu przecierać wszystkiego w aucie co 4 dni IQD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.